Menu

Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy

to záleží na tobě, já se snažil vždycky před přidáním se k některé frakci splnit co se dalo, tedy úkoly potřebné pro vstup do OC, NC a SC a pak i ty vedlejší ...

ještě bych ti doporučil jednu věc, která ve hře hodně pomáhá - získat golemská srdce (ohnivé - fireball, ledové - ledový blok), který můžeš používat jako kouzla, aniž by ses musel učit kruhy. Buď je získáš přímo z golemů, případně jsou v přízemí Xardasovy věže spolu s dalšími věcmi, ale musíš si poradit s pár nemrtvými bojovníky. Pak se celkem hodí hůl mága ohně, kterou najdeš poblíž vstupu na skřetí hřbitov (zase ho hlídají nemrtví, ale pokud máš prsten rychlosti od pašeráků, není to takový problém). S tímhle vybavením nebudeš mí celkem problém s ničím a jsi schopen vybít téměř vše jako nezávislý.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Čaute.
Prosím vás, keď som pos*al test oddanosti a zaniesol dopis Diegovi, dá sa ešte nejak pridať k Novému táboru?
Walterko
Uživatel

Diegovi dopis můžeš odevzdat (počítá se s tím), důležité pro vstup do NC je předat předtím dopis Laresovi ...

Aby vás Lares přijal, musíte se blýsknout pár věcma. Za ty získáte kladné body, přičemž pro přijetí je potřeba celkem 30 bodů. V přehledu níže uvádíme úkoly a za ně získané body:
•+10 bodů za předání Mordragova prstenu Laresovi
•+10 bodů za předání seznamu ze Starého dolu
•+10 bodů za přinesení upraveného seznamu do Starého tábora
•+10 bodů za okouzlení Laresova strážného
•+10 bodů za prodej trávy z bažin

Měl bys mít 10 bodů za odevzdání prstenu a 10 za prodej trávy, takže potřebuješ (alespoň podle návodu) ještě 10 bodů ...

Pokud jsi seznam Diegovi dal, aniž by ses s ním stavil předtím u Larese, tak nevím nevím, můžeš ještě zkusit
Roscoe - Laresova osobní stráž - První kladné body můžete získat ještě před setkáním s Laresem. Laresovu chatrč stráží Roscoe, který vás pustí dovnitř jen v případě, že máte něco cenného. Můžete jej ale trochu ošálit. Rozneste deset kousků drogy z bažin mezi bandity či žoldáky pro Baala Kagana stojícího opodál a jako odměnu si vyberte svitek Šarm. Poté běžte za Roscoem. Ten vás osloví, načež na něj začarujte získané kouzlo. Jako mávnutím proutku vás nechá projít, za což kromě plusových bodů získáte i 250 zkušeností.

ale
Ovšem pozor, celá akce bude mít efekt jen při prvním vstupu k Laresovi.
Obrázek
Emperor
Moderátor

No veď to, ja som to dal diegovi už dávno, ale Laresovi nie. Diega sa zabiť nedá, takže jedine ukradnúť, ale to pochybujem.
Roscoe už je zbytočné začarovať, keď som už bol u Laresa dávno. Som v riti celkom čo ? :D
Walterko
Uživatel

Pokud by to nevyšlo s tím Laresovým strážným, pak pomůže už asi jen použití konzole, pomocí ní se vtělit do Diega a vyhodit mu seznam z inventáře, ale nevím, jestli ho teď Lares přijme, protože v okamžiku odevzdání seznamu Diegovi považuje hra úkol za splněný.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Aj tak nemám odkial zobrať svitek Šarm v prvej kapitole :D
edit: nevadí, vyhodil som z diega ten dopis a dal ho Laresovi, zafungovalo to, dík za tip.
Walterko
Uživatel

hm ... ještě by mě zajímalo, jestli jsi pak od Diega dostal znovu těch 750 exp, když jsi mu ten seznam podruhý předal ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

nemusel som mu ho už ani dávať. Automaticky vybehla u Laresa možnosť odpovede, že som dopis zaniesol.
Walterko
Uživatel

Ahoj naskytl se mi s tu takový problém. V páte kapitole mi Urshak vzal Ulumulu a řekl že pokud se nevrátí tak ať jdu do Tábora lovců skřetů. Tak jsem tedy zabil nemrtvé skřety (i s šamanem) a promluvil s vůdcem tábora Valkirem. Bohužel už si moc nepamatuji co přesně říkal. Ale podle tohoto topicu mu mám přivést templáře. Podobná otázku tu byla již podána ...

Huro_26 píše:Ahoj mam jeden problem. Som v 5 kapitole mam Ulu-Mulu ale Urshak my povedal že prišli novy skěti na ktorych neplati Ulu-Mulu a vraj ho mam dat jemu a v denniku my piše že by som mal ist za lovcami skřetu no tam su dvaja skřeti a su nesmrtelny žiadne kuzlo na nich nepôsobi. Pls ako to mam riešit?

Ale "odpověd" mi vůbec nepomůže.

Emperor píše:nejsem si jistý, ale nedostaneš ho od těch lovců poté, co tam dovedeš templáře z bažin?

Potřeboval bych vědět co přesně musím udělat. V táboře z bažin jsem již byl a potkal jsem tam Yrpena který jenom řekl že ho sem poslal Valkir . Taky jsem promluvil s Cor Angarem ale jediné na co se ho můžu zeptat je jak se stát templářem.
Pravděpodobně jsem jenom přeslechl nějaký dialog.
Moje verze je 1.04

Pokud někdo ví co jsem udělal špatně prosím o radu
Zuberin
Uživatel

Příspěvekod sabiaq » čtv 06. říj 2016 23:29:15 » Re: Klavesnica opakuje rychlostou svetla
Ked pri rozhovore, alebo v menu podrzim sipku o zlomok sekundy dlhsie, zacne to skakat jak vevericka na speede, neda sa niekde v ini nastavit rychlost opakovania? Nastavenie vo win na to nema vplyv.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FKaI-QZrs_c&feature=youtu.be[/youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=FKaI-QZrs_c&feature=youtu.be
i5 3570K, 8gb ram, hd 7850, 7 64bit
Core2Duo E7300 2.66Ghz, 4 gb ram, HD4870, XPsp2
sabiaq
Uživatel

Příspěvekod Greg » pát 07. říj 2016 11:20:53 » Re: Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy
Koukni do Gothic.ini (v Gothic\system) na parametry keyDelayRate a keyDelayFirst. Nikdy jsem si s tím neměl potřebu hrát, tak úplně nevím, jak to funguje, ale podle popisku...

keyDelayFirst - po kolika ms se začne vykonávat nějaká akce, kterou zmáčkneš. Takže např. pokud nastavíš keyDelayFirst=1000 a ve hře podržíš dvojku, tak začne hrdina vytahovat luk až po jedný sekundě.

keyDelayRate - po kolika ms se klávesa znovu detekuje jako zmáčklá. Kdybych šel do extrému, tak třeba s keyDelayRate=10000 by hrdina při držení šipky dopředu popoběhl vždycky jen jednou za 10 sekund. Tohle nastavení by ti možná mohlo pomoct :wink: .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Zdravím mám takovej menší problém. Mám pro Kena u Pralidí sehnat důkaz o nekalostech mágů vody. Saturasovy poznámky už mám ale tu druhou knihu se zaříkadlem jsem objevil už před docela dlouhou dobou a Saturas mi ji samozřejmě sebral. Přes cheat jsem si ji zkusil vzít zpátky ale Ken na mě pořád nereaguje... Není nějaká možnost jak to obejít aniž bych musel začít novou hru? :???:
velebacek
Nováček

Zdravím.
Dostal jsem se až do starého tábora a Thorus na mě začal řvát něco o tom, že mu dlužím rudu a víc z něj nevytáhnu. No a Diego pro mě nemám jedinou možnost v rozhovoru... Verzi hry bych měl mít 1.04 (betaverze) se zdejší češtinou (jiná verze se na těchto stránkách snad ani nedá sehnat...).
Stránku nazpět jsem se dočetl, že mám smazat savy a když to nezabere zkusit přeinstalovat hru. No než se mým lenochodím postupem dohrabu do města tak to chvilku zabere. Co to vlastně způsobuje? Jestli mohu udělat něco abych zvýšil šanci, že se mi to znovu nestane...
Kdybych chtěl hrát za jiný tábor tak na to kašlu, ale řekl jsem si, že potom co jsem základní hru dvakrát dohrál za bratrstvo tak bych měl zkusit něco jiného :)
Děkuji za rady.
Rhaegar
Uživatel

nevím jistě, jestli to je nějaký nedodělaný úkol tvůrců modu ...

máš dvě možnosti - zabít Thoruse přes konzoli, nebo nainstalovat tuhle verzi, kde se bug nevyskytuje (vyzkoušeno)

https://www.uloz.to/!DUEbiVjJ/temna-tajemstvi-exe

ale musíš začít od znova ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Ještě jednou děkuji za bleskurychlou pomoc. Tak prostě začnu odznovu :)

Edit: Tak jsem nainstaloval doporučenou instalačku. Rychle jsem doběhl do města jestli to funguje a vypadá, že opravdu ano. Thorus se chová normálně a po rozmluvě s ním se mnou mluví i Diego :)
Rhaegar
Uživatel

PředchozíDalší