Menu

Temná Tajemství - Chyby v češtině

Příspěvekod Greg » pát 02. led 2009 14:10:55 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Šlo, ale jen v nějakém grafickém editoru :wink:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod tonyskate » pát 02. led 2009 14:54:58 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Chylkos píše:Čau, myslíš, že by bylo možné upravit aji ukládací obrazovku? Aby to bylo fakt jako česká verze. Je tam napsané Wcytawanie. Nevím, možná by to šlo.

Všechno jde, ale není teďka na blbosti čas :-), musejí se nechat spravit podstatnější problémy.
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Chylkos » pát 02. led 2009 15:40:29 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Našel jsem dvě drobnosti. Při zozhovoru se Scattym, kdy mu dáš rudu na výuku se objeví volba: Máš svoji ruud, tak můžeme začít.
A pak, když promluvíš s Draxem, tak se do deníku napíše záznam, a tam je jedna chyba: Drax by mu mohl vyhovova. Chybí t.
Teď když jsem vyšel ze Starého tábora, tak tam ti lidi před tím mostem zase nejsou. Proč tam vůbec byli?

U Scattyho jsem si všiml ještě jedné chybky. Když chceš bojovat, tak řekne, že na tvého protivnia si ostatní vsadili spíš, než na tebe.
Když ti dá Fortuno tvůj první příděl (pro nováčky), tak řekne že to jsou 3x Polární noc (Severní soumrak).
A ještě ten pomocník od Cor Caloma říká, že je pomocníkem Cor Caloma a potom: Už si ale o mně slyšel, ne?
Má tam být o něm.
Chylkos
Uživatel

Příspěvekod Wedge » pát 02. led 2009 18:02:26 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Tiež som našiel nejaké chyby:1.Keď prídem v tábore strážcov bane k majiteľovi hostinca,vypíše sa nad ním meno Siekacz.Po poľský je to možno správne ale inak je v každom dialógu v titulkách spomenutý ako Slicer.2.Ďalšia postava v tábore strážcov bane.Strážnik ktorý postáva pri bráne do tábora a chce od vás dvanásť pív má nad sebou napísané Komar.V denníku sa však spomína ako Mosquito 3.Ketron ktorý zahajuje zápasy v aréne mi dvakrát(potom čo vyhral bojovník na ktorého som si stavil,konkr.Kharim)povedal dve vety ktoré boli napísané po poľsky.V prvej tuším hovoril niečo o tom že môj bojovník vyhral a v druhej o tom,že si mám ísť pre odmenu za Scattym.
Wedge
Nováček

Příspěvekod MIGtheDRAGON » pát 02. led 2009 19:18:22 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Chylkos píše:Teď když jsem vyšel ze Starého tábora, tak tam ti lidi před tím mostem zase nejsou. Proč tam vůbec byli?

To je jen zbytek jednoho starého úkolu kterej se kvůli bugům musel nějak zrušit. Jich si nevšímej.
Obrázek
MIGtheDRAGON
Uživatel

Příspěvekod Chylkos » sob 03. led 2009 14:32:37 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Týpek co stojí u těch nabídek za Cavalornovou chatrčí říká, že přijímá nabídkyj.
Baal Netebek:Když s ním promluvíš, tak potom se otočíš a řekneš:Nechce, abych se s ním někam dostal (myslím, že to tam nějak tak bylo). Správně to má být: S ním se nikam nedostanu.
Chylkos
Uživatel

Příspěvekod Chylkos » sob 03. led 2009 22:04:58 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Vanir:Mluví o krvavých mouchách jako o štenicích (o krvavých mouchách tam není ani slovo)
Harlok:Když ho zmlátíte, tak se do deníku napíše:Konečně dostal zprávu. Vystřídá ho Ghorim. Přitom tam má být, že vystřídá Ghorima.
Aidan:Cena za učení ve zlaťácích.
Když zabijete určité množství nějaké bestii, tak to napíše, že se specializujete na zabíjení oné bestie (je to ale napsané v polštině). Je to k něčemu dobré?
Mordrag:Když vám dá prsten, tak se do deníku napíše: ...dal mi prsten, o kterém mám tvrdit, že je od Larese (pro Larese).
Shrike:Když ho zbijete tak řekne:Řeknu ti to později Má tam být:Ještě si promluvíme!
Argorn: říká, že kove meče Leemu a jeho můžům.
Homér:Když mu oznámíte, že jste zabili toho číhavce, tak řekne, že vezme pár mužů Rýžového lorda, aby opravili co způsobili. Má tam být, co způsobila ta bestie.
Myslím, že už to tu bylo, ale pro jistotu: Když vytáhnu kouzlo Ledový blok, tak se napíše: Ledová blok.
To je zatím všecho. Myslím, že se ale zase za chvíli ozvu, hraju teď jenom Gothic, takže na hledání chyb je zatím čas.
Chylkos
Uživatel

Příspěvekod Petris » ned 04. led 2009 17:17:10 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Místo Polibek smrti je Poliber smrti.(kouzelný krystal)
V rozhovoru s korthem kde vám dá za úkol najít jeho prsten, byla velká část rozhovoru polsky.
Petris
Nováček

Příspěvekod Chylkos » pát 09. led 2009 19:39:12 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Našel jsem pár dalších chyb:
Thorus:Když mu doneseš zprávu o tom, že jsi porazil Mordraga, tak řekne: Tím myslíš, že ho přemůžeš? (Má tam být min. čas, protože Mordrag už dávno prdí do hlíny). :wink:
Flick:v jedné větě říká Mátě problémy...
Wyzysk:Říká, že jeho slovo má v táboře váhu, přitom to je přesně naopak.
Boris:Když mu řeknete, jestli nechce šunku, tak ji místo toho dostanete, ale Boris se chová jakoby ji právě snědl. :) (když tak mi pošli jeho skripta, já to opravím).
Melkor:Při rozhovoru s ním říká dvakrát řeknš.
Chylkos
Uživatel

Příspěvekod Chylkos » sob 10. led 2009 19:42:21 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Další várka:
Drake:První věta je v angličtině. Can you tell me something about the mine?
Aron:Místo Snipes říká Slipes
Ian:Když ti dá seznam s požadavky, tak zápis do deníku je anglicky.
Asghan:Když se ho zeptáš jak to jde, tak odpoví: Dobře, dokud někoho nenapadlo otevřit tuhle bránu a já ho nemusel nakopnout do zadku (nějak tak myslím). Má to být v podmiňovacím způsobu: Pokud něhokoho nenapadne otevřít tu bránu...
Kyle: Když mu řekneš, ať jde s tebou do tábora Stráží, tak vám odpoví anglicky (vlastně polsky, ale titulky jsou v angličtině :) ). Říká: Take me there I wouldn't go there alone.
Verdon: Když vám říká o úkolu zabít Halldora, tak říká že musíte odládat stráže z tábora a zabít ho :) . Má tam být, že ho máte odlákat a potom sejmout.
Popisek u soli (zabalené) je napsaný polsky.
Chylkos
Uživatel

Příspěvekod Bonhart » pon 12. led 2009 20:32:37 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Nevim proc, ale kdyz jdu ke Kor Kalomovi, tak templar u vchodu se jmenuje "Nemocny Kalom". Je to sranda, chyba, anebo ucel?
Bonhart
Uživatel

Příspěvekod jirik » pát 16. led 2009 18:54:02 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Kdyz clovek hraje za sektare. tak pri plneni ukolu v druhe kapitole kdyz mate donest travu do stareho tabora bartolovi...tak kdyz ji predavate je tam anglicky "I have some weed here for Gomez" .... dal taky u scattyho kdyz clovek chce bojovat..je tam 2x volba "chtel bych bojovat v arene" pritom jedna z nich ma funkci ze si clovek chce jenom vsadit a ne bojovat.
jirik
Nováček

Příspěvekod Chylkos » pát 16. led 2009 19:26:36 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
To jirik- to s tou dvojtou volbou už tu bylo. Jinak pište co najdete, ať se to může pak opravit.
Chylkos
Uživatel

Příspěvekod tonyskate » sob 07. úno 2009 23:15:17 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Tak všechny nahlášené chybky opraveny.
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Dmcd » úte 10. úno 2009 14:00:08 » Re: Temná Tajemství - Chyby v češtině
Ahoj kluci, na Temna Tajemstvi sem se hrozne tesil ze jsem si zase zkusmo rozehral G1 nez byla vydana cestina. Ted TT parim - super...

2tonyskate:
Takze moje ohalene chybky:
- Pred Starym taborem pred mostem jak byli v G1 2hlidaci mostu je ted skupinka 3strazcu a 2kohosi (nejsu tak daleko abych vedel co jsou zac) - tak prvni bliz k Starymu taboru ma v nabidce jen "Konec" ale druhej ma "Ende" (je to hned kdyz s nim promluvis kdyz jdes poprve do ST)
- v Novem Tabore jsou dva bandite u Wolfa (u ohniste) tak jeden z nich taky odpovi jen "Ende"...

tyhle dve chybky - to je otazka jam moc je to chyba cestiny nebo engine - kdyztak na to zkus mrknout

treti chybka je urcite v cestine :wink:

mam zabito 47 nepratel mecem a objevilo se mi ze se "specializuji na boj mecem" (teda asi neco takovyho) - bylo to v polstine! Teda co jsem stihl postihnout protoze to bylo v zapalu boje a jenom kratce zobrazene...

Jinak super prace kluci, diky moc.
Naposledy upravil Dmcd dne čtv 12. úno 2009 20:21:46, celkově upraveno 1
Dmcd
Nováček

PředchozíDalší