Menu

Gothic online

Příspěvekod Mithos » pát 12. čer 2009 15:10:23 » Re: G-Online již brzy !
To jo tam jsem dával i skřetí chrámový bojovníky v první kapitole. To jsem hrál a přitom jsem jedl. Ale chtělo by to vychytat to, že kdyby někdo někoho omráčil, tak by mu nemohl vzít věci. Jinak by měl všechny věci nejvyšší level.
Obrázek
Mithos
Uživatel

Příspěvekod martinus » pon 15. čer 2009 13:55:09 » Re: G-Online již brzy !
Tjn ale něco by vzít šlo jinak by to bylo o ničem. třeba když tě složí NPC tak si taky nevezme všechno ale jenom část rudy.
Mám problém se zakomplexovanými metalisty co se snaží všechny přesvědčit ať taky
poslouchaj Metal

Kdybych měl někde nějáké hrubky tak se omlouvám jsem od narození disdebil
martinus
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » sob 20. čer 2009 9:30:53 » Re: G-Online již brzy !
Podle mě by to byla stejně pěkná blbost.To už by nebyl Gothic.Spíš něco jako Gothic :On-line game a dal bych zcela novou hru jen mapa třebas stejná,zbraně stejný a jen takový bitkaření player vs. player a to nemá smysl,na to jsou lepší střílečky apod..
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod DEJVOLD » pát 31. črc 2009 9:06:30 » Re: G-Online již brzy !
No to mně taky napadlo že by Gothic mohl byt online,a jestli bue,tak klobouk dolu 8-)
DEJVOLD
DEJVOLD
Uživatel

Příspěvekod martinus » stř 02. zář 2009 17:11:50 » Re: G-Online již brzy !
Teď mě napadlo spoustu věcí co by tam mohli bejt kromě jíž zmíněných štítů, přilbic, kapí, vyrábění luků, šípů, víc druhů brnění, zbrojí, zbraní, jídla a všechmožných questů.
Tak např: Z určitých druhů zbrojí byste si mohli nechat vytvořit svou vlastni čím hezčí a lepší by byla tím by byla dražší. Bylo by to good protože takhle je to furt to sami dokola.

Asi chci toho po vas moc ale rad z něčim pomužu když mě spravně navedete

Pak třeba dřevcovité zbraně píky, kopí, halapartny atd..
Jiné druhy útoků s dřevcovitými zbraněmi
Vrhací zbraně
možnost hrát v hospodě karty a někde jinde třeba v aréně ve starym by byla arena kde by spolu mohli všichni bojovat
Hrači i NPC postavi z příběhu.
Možnost utvořit ve světi vlastní gildu a zakoupit za nějáké vzkušenostní body kus místa na mapě a změnit ho.
Kdyby byla krajina furt stejná bylo by to trochu na nic.

A pak někdo může utvořit MOCNOU gildu a mít třeba malou tvrz to by bylo supr ne

Jestli jste to vůbec někdo přečet tak dík
A napište mi pls nějáký užitečný rady zkoušim na tom dělat.
Mám problém se zakomplexovanými metalisty co se snaží všechny přesvědčit ať taky
poslouchaj Metal

Kdybych měl někde nějáké hrubky tak se omlouvám jsem od narození disdebil
martinus
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » stř 02. zář 2009 19:20:01 » Re: G-Online již brzy !
1)Nápad je to supr,ale ještě to uskutečnit...
2)To bys musel uměl minimálně C++,prostě bejt master,takže ti moc nevěřim
3)Zkus to napsat PB,možná něco z toho udělaj,mě třeba v Gothic chybí hrozně palcáty,cepy,řemdichy apod.
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod rosi007 » pát 04. zář 2009 11:49:19 » Re: G-Online již brzy !
Noooo, online gothic neni gothic. Pravda, zahrál bych si, zabojoval s ostatníma pařanama a tak, ale to hlavní, co mě chhytlo a ještě chytá na SKUTEČNYM gothicu je ten originální děj, čekání na postup v příběhu... takhle jenom někoho zrasim, dostanu rudu, koupim si lepší meč, někoho zrasim... :|
rosi007
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » pát 04. zář 2009 13:29:36 » Re: G-Online již brzy !
rosi007 píše:Noooo, online gothic neni gothic. Pravda, zahrál bych si, zabojoval s ostatníma pařanama a tak, ale to hlavní, co mě chhytlo a ještě chytá na SKUTEČNYM gothicu je ten originální děj, čekání na postup v příběhu... takhle jenom někoho zrasim, dostanu rudu, koupim si lepší meč, někoho zrasim... :|

To je pravda,ale taky to může bejt takhle:Byl by Normal Gothic a na něj buď tenhle mód,nebo jiný CD/DVD s G-online....To by se líbilo mě... :wink:
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Bonhart » pon 21. zář 2009 16:54:36 » Re: G-Online již brzy !
Já osobně bych to udělal hardcore RP, jen pro ortodoxní fanoušky Gothica( to jsme ale všichni, že :D :D :wink: ). Na začátku by se skládaly zkoušky z obecných znalostí ze světa Myrthany a pokud by se našel dobrý kolektiv, a dbalo by se na RP, tak by se přístup "vezmu meč, někoho zraím, vezmu mu rudu, koupím si lepší meč, někoho zrasím atd." nemusel téměř vůbec vyskytovat. Není to totiž zas tolik o hře samotné, nýbrž o lidech. Rozhodně by byla škoda, kdy Spáče nahradil Illidan Stormrage :lol: a bylo by tu spousta noobování, lolování a "kurňa, woe, dem na bosse, woe, já dám tomu noobovi 2k hit mim twohandem, woe, budu uplně ownovat, woe". Tohle můžeme nechat WoWku. (Nic osobního).

Pokud se chce gothic online vůbec chytit, měl by nasadit úplně jiný přístup, takový jaký jsem naznačil výše.
Bonhart
Uživatel

Příspěvekod Akathos » pon 21. zář 2009 19:52:11 » Re: G-Online již brzy !
Bonhart píše: Rozhodně by byla škoda, kdy Spáče nahradil Illidan Stormrage :lol: a bylo by tu spousta noobování, lolování a "kurňa, woe, dem na bosse, woe, já dám tomu noobovi 2k hit mim twohandem, woe, budu uplně ownovat, woe". Tohle můžeme nechat WoWku. (Nic osobního).

Od tvých retardovaných kamarádů, či někoho kdo je ulber cool typek , wow je také RP hra to že se tam nějáký pošukové takhle baví je problém jejich ne hry. A je to u každé MMORPG aby se do hry nedostal blbeček se zamezit nedá. A jestly si myslíš kdyby byl gothic online že by se zde něco podobného nedělo seš na velkém omylu blbec se najde všude.
Nic osobního :wink:
Akathos
Uživatel

Příspěvekod Bonhart » úte 22. zář 2009 9:30:14 » Re: G-Online již brzy !
Akathos píše:
Bonhart píše: Rozhodně by byla škoda, kdy Spáče nahradil Illidan Stormrage :lol: a bylo by tu spousta noobování, lolování a "kurňa, woe, dem na bosse, woe, já dám tomu noobovi 2k hit mim twohandem, woe, budu uplně ownovat, woe". Tohle můžeme nechat WoWku. (Nic osobního).

Od tvých retardovaných kamarádů, či někoho kdo je ulber cool typek , wow je také RP hra to že se tam nějáký pošukové takhle baví je problém jejich ne hry. A je to u každé MMORPG aby se do hry nedostal blbeček se zamezit nedá. A jestly si myslíš kdyby byl gothic online že by se zde něco podobného nedělo seš na velkém omylu blbec se najde všude.

:D Ti, jenž jsem citoval nejsou vůbec moji kamarádi :) :D . Ale shodnu se s tebou, ze jsou retardovaní.
P.S Samozřejmě že blbec se najde všude-jen by bylo možné těm největším "blbcům" vůbec nepovolit registraci.
P.S Wow NENÍ RP hra, jsou tu sice RP servery, ale na jiných na to každý kašle.
Bonhart
Uživatel

Příspěvekod Akathos » úte 22. zář 2009 14:11:47 » Re: G-Online již brzy !
Bonhart píše:
Akathos píše:

:D Ti, jenž jsem citoval nejsou vůbec moji kamarádi :) :D . Ale shodnu se s tebou, ze jsou retardovaní.
P.S Samozřejmě že blbec se najde všude-jen by bylo možné těm největším "blbcům" vůbec nepovolit registraci.
P.S Wow NENÍ RP hra, jsou tu sice RP servery, ale na jiných na to každý kašle.

1. WoW Je RP hra. To že sou rp servery aa etd a a že hodně se dají potkat fakani jak jsi popisoval nahoře. A RP jjsem myslel i z hlediska toho jak je to rozvinutý kdyby to byla tuctová onlinovka tak např qesty by vůbec neměly spojitost s warcraftem, postavy a další věci nemluvě také. Q by jsi dostal typem jdi a zabij 5 prasat etd. A v podstatě žádná hra nemůže být RP. + registraci zamzit nemůžeš. A ejstly se bavíme o gothic jako nové online hře tak je podle mězcela nemožné že se toho dočkáme. 1. zas tolik fanoušků aby se to vyplatilo není 2.Příliš málo historie a celkově chabé lore. A poté z kolika hráču normal gothica by hralo gothic mmorpg .
Akathos
Uživatel

Příspěvekod Bonhart » úte 22. zář 2009 18:40:26 » Re: G-Online již brzy !
[/quote]

Nic osobního :wink:[/quote]

P.S Wow NENÍ RP hra, jsou tu sice RP servery, ale na jiných na to každý kašle.[/quote]

1. WoW Je RP hra. To že sou rp servery aa etd a a že hodně se dají potkat fakani jak jsi popisoval nahoře. A RP jjsem myslel i z hlediska toho jak je to rozvinutý kdyby to byla tuctová onlinovka tak např qesty by vůbec neměly spojitost s warcraftem, postavy a další věci nemluvě také. Q by jsi dostal typem jdi a zabij 5 prasat etd. A v podstatě žádná hra nemůže být RP. + registraci zamzit nemůžeš. A ejstly se bavíme o gothic jako nové online hře tak je podle mězcela nemožné že se toho dočkáme. 1. zas tolik fanoušků aby se to vyplatilo není 2.Příliš málo historie a celkově chabé lore. A poté z kolika hráču normal gothica by hralo gothic mmorpg .[/quote]

I kdyby to chytlo jen pár hráčů, tak by to stálo za to... akorat, mozna uz ten projekt zastavili, ne?
Bonhart
Uživatel

Příspěvekod Akathos » úte 22. zář 2009 19:14:43 » Re: G-Online již brzy !
Jestli máš na mysli arénu tak tu asi nezastavily a dělají na ní. Ale jestli myslíš mmorpg Gothic tak ani takový projekt nezačal. A jak si říkal pro pár nadšenců tak by se to vyplatilo max pro ty nadšence. Ale ne pro vývojáře.
Akathos
Uživatel

Příspěvekod Bonhart » stř 23. zář 2009 12:28:44 » Re: G-Online již brzy !
Akathos píše:Jestli máš na mysli arénu tak tu asi nezastavily a dělají na ní. Ale jestli myslíš mmorpg Gothic tak ani takový projekt nezačal. A jak si říkal pro pár nadšenců tak by se to vyplatilo max pro ty nadšence. Ale ne pro vývojáře.

Arénu jsem nemyslel. Myslel jsem MMORPG Gothic, pro vývojáře by se to samozřejmě nevyplatilo. Byl by to spis nejaky mod.
Bonhart
Uživatel

PředchozíDalší