Menu

Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy

Zasekli jste se v módu nebo máte nějaký technický problém? Tak to jste tady správně!

Jelikož je čeština na novou doposud v polsku nevydanou verzi (máte tak exkluzivní možnost), tak jsou v ní ještě různé chyby, o kterých jsme již psali do zahraničí a snad budeme brzy moci vydat fix.

Vytvořil jsem druhý topic tohoto tématu, protože ten první už začínal být skutečně gigantický ;-).

Známé problémy:
Jeden ze strážců brány tábora fanatiků vás poprvé zastaví a pak vás oslovuje stále dokola a dokola - OPRAVENO.

Před Starým táborem najdete konvoj, který má být ve finální verzi odstraněn, ale my sami s tím nic nezmůžeme, takže opět musíme čekat na zahraničí. Proto zatím konvoj ze začátku hry ignorujte.

Patch - 10.01.2009

Patch nakopírujte do Data/modvdf a přepište původní soubor.

Prostě Gothic :-), pro některé předměty musíte vlézt třeba vedle na kámen či vylézt na poličku apod., aby vám šli sebrat.
tonyskate
Moderátor

mám takový menší zákys...mohli byste mi poradit alespon jednoho učitele obouručních zbraní??? :?: ...at hledám jak hledám,furt jen nacházím na sílu a obratnost nebo Jednoruční z. :evil: :x ....pak
Stone
Uživatel

Ve starým dole u zbrojnice je jeden strážnej střední zbroj a na zádech má šavli hrdiny.Myslím že se jmenuje Dart.
Hunter
Uživatel

hm,,toho jsem zkoušel a myslím,že ten učí je kuši :???: ...no ale stejně ho "prověřím" :)
Stone
Uživatel

jmenuje se Bard
Gimli
Uživatel

jj je to on a navíc i cvičí obouruční zbraně, takže díky Huntere :) ....a ted jsem navíc našel dračí vejce,které se má hodit ke questu s pralidmi nebo co...ale když jsem ho jakoby "otevřel" vypadl z něho malý drak...jde s ním něco s (tím drakem)dělat ( :lol: ) nebo ne??... :???:
Stone
Uživatel

Zabít a vybrat. :D
Jinak ten pro koho to vejce je.Tak ten může v pohodě zemřít.
Hunter
Uživatel

mám bohužel další problém...ale ted už doopravdy velkej :)

-takže,plním quest pro pašeráky a Thangor mi zadal abych donesl Quentinovi nějaké zásoby...jenže...Quentin je už dáávno po smrti :sad: a i ten strážný před táborem...Kosa tuším se jmenuje...ale toho se ještě naštěstí podařilo oživit marvinem...ale ten už tam nemá žádnou možnost rozhovoru :| a quentin tam už vubec není....je nějakej kod na něho nebo nějaká jiná pomoc??? :???: :wink:
Stone
Uživatel

mám problém nerekl sem eline ze mam zabit orinosca a ona me neposle za tim shegarem pro tu falesnou krev a kdyz za nim prijdu tak zadnej dialog pls helfnete
Gimli
Uživatel

Použij starší save. :wink: Já to také tak musel udělat a nahrát asi 2 dny starý save.
Naposledy upravil yamesse dne ned 17. črc 2011 2:37:58, celkově upraveno 1
yamesse
Uživatel

ale mám další,... :sad: ..mám za ukol donést důkazy Ken´Udzovi...ale když jsem ho získal, (ten v té truhle) Saturas mě zastavil a řekl že jsem zloděj a sebral mi je...no a do deníku se zapsalo,že mi Saturas vzal.ale i když jsem si ho zase Marvinem vzal zpět tak si je Ken´Udz nechce vzít,..a mám obě dvě, i tu knihu co se válela pod stolem.
-nějaká rada?? :cry:
Stone
Uživatel

Potřebuješ ještě jedne důkaz, nachází se v blízkosti Xardasovi staré potopené věže.
Naposledy upravil yamesse dne ned 17. črc 2011 2:35:45, celkově upraveno 1
yamesse
Uživatel

Příspěvekod palino » pon 13. črc 2009 15:15:24 » Žeby bug
v temnych tajemstvich my nejde vojist do orkskej zeme :?: help
palino
Uživatel

nahral som aj pach al stale my to tam vypisuje
palino
Uživatel

Příspěvekod Waity » čtv 16. črc 2009 12:17:44 » Problém při ukládání hry
Zdar lidi, nevěděl byste pls někdo, proč mi padá hra při ukládání?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Waity dne pon 26. lis 2018 1:48:57, celkově upraveno 1
Waity
Nováček

Další