Menu

NoName Mod

Příspěvekod tonyskate » sob 19. črc 2008 14:36:48 » NoName Mod
Autor: oldflash
Download: http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=131

Tato modifikace ani není tak mód, protože se přidá ke hře se svými dodatky. Výhodou je, že je v angličtině a naše česká verze se navíc přepíše jen částečně (pouze označení dialogů).

Mód sem nějak moc netestoval, ale přeložím vám jeho novinky z manuálu (obrázky novinek pak můžete najít v manuálu samotném).

- jako člen tábora v bažinách dostanete zdarma róbu Guru, jakmile se naučíte 4. kruh magie
- ve čtvrté kapitole vám Baal Namib může prodat těžkou (vysokou) róbu Guru
- Saturas vás naučí 5. kruh magie a Xardas 6. kruh magie

- dva nové svitky - jeden aktivuje cvičení s mečem a druhý zase s magií. Tyto svitky nemají vliv na vaše vlastnosti, jsou zde jenom pro zábavu. Nepoužívejte je poblíž ostatních NPC.

- metalová skupina In Extremo budu nyní hrát ve starém táboře živě v druhé kapitole
- další bonusy:
přidáním ke Stínům dostanete +5 síly
přidáním se k banditům získáte +5 obratnosti
když se stanete novicem, tak dostane +20 many
bonus many za každý magický kruh, který se naučíte
limit 100 pro každou vlastnost byl navýšen na 500
tři nové runy se dají koupit v bažiném táboře - Runa Strachu, Hněvu a Změnšení monstra

- šest nových zbraní, které si můžete ukovat. Po celé Kolonii je nyní schováno šest blueprintů (aka Gothic 3), pomocí kterých můžete ukovat nové meče.
1) Blade of Haste
2) Aprentice's Rage
3) Waran Tongue
4) Justice's Right
5) The Peacemaker
6) Bridge to the Stars

Abyste mohli začít kovat, tak to musíte umět (naučí Huno), blueprint si přečtěte u kovadliny a všechny potřebné věci pro ukování meče, jsou napsány na blueprintu. Abyste mohli najít blueprinty, tak musíte začít novou hru.

Změněny textury hrdiny, textury deseti monster (Krysokrt, Vlk, Královna důlních červů, Mrchožrout, Kousavec, Důlní červ, Číhavec, Břitva, Stínová šelma a Válečník důlní červ). Jsou změněny i veškeré textury zbrojí.
Změn se dočkal i veškerý interface, tedy loadingy, ukládání, obrázky kapitol, deník, pozadí menu, zkrátka všechno.

A toť vše, toť NoName Mod. Adresu ke stažení máte nahoře a nepotřebuje playerkit, protože hra se ve *vdf souborech přidá do dat, takže jen stačí spustit hru.
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod gorejsi » pon 21. črc 2008 19:35:51 » Re: NoName Mod
POZOR ! Pokud chcerte hrát modifickaci Dark Mysteries, tak tento mod neistalovat, mně se stalo, že mi tam chyběl DM postavy.
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 21. črc 2008 19:40:07 » Re: NoName Mod
no ono to bude mít nejspíš vliv na všechny ostatní módy.. nebo je pravděpodobně, že i nějaký další, protože instalovat mód tak, že vlastně změním základní hru, je špatné... není to ani tak mód, jako spíš patch...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod tonyskate » pon 21. črc 2008 19:42:05 » Re: NoName Mod
Ono se to nahraje jak vdf soubory, takže to není přimo modifikace, ale spíše přímý patch.
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Lucanus » úte 12. srp 2008 9:29:48 » Re: NoName Mod
No já na to koukal jak osel. Nainstaloval jsem tenhle mod a když spustím Gothic, tak je změněný obrázek menu, nahrávání atd., ale v gothic starteru se mi nová modifikace neobjeví, zůstane tam jen gothic a navíc to mám napůl Anglicky a napůl česky. Je to s tim nezobrazením modu v gothic starteru normální?
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Jespi » úte 12. srp 2008 10:17:42 » Re: NoName Mod
jo je to normální,protože se to nechová jako mód,ale jako patch(teoreticky) a patche se ti přece v gothic starteru neobjevují :wink:
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Příspěvekod lukynCZ » sob 14. bře 2009 15:58:34 » Re: NoName Mod
ja sem si skripty z G1 zalohoval takze kdyz si chci zahrat DM tak si jednoduse nakopiruju skripty z5 a noname mod neni nic moc jen zmeny v brneni a to extermo to je vse oc sem zachitil.
lukynCZ
Nováček

Příspěvekod Elderin » sob 13. lis 2010 20:18:00 » Re: NoName Mod
nevíte kde bych mohl najít blueprinty

a taky kde se můžu naučit 4.kruh magie
Pain is temporary glory is eternal, aut Vincere, aut Mori
Elderin
Uživatel

Příspěvekod Ardor » úte 23. lis 2010 15:59:01 » Re: NoName Mod
tvl super mod som našiel tie listi čo začneš cvičiť :) a kde najdem nejake blueprinty
Check out youtube channel : http://www.youtube.com/ardorpcgames
Ardor
Uživatel

Příspěvekod Poutník » úte 22. dub 2014 14:32:24 » Re: NoName Mod
Všechny blueprinty jsem nalezl a vyrobil, dál jsem se stal Guru, dá se koupit i vyšší róba, no všechno funguje a některé zbroje vypadají skvěle! Doporučuji. 10/10
Poutník
Uživatel