Menu

Temná Tajemství - cheaty

Příspěvekod leonidas » ned 13. led 2013 11:16:07 » Re: Temná Tajemství - cheaty
Pokaždé když napíši PC_Rockefeller objeví se mi ten z normálního G1. Může mi prosím někdo pomoci?
leonidas
Uživatel

Příspěvekod v4cl4v » sob 08. říj 2016 15:31:32 » Re: Temná Tajemství - cheaty
zna nekdo cheat na ohniskovy kamen v trolim kanonu? Nejak jsem si nevsiml ze by tu byl, je mozne ze jsem to prehlednul a jak to muzu zadat na verzi 1.08?? Nikdy jsem cheaty nepouzival, vzdy poctive, jenze ten sutr chybi...
v4cl4v
Uživatel

Příspěvekod Dettlaff » sob 08. říj 2016 17:02:35 » Re: Temná Tajemství - cheaty
v4cl4v píše:zna nekdo cheat na ohniskovy kamen v trolim kanonu? Nejak jsem si nevsiml ze by tu byl, je mozne ze jsem to prehlednul a jak to muzu zadat na verzi 1.08?? Nikdy jsem cheaty nepouzival, vzdy poctive, jenze ten sutr chybi...

Pokud je to ten samý předmět, jako v G1. Pak by to mělo být takhle:

Kód: Vybrat vše
insert focus_2
Dettlaff
Uživatel

Příspěvekod v4cl4v » sob 08. říj 2016 18:34:53 » Re: Temná Tajemství - cheaty
kdyz zmacknu insert a napisu focus tak se nic nedeje, na to je potreba nejspise ta konzole marvin ze? ci jak se to jmenuje, jestli ano tak jak ze to otevru? :D na verzi 1.08 Gothic 1 TT to je mimochodem :D
v4cl4v
Uživatel

Příspěvekod Dettlaff » sob 08. říj 2016 18:42:34 » Re: Temná Tajemství - cheaty
v4cl4v píše:kdyz zmacknu insert a napisu focus tak se nic nedeje, na to je potreba nejspise ta konzole marvin ze? ci jak se to jmenuje, jestli ano tak jak ze to otevru? :D na verzi 1.08 Gothic 1 TT to je mimochodem :D

Teď jsi nejsem na 100% jist, jestli to v TT není nějak pozměněné, ale v základní hře to funguje následovně.

Ve hře stiskneš klávesu "B", čímž se ti otevře okno se statistikami.
Následovně napíšeš slovo "MARVIN" (nelekni se, nikde na obrazovce není vidět, co vlastně píšeš)
Opětovným stiskem "B" zavřeš okno a někde v rohu obrazovky by se ti měla objevit hláška, ve smyslu "MARVIN mode on".
Pak už můžeš stiskem klávesy "F2" otevřít konzoli a do ní se dají psát cheaty.

Snad jsem to popsal dost srozumitelně, kdyby to nefungovalo, ozvi se.
Dettlaff
Uživatel

Příspěvekod v4cl4v » sob 08. říj 2016 19:01:49 » Re: Temná Tajemství - cheaty
diky ti, funguje to :) Saturasovi to slo dat a q hotov :)
v4cl4v
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 08. říj 2016 22:08:18 » Re: Temná Tajemství - cheaty
jinak ten kámen opravdu v Trolím kaňonu nenajdeš, má ho u sebe (myslím) lovec v jeskyni u vodopádu mezi NC a OC, je tam spousta goblinů. Ten se tam objeví tuším poté, co si promluvíš s jiným lovcem, kterej sedí u ohniště nad Cavalornovou chatrčí, pokud si to tedy všechno pamatuju správně. Tak jen pro příště, kdybys to chtěl hrát znovu a bez použití cheatu ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod v4cl4v » ned 09. říj 2016 13:36:08 » Re: Temná Tajemství - cheaty
no mne zmatlo to, ze v trolim kanonu byl diego a rekl ze se vrati do tabora, kdyz jsem ziskal ohnisko, jenze ja ho nemel, a taktez q ukazoval ze jsem ho ziskal. Mam totiz problemy s timto datadiskem, tehdy jsi radil ohledne eline, jenze tam nic nepomohlo. Nakonec jsem to rozehral znovu bo kdyz jsem udelal reinstalaci hry a save jsem mel bokem mimo gothic tak se stejne smazal. Jen doufam, ze nakonec ta eline nebude delat paseku kdyz tam opet pujdu. A kdyz to hraju tak nekdy naskoci chybova hlaska ze neco chybi a to rozinam gothic jako spravce ale po opetovnem pusteni je vse v poradku. Tak jsem hold myslel, ze to je dalsi chyba no, ponevadz po nalezeni a sejmuti monka u sebe ohnisko nemel.
v4cl4v
Uživatel

Příspěvekod Rammer » stř 07. bře 2018 23:44:49 » Re: Temná Tajemství - cheaty
Náhodou cheat na teleportační runu do Starého tábora? Věděl by někdo? A pak bych rád uměl všech 6 kruhů magie, tak i cheat na šestý kruh. Tohle bude počítám někde ve statistikách, jenže když dám do konzole Edit abilities, potvrdím a pak nevím co dát dále. Které z těch kódů se týká magie a kruhů. Předem dík :)
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 08. bře 2018 13:43:30 » Re: Temná Tajemství - cheaty
Čirou náhodou nacházejí se skripta TT v mém inventáři :lol:

insert ItArScrollTeleport1
Doufám že to je ono, je tam
description = "Teleport k mágům Ohně";
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 08. bře 2018 20:46:20 » Re: Temná Tajemství - cheaty
akorát místo scroll (svitek) napiš rune ...

jinak si vlož přes konzoli pomocí kódu ch (chcaracter helper), ten by tě měl naučit i kruhy ... aspoň v klasický hře to šlo, snad to v TT nezměnili ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Předchozí