Menu

Temná Tajemství - Všeobecná diskuse

Příspěvekod tonyskate » stř 24. pro 2008 7:46:00 » Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Kritizujte, chvalte a to jak modifikaci, tak i češtinu :-).

Po spuštění modifikace najdete stručnější úvod v podobě listu na stromě. List vám nemusí jit z normální pozice sebrat, a tak vylezte na kámen vpravo a tak jej seberte.

vložen funkční odkaz na mod s opravným patchem a playerkitem, snadná instalace: ZDE
Naposledy upravil Emperor dne pon 17. srp 2015 14:10:13, celkově upraveno 1
Důvod: Vložen funkční odkaz
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Greg » stř 24. pro 2008 15:36:58 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Opravdu to funguje. tonyskate, chylkosi, ostatní překladatelé a samozřejmě Poziomkaz a Piranha Bites moc vám děkuju. Je to česky, vše funguje jak má, no prostě GOOD. Jdu hrát :wink: .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Greg » stř 24. pro 2008 16:26:28 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
jej, hra je hned ze začátku celkem těžká. Toho šílence jsem sejmul až na 3. pokus :) . To je ale dobře :wink:

EDIT: Kdo nechce být na začátku pracháč, radši nečtěte :wink: .
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Tak teda co se mi moc nelíbí. Hned skoro na začátku se nachází 2 měšce. V jednom je 500 hrudek rudy a v druhém 100 rudy. Není to na prvních 5 minut hraní trošku moc? Už mám 600 rudy
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Naposledy upravil Greg dne stř 24. pro 2008 16:51:07, celkově upraveno 1
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod KoshiK » stř 24. pro 2008 20:51:37 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Zdravim.. nevíte někdo jestli tenhle mód/datadisk náhodou nadělá něco s tim problémem ohledně nových GK ?? (mam na mysli mizení ikon v inventáři, v pozdější fázi nesprávné načítáí textur..) Nechápu totiž, jak to, že to můžete všichni hrát.. to máte v záloze kompa, na kterym to běhá? :???: :shock: Díky..

EDIT: (reakce na Sucharda a tonyskate) Tohle je tema o něčem jinym, proto budu jen editovat...
Patch sem sice nezkoušel, ale tady nejde jen o ikony v inventáři, ale jak sem psal v pozdější fázi hra špatně načítá textury... všechny textury.. vypadá to hrozně a například ve Spáčovo chrámu už je to uplně nehratelný protože nepoznáš pomalu ani kde je "dole" a kde "nahoře" .. v příslušnym tématu někdo dával screen.. :sad: Tady mi jde o to že datadisk/mod asi dost lidí hraje, tak mi napadlo jestli to třeba nějak neřeší, protože pochybuju že všichni máte doma +/- 5 let starýho kompa.. :roll:
Naposledy upravil KoshiK dne čtv 25. pro 2008 19:14:16, celkově upraveno 2
KoshiK
Nováček

Příspěvekod MIGtheDRAGON » stř 24. pro 2008 23:19:24 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Tak jsem to přeinstaloval celý a funguje to celý v pohodě :) dobrá práce kucí :D.
Obrázek
MIGtheDRAGON
Uživatel

Příspěvekod Sucharda » stř 24. pro 2008 23:31:23 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
KoshiK píše:Zdravim.. nevíte někdo jestli tenhle mód/datadisk náhodou nadělá něco s tim problémem ohledně nových GK ?? (mam na mysli mizení ikon v inventáři, v pozdější fázi nesprávné načítáí textur..) Nechápu totiž, jak to, že to můžete všichni hrát.. to máte v záloze kompa, na kterym to běhá? :???: :shock: Díky..

mám stejnej problém....nemám obrázky v inventáři... :sad:
Sucharda
Necromancer

Příspěvekod tonyskate » stř 24. pro 2008 23:32:54 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Mízení obrázků v inventáři byl odjakživa problém v G1. Částečně to spravuje patch od CD Projektu, ale stále se to projevuje.
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Hates » čtv 25. pro 2008 21:52:43 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Jo vypada to dobre lepsi grafika a su rad za novej pribeh hned to du zas parit jediny co me stve je dabing kerej je fakr prisernej je to polstina kera me pripomina cesko-rusko-polskou japonstinu ale jinak dobra prace :wink:
98% teenagerů poslouchá hiphop z toho 90% jen kvůli modě. Jestli patříš mezi zbyvajících 8% dlouhodobých posluchačů,hoď si tohle do podpisu.

PEACE!
Hates
Nováček

Příspěvekod tonyskate » čtv 25. pro 2008 22:09:26 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Taky je pravda, že je to jen betaverze, takže dabing možná celý překopou, ale zase to berte, že jste vlastně jako Češi zcela první, kteří ho mají (hroznou :)) možnost slyšet :-).
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Raviel » pát 26. pro 2008 9:26:36 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
No hej to že to je beta je samo o sbe dobré ospravedlenie. Ale je tu ešte jedna vec a to monožstvo postáv potrebných k nadabovaniu. Možno to neznie ako pádny argument ale keď máte dabovať 50 postáv z ktorých má (iba príklad) 10 stránok textu tak to asi môžete odfláknuť. A ešte to znie tak hrozne asi preto lebo došlo k chybe pri kopírovaní ale niečom podobnom. Môj už 3 roki starý mikrofón to nahrá lenpšie.
Raviel
Uživatel

Příspěvekod Hates » pát 26. pro 2008 11:16:33 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Když je to Betaverze......kdy můžem počítat s finální verzí???? :)
98% teenagerů poslouchá hiphop z toho 90% jen kvůli modě. Jestli patříš mezi zbyvajících 8% dlouhodobých posluchačů,hoď si tohle do podpisu.

PEACE!
Hates
Nováček

Příspěvekod tonyskate » pát 26. pro 2008 11:24:06 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Hates píše:Když je to Betaverze......kdy můžem počítat s finální verzí???? :)

To nezáleží na mě, takže třeba až na jaře.
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Werewulf » pát 26. pro 2008 11:49:16 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Já jsem rád, že jsme dostali k dospozici (i když) betaverzi, protože tenhle mód má slibný příběh (uvidíme, jak se to rozvine), a to já mám nejradši. Tento mód spolu s G1 je pro mě úžasný, nehledě na jejich bugy, které se možná stanou, a na hrozný dabing, aspoň si procvičím polštinu. :D
Aspoň, že ta hra není "hluchá", dabing ji oživuje.
Kolik je na světě lidí, tolik existuje názorů na stejnou věc.
Werewulf
Uživatel

Příspěvekod tonyskate » pát 26. pro 2008 16:31:46 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Dotaz: už od léta mám napsán návod na Temná Tajemství, ale bylo to ještě na starší verzi a nyní to chci ještě nějak narychlo zkontrolovat, ale mám případně některé prověřené části postovat do fóra?
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Greg » pát 26. pro 2008 16:45:36 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Můžeš. Určitě to neuškodí. Vždycky je lepší něco než nic :) . Ale napiš k tomu kdyžtak radši BETA.
Malá otázečka: Ten návod je dělaný na polskou verzi nebo na českou. (myslím názvy úkolů, odpovědí NPC atd.)
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Další