Menu

Temná Tajemství - Všeobecná diskuse

Příspěvekod Honza22 » čtv 14. čer 2018 13:59:20 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Dobrý den, potřeboval bych poradit nainstaloval jsem si do Gothic 1, tyto módy : temná tajemství, texture patch fredy a worlds patch fredy (na všechny mody jsem našel odkazy na této stránce), hru zapnu chvíli hraji a hra spadne ale to bych ještě přežil, často ukládám ale vždy nastane problém když zapínám hru na další den, hra během načítání spadne a napíše : ASC: not found: KRO_BODY.ASC a toto se opakuje... neví někdo co s tím ?
Honza22
Nováček

Příspěvekod Emperor » stř 15. srp 2018 20:01:50 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Tak jsem vzdal hru na jeden život, u tohodle modu to je šílenství - tolik nepředvídatelných situací, drak, který vás sejme jediným ohnivým fukem, smrt NPC, které vás doprovázejí a potřebujete je pro pozdější úkoly ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Bell » čtv 20. pro 2018 17:16:57 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Ahoj, tak mám po delší době nainstalované TT a mám hned dva dotazy, za prvé jsem u pralidí a měl jsem ten úkol nemrtvý strážce, nebo tak nějak, jak se objevil hned po teleportováním krystalem, zabila jsem ho, spustila tu bránu, ale úkol mi nezmizel, co s tím?
A když jsem naposled hrala, tak jsem se přidala ve 2. kapitole ke starému dolu a nešla mi dohrát hra, protože se mi zrušily kontakty s hlavními tábory a neměla jsem teda jak začít hlavní herní úkoly, nevíte co s tím?
Bell
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 20. pro 2018 17:35:35 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Za strazce dolu by se melo dat hrat ja za ne hru dohral.
Zkus jit k Lesterovi/Yberionovi.

To u pralidi uz si moc nepamatuji.
Emperor píše:Tak jsem vzdal hru na jeden život, u tohodle modu to je šílenství - tolik nepředvídatelných situací, drak, který vás sejme jediným ohnivým fukem, smrt NPC, které vás doprovázejí a potřebujete je pro pozdější úkoly ...

To verim no.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Bell » čtv 27. pro 2018 11:15:47 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Ahoj, tak mám opět zase problémy :D
1. Quest pašovaní rudy - poslední zápis mám, když jsem zabila Melkora a řekla jsem to Ravenovi, tak se mi to zaznamenalo do deníku, ale quest se nesplnil, měla jsem o tom ještě říct Thangorovi, jenže ten o tom se mnou mluvit nechce, takže nesplněný quest

2. Quest Siekaczovi věci - jeho pálku jsem našla v Melkorově jeskyně, ale jeho "podvlíkačky" v truhle nebyli, pokud se nemýlím a nezdá se mi to, tak jsou "bugnuté" v posteli v mísnosti s Gomezovou truhlou a tou holkou (jméno si teď nevzpomenu) a nejdou mi sebrat, zaměří mi jenom tu postel, tak nevím co s tím.¨

3. Tajemství Eremita - Splní se mi quest Cizinec, jemu odevzdám všechny knihy, obleče se do hábitu a zmizí, mám zápis v deníku, tak jdu za ním k té jeskyni, on tam stojí, příjdu k němu a nic. Tak na něj promluvím a jediná možnost je "konec" odmítá se mnou mluvit, tak zase nevím co dělat
Bell
Uživatel

Příspěvekod Drex » pát 24. kvě 2019 20:01:39 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Někdo neak tip jak sejmout nemrtvího draka v xardasově potopené veži ?? :)
Drex
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 24. kvě 2019 23:08:09 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Já si jako mág vystačil s ohnivou bouří ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Drex » pon 27. kvě 2019 20:15:38 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
ten konec hry wtf co to bylo ? :D
Drex
Uživatel

Příspěvekod Drex » pon 27. kvě 2019 20:18:53 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
to měla být neaká narážka nato že hrdina je jen postavičkou ve hře která se po víteství zas vrátí na začátek, nebo co ? :D
Drex
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 27. kvě 2019 21:51:36 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
myslíš jak tam na tebe po smrti Spáče naběhnou tvoje alter ega různých úrovní? To jsem taky poprvé nepochopil, respektive jsem to vzal jako vtípek autorů, takové překvapení na závěr hry ... větší smysl bych tam nehledal, spíše je to takový druh eastereggu ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Drex » úte 28. kvě 2019 12:12:11 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
já jsem hlavně nepochopil co ten ur-shak chtěl vlastně říc :D jel tam strašně random myšlenky a nic pořádně nevysvětlil :D škoda že tam nenamýchali tvůrci neaký dialogoví volby případně možnost jinného konce na základě rozhodnutí učiněných během hraní to by bylo top :D
Drex
Uživatel

Příspěvekod hranolius » čtv 01. srp 2019 10:49:54 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Mám dotaz chlapy,kovářství mi ukazuje že nemám dostatek zkušeností ,daj se nějak zkušeností nazbírat , nabo pracky prič,škoda 20 bodu kuli bugu...
plus bych rát věděl jestly jsou ještě nějaký jiný buglí věci do kterejch dovednostní body neinvestit.

Taky by mě zajímalo který frakce jsou hlavní a které vedlejší a u kterejch se hra nedá dohrát...
Jinak supr mod ale pro nás co sme zvyklí na návraty 2.0 na legendu až moc brnkačka.... hlavně to dělaj výkoný zbraně v prvnim aktu ....
hranolius
Uživatel

Předchozí