Čas odplaty [Czas Zapłaty]

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Odpovědní moderátoři: tonyskate, Emperor
Příspěvekod Greg » úte 02. pro 2008 18:02:16 » Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Obrázek
Čas odplaty

Prolog:
S dabingem: zde
Bez dabingu: zde

Trailer:
Obrázek

Oficiální stránka: CzasZaplaty.pl

Další videa:
Gameplay video: http://www.youtube.com/watch?v=2yJBGyVbrwk
Boj se 2 meči: http://www.youtube.com/watch?v=GMM8ZrYYwuA
Ukázka boje s mečem: http://www.youtube.com/watch?v=6cC5cLyCl9M
Ukázka boje se svitky: http://www.youtube.com/watch?v=ZNEmbnUb06A

Galerie:
Screeny: zde
Tapety: zde
Rendery: zde
Koncepty: zde

V bodech:
:arrow: Příběh se bude odehrávat v kolonii, ve které budou nové lokace
:arrow: Nové NPC a příšery
:arrow: Nové dovednosti (boj se 2 zbraněmi, vytváření předmětů, těžba rudy, atd.)
:arrow: Nové předměty
:arrow: Nové kouzla
:arrow: Možnost tetování a účesu
:arrow: Zvýšení obtížnosti a vyváženosti hry
:arrow: Výrazné zlepšení grafiky
:arrow: Obnovování zabitých příšer (podle levelu hrdiny)
Naposledy upravil Greg dne čtv 04. pro 2008 20:25:41, celkově upraveno 2
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod tonyskate » úte 02. pro 2008 20:33:49 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Nechci ti do toho mluvit, ale tenhle mód není od tvůrců Temná Tajemství a co tak nějak více zapracovat na popisu příběhu.
tonyskate
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Sigmor » úte 02. pro 2008 21:06:53 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
parada, uz se tesim nanakej poradnej mod
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Václav » úte 02. pro 2008 21:19:17 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
tonyskate píše:Nechci ti do toho mluvit, ale tenhle mód není od tvůrců Temná Tajemství a co tak nějak více zapracovat na popisu příběhu.

...no nejsem sice odborník na polské módařské skupiny, ale proč mají na oficiálních stránkách módu umístěná i temná tajemství..???..a proč mají odkaz na stejné fórum jako mají na stránkách temných tajemství..???
..pokud vím tak poziomkaz je něco jako podskupina the modders...

..k módu se vyjádřím později..teď nemam moc času...jdu vyzkoušet prolog k němu... :wink:
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Greg » úte 02. pro 2008 21:20:06 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
tonyskate píše:Co tak nějak více zapracovat na popisu příběhu.
Už se na něm pracuje... :wink:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Migu » stř 03. pro 2008 10:52:37 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Ten Prolog je velmi krátký ,ale dobře spracovaný bohužel u slabích PC je nestabilní,protože se jedná o bitvu=mnoho NPC.
Migu
Nováček

Příspěvekod tonyskate » stř 03. pro 2008 16:57:13 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Václav píše:
tonyskate píše:Nechci ti do toho mluvit, ale tenhle mód není od tvůrců Temná Tajemství a co tak nějak více zapracovat na popisu příběhu.

...no nejsem sice odborník na polské módařské skupiny, ale proč mají na oficiálních stránkách módu umístěná i temná tajemství..???..a proč mají odkaz na stejné fórum jako mají na stránkách temných tajemství..???
..pokud vím tak poziomkaz je něco jako podskupina the modders...

..k módu se vyjádřím později..teď nemam moc času...jdu vyzkoušet prolog k němu... :wink:

Jsou to dva odlišné týmy, jenom si pleteš pojmy. Asi vidíš bílé myši.
tonyskate

Příspěvekod Václav » stř 03. pro 2008 20:57:00 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
..a jak vysvětlíš to stejné fórum a temná tajemství ke stažení na stránkách o času odplaty..??
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod tonyskate » stř 03. pro 2008 21:43:41 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Václav píše:..a jak vysvětlíš to stejné fórum a temná tajemství ke stažení na stránkách o času odplaty..??

Protože vám všem asi kulhá inteligence či co. Co se napříkald podívat do sekce The Modders - O nas nebo Projekty. O DM tam není ani slovo, takže Gregu a Václave, co si pořádně ověřovat informace než začnete něco tvrdit a ještě navíc veřejně.

Abych tě Václave rovnou ještě 100% ujistil, tak se podívej na popisek u stažení DM na jejich webu - modyfikacja grupy Poziomkaz.

Vážně, dneska se po netu šíří jen malými dětmi, kde jsou doby a ještě pro vás ztrácet nervy s překladem DM, proč to vůbec pro vás dělat, když vy jste přece ti nejchytřejší na světě.
tonyskate

Příspěvekod Sigmor » čtv 04. pro 2008 13:42:00 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Co si myslis o tom modu Tony? Zkuseny prekladatel nam rekne svuj nazor na mod ze?
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Gasin » čtv 04. pro 2008 17:27:11 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
no nějak mě prolog nenadchl,snad bude full verze o mnoho lepší
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Raviel » čtv 04. pro 2008 18:14:56 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Hral som prolog môj názor je dobré na prolog ale zlé na plnu verziu. Hlavne fakt že je to po polsky! Nemčina a angli-
čtina ma nenapália ale polština pre b... Neviem ale keď niekto robí podobne ambiciozni projekt tak aspoň po anglicky. Chápem národnostnú hrdosť ale ak by niekto zo Slovenska alebo Čiech robil niečo takéto tak bi asi mal po
ruke aj anglický preklad. Veci typu furt len kritizovať a nechváliť tu není na mieste lebo toto už trochu na...e. Keď tie
najlepšie mody sú v jazyku ktorému rozumiete viac menej intuitivne. Ale príbeh a podobné veci sú veľmi pekne(no možno príbeh) urobené. Až na tú masovú bitku s celým novým táborom. Ak je to ešte veľmi ranná verzia vývoja tak to možno bude lepšie ako temné tajomstvá ale kto vie. Ešte k tomu jazyku: nedávajte mi tu veci typu prečo to potom
nepreložíš sám. Lebo vždy musí byť niekto kto vám povie že robíte chybu aj keď ste ju není schopny sami napraviť. Tiež som raz bol v jednom malom programatorskom týme a robili sme mod na G1 ale pohorel lebo teraz už neexistujuce forum bolo plné optimisov čo nevedeli povedť má to veľa chýb alebo aspoň sú tam chybi. Preto to vo finále skončilo tak že mod bol nehratelný a tupý. Nakoniec sme ho museli stiahnuť z internetu a nikomu ho na vyskušanie nepošleme jasné :?:
Raviel
Uživatel

Příspěvekod tonyskate » čtv 04. pro 2008 19:01:25 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
2Raviel: Jenomže já vždycky všechno dotáhnu do konce a pomalu se mi vaří mozek, abyste si DM zahráli do konce tohoto roku v češtině. A moc nekázej :-), to víš, ty jako člověk s jedním příspěvkem moc dojem neuděláš, ale zase to aspoň vypadá, že máš rozum.

2Sigmor: Polšina nění zrovna má moc silná stránka, takže jsem to ani moc netestoval, ale vypadá to hodně nadějně, ale IMHO nebude moc zajímavý příběh, protože se podle mě autoři zaměřují především na nové featurky jako jsou kouzla, boj se dvěma meči atd.

Prolog tohoto módu je venku snad už tak rok, takže plná verze se určitě blíží.
tonyskate

Příspěvekod Raviel » čtv 04. pro 2008 19:28:07 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Vďaka aspoň myslím a máš aj pravdu. V podstatete o všetkom ale k tým príspevkom: ja zastávam názor že keď není
o čom písať tak není prečo písať. Hlúpe príspevky najdeš aj na tomto fóre aj od ľudí čo majú kludne (napr.) 800 príspevkov. Za tie kázne sorry ale ako bolo už spomenuté vyššie nemá zmysel písať o hlúpostiach bez predmetu. Keby ma niektorí považovali za magora a buz...a nech mne je to po pravde jedno veľa ľudí si to už o mne myslelo pre
moje názori napr. na WOW. A tak som rád že sa hneď nespustila vlna kritiky :D .
Raviel
Uživatel

Příspěvekod Greg » čtv 04. pro 2008 19:32:21 » Re: Čas odplaty [Czas Zapłaty]
Prý to bude o událostech před hozením hrdiny do kolonie. Taky nečekám nějaký strhující příběh. Je vidět že se spíš zaměřují na ty různé modifikace (boj se 2 zbraněmi). Mód bude využívat mapu HÚ, ale s novým příběhem. Samozřejmě tam bude starý tábor, nový tábor a tábor sekty. Ale tak jak vypadali po X letech založení bariéry před X lety jejího konce...

Raviel: čím víc příspěvků, tím je větší pravděpodobnost že napíšeš nějakou blbost / spam, a protože já jich mám fakt hodně, tak už mě to hold někde ulítlo... :evil:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Další