Menu

Die Rache des Königs

Příspěvekod Raviel » pát 05. pro 2008 17:24:14 » Die Rache des Königs
Die Rache des Königs je mod od Nova Mod Team ktorý očividne prekipuje kreatívnymi ľuďmi ale trpí na nedostatok prográtorov. Jazyk je pochopitelne nemčina (to je ale prekvapenie čo :roll: ) a anglický preklad zdá sa nie je. NO veľa
nového tu není ale predsa aspoň niečo. Nové zbrane tu sa mi nepodarilo najsť, ale na druhú stranu nové predmety sú
tu. Ale hlavne sú tu nové zbroje kráľovských vojisk a teraz nemyslím tie žlté(aj tie tu sú) ale úplne nové.Teraz k príbehu ten sa točí okolo toho čo sa stalo po páde barieri. Vykresluje to asi takto: Po páde barieri vtrhli do údolia kráľovský vojaci s úmyslom znovu ho obsadiť. Ale väčšinu z nich zabili orkovia ktorý boli rýchlejší. Tý čo prežili sa schovávajú v sektovnom tábore ale ani tam to moc nežije. Lebo Goméz z nejakých dôvodov zomrel a na jeho miesto nastúpil chlapík ktorý v G1 nikdy nebol. Ten z núdze o jedlo vyvraždil sektovný tábor. Vy ste jediný čo to prežil a pochopitelne vás našli kráľovy vojaci a vy sa k nim pochopitelne pridáte. Grafika je stále tá istá ale komu by to mohlo vadiť že? Na wog.de je slubovaních asi 40 nových postáv. Netuším čím to je ale ja som narazil max. na takých 20. Či to je tým že tam proste nie su alebo ich neviem najsť na to už budete musieť prijsť sami. A navyše sú hrozne nekomunikatívne napr. najdem mága v jaskyňi pri starom tábore v pentagrame. A ono nič proste sa ho ani nezpýtate čo tam robí. Mod mal mať v sebe veľa nových a sviežich vecí ktoré
sú ale hrozne nešikovne rozmiestnené. V lesíku pri starom dole sa dá najsť volne vo vzduchu poletujúca runa ohnivého šípu. Ale je vám na nič neviete to v tej chvíli využiť. Ale dosť a chybách spať k pozitívam. Guesty sú na rozdiel od iních modov dobre vymyslené a nepôsobia dojmom že ich výmýšlal školkár. A zo začiatku ľachko pochopitelné neskôr narazíte aj na to že vám proste nevisvetlia čo máte robiť. A hlavne bug ten tu je skutočne ohromný napr. mám najsť pár chlapíkov čo sú rozbehnutí niekde po prírode a vypítať si od nich mapu s ich polohou. Ale v rozhovore takú možnosť nemám takže skúsim si kúpiť mapu a oni ju obchodníci nemajú. Marvin mod to vyrieši
ale tá možnosť tu stále není. No dosť o tomto, mod má mať 3. kapitoli ale mne sa nepodarilo dostať sa ani do 2 kvôli
bugu (spomínam vyššie). Navyše aj takéto stretnutie je často len náhode inak je kolónia v postate úplne vymetená(hlavne v starom tábore je hrozne málo NPC). Neberte to tak že mód je vyslovene zlý ale musíte niečo skusnúť kým to bude tá pravá zábava. Hodnotenie je 56 z 100 bodov kvôli nedorobenosti ale na druhú stranu originálny nápad len škoda že nedotiahnutý. Aspoň že tu je vcelku pekný dabing. :lol:

V bodoch:
:arrow: nový príbeh z torch kapitol
:arrow: (vraj) 40 nových NPC
:arrow: nové predmety(zbroje,runy...)
:arrow: intro
:arrow: trochu prestavyný svet

Stiahnutie modu s dabingom: http://www.worldofgothic.de/dl/index.ph ... ase_id=250
Raviel
Uživatel

Příspěvekod martinus » stř 03. čer 2009 17:22:31 » Re: Die Rache des Königs
Mod vipadá docela dobře ale je v němčině a já německy tak něják neumim
Nezná někdo odkaz na češtinu nebo aspoň na angličtinu?
Mám problém se zakomplexovanými metalisty co se snaží všechny přesvědčit ať taky
poslouchaj Metal

Kdybych měl někde nějáké hrubky tak se omlouvám jsem od narození disdebil
martinus
Uživatel

Příspěvekod Bonhart » úte 09. čer 2009 19:35:59 » Re: Die Rache des Königs
martinus píše:Mod vipadá docela dobře ale je v němčině a já německy tak něják neumim

Ten mod je na neco takoveho trochu moc maly a neznamy.
Bonhart
Uživatel

Příspěvekod martinus » úte 09. čer 2009 21:07:32 » Re: Die Rache des Königs
Bonhart píše:
martinus píše:Mod vipadá docela dobře ale je v němčině a já německy tak něják neumim

Ten mod je na neco takoveho trochu moc maly a neznamy.

Ja se ptám jenom tak ze zvyku :D ale dík za odpověď
Mám problém se zakomplexovanými metalisty co se snaží všechny přesvědčit ať taky
poslouchaj Metal

martinus
Uživatel

Příspěvekod Mithos » pát 12. čer 2009 13:52:31 » Re: Die Rache des Königs
A dá se to nějak dát do češtiny? Jako udělat titulky?
Obrázek
Mithos
Uživatel

Příspěvekod martinus » pát 12. čer 2009 15:15:55 » Re: Die Rache des Königs
Milten.Forever píše:A dá se to nějak dát do češtiny? Jako udělat titulky?

Určitě to de, moje sestra umí německy říkala že mi to klidně přeloží ale bude po mě chtít krabičku viceroek na den
(kuřačka jedna) a já jsem teď tak trochu švorc tak jestli budu mít víc peněz tak to udělám ale potřeboval bych napřed sehnad někoho kdo vezme přeložené texty a předělá to.
poslouchaj Metal

martinus
Uživatel

Příspěvekod Mithos » pát 12. čer 2009 18:17:47 » Re: Die Rache des Königs
Tak počkej já se zkusím někoho zeptat. Jinak napiš mi PMKou v jakým městě bydlíš. (Možná bych ti přispěl):)
Obrázek
Mithos
Uživatel

Příspěvekod tonyskate » sob 13. čer 2009 9:51:47 » Re: Die Rache des Königs
martinus píše:
Milten.Forever píše:A dá se to nějak dát do češtiny? Jako udělat titulky?

Určitě to de, moje sestra umí německy říkala že mi to klidně přeloží ale bude po mě chtít krabičku viceroek na den
(kuřačka jedna) a já jsem teď tak trochu švorc tak jestli budu mít víc peněz tak to udělám ale potřeboval bych napřed sehnad někoho kdo vezme přeložené texty a předělá to.

Hlavně nebuď hloupej a domluv se s ní především, kolik toho za ten den přeloží, aby za den neudělala pět vět a ty ji dával krabku cigár.
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Mithos » sob 13. čer 2009 10:22:58 » Re: Die Rache des Königs
Nějak tak, to by se ti hluboce nevyplatilo.
Obrázek
Mithos
Uživatel

Příspěvekod martinus » úte 16. čer 2009 16:07:42 » Re: Die Rache des Königs
Milten.Forever píše:Nějak tak, to by se ti hluboce nevyplatilo.

Ja vim. jo a nečekejte že to bude brzo mám jenom 100Kč :lol:
poslouchaj Metal

martinus
Uživatel