Menu

Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy

Tomu týpkovi se dá lehce vyhnout, aniž by tě oslovil - stačí skočit do řeky, vyříkat si to s ním můžeš později, na začátku hry ho stejně nedáš ... ale proč ti kvůli tomu blbne hra, netuším ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Díky. nakonec stačilo mu neříct, že mu ty peníze dám ( i když je nemám ) a vyzvat ho k boji :) protože když jsem řekl že mu ty peíze dám tak me napdl jakov animačce, nešlo se hýbat.ale když jsem ho vyzval k boji byl to klasický souboj.
PredsFanCZ
Nováček

asi to tak bude, při něčem podobným se mi hra taky sekla ... pokud máš tu poslední verzi instalačky (jeden z mých posledních postů tady), tak by tam těch bugů mělo být minimálně ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

řeší to i Thoruse, který mi pořád něco vypráví o karavaně a 5000 kousků rudy? Nedá se s ním promluvit, což je trochu problém.
PredsFanCZ
Nováček

Thorus - noční můra všech hráčů TT - je samozřejmě pořešen ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

jo už jsem to pročítal. bohužel pořád mě zlobí. asi to budu muset reinstalovat a zkusit znovu :/
když už Tě tady mám můžeš mi prosím ve zkratce napsat postup, jak na něj?
PredsFanCZ
Nováček

No musíš hlavně začít novou hru ... zkus smazat ručně všechny savy a začni novou hru. Pokud i tehdy bude Thorus zlobit (což by neměl, alespoň já jsem s ním neměl jedinkrát problém), tak pak teprve zkus reinstal.

Jinak pokud nechceš hrát za OC, tak Thoruse nepotřebuješ, přes konzoli jej můžeš zabít (takto jsem to řešil právě před touhle poslední instalačkou) ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

no nechci, chci zkusit právě nějaký nový. ale zase mě mrzí že přijdu o ty dialogy s Diegem v první kapitole a vše co se kolem něj točí. No zkusím začít od začátku a uvidím, díky moc :)
PredsFanCZ
Nováček

tak to funguje :) tak mi prozatím zbývá jediná starost, jak si vydělat 1100 nugetů na koženou zbroj a jestli se vyplatí :D
PredsFanCZ
Nováček

nugetů se všude válí spousta, to je nejmenší problém ve hře ... ale i tak, zbroj bych asi nekupoval, dá se doběhnout do Nového dolu pro kalhoty kopáče, který dostaneš zdarma, nějaký hadry dostaneš tuším od někoho v tom novým táboře strážců starýho dolu (viz návod), myslím, že i od Fiska za splnění nějakýho úkolu, zbroj stráže se dá taky najít v jeskyni s přerostlými chňapavci ...

doporučuju hned na začátku, po získání úkolu od Diega sehnat ocelové pruty a doběhnout si k pašerákům pro prsten rychlosti, kterej získáš do kováře v jejich táboře výměnou za ty ocele ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

aha, já bych z nich klasicky ukoval meče, a z nich žil. za radu ohledně zbroje děkuju, nenjou tam napsány odolnosti, proto jsem podle ceny myslel že to bude nějaká lepší zvroj.
Každopádně objevil jsem nový zdroj problému. Za Cavalornem v jeskyni je chlápek a ten mi nabídl peníze za různá zboží ze svitků ze stolu. Když ho ale ze stolu seberu a dám přečíst, hra spadne s touhle hláškou. Dá se to opravit? A je to pro hru důležité?
http://www.imgup.cz/image/Ye2
PredsFanCZ
Nováček

pro hru to důležité není, jen pro něj sbíráš trofeje za nějaký zkušenosti ... spíš je divný, že ti to padá, to se mi dělo v předchozích verzích instalačky, ta poslední to právě opravuje ... ale jak jsem psal, nic spešl to není, trofeje se určitě nauč a prodávej je jednomu lovci, kterej sedí na plácku nad tou jeskyní (musíš pro něj splnit úkol, z hlavy si to nepamatuju ale je to v návodu - vykupuje je za lepší cenu) ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod PredsFanCZ » ned 12. čer 2016 0:55:54 » Re: Temná Tajemství - Návod
Ty tábory jsou tedy pevné a přidávají se k těm třem již známým? Když začnu hrát za starý tábor tak se k nim už nepřidám? Respektivě vezme mě třeba jeden z nich po třetí kapitole?
Naposledy upravil Emperor dne ned 12. čer 2016 10:03:32, celkově upraveno 1
Důvod: přesunuto
PredsFanCZ
Nováček

Tábor fanatiků, pašeráků, skřetích lovců a stráží Starého dolu jsou nezávislé na hlavních frakcích - u posledně jmenovaného si nejsem jistý, zda není podmínkou být členem OC, ale mlhavě si pamatuju, že i jako templář jsem se po zabití královny důlních červů mohl stát strážcem ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Ty jo fakt díky , pomáháš mi hodně. Ještě toho tedy využiju, když se například přidám k novému táboru, budu moct, dělat všechny úkoly u těch nových nebo mám nejdříve dělat ty nové a pak až se přidat k nějakému původnímu?
PredsFanCZ
Nováček

PředchozíDalší