Menu

Prosím o pomoc (Temná Tajemství)

Příspěvekod ganolf » čtv 27. pro 2018 21:13:36 » Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Ahoj,
je tu někdo kdo by mi dokázal poradit, jestli je někde nějak k dostání verze tohoto modu s českými titulky bez dabingu?
Hledám to už celý den a zkouším a už jsem z toho dost zoufalej.. :/ Zatím se mi podařilo najít polský titulky, polskou hru a bez dabingu a celou českou hru (i s modem) ale s polským (ruským??) dabingem, ale CZ mod bez dabingu nikde. :/
Díky moc všem za jakouukoliv radu.
ganolf
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 27. pro 2018 21:48:11 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Zitra se ti na to mrknu.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ganolf » pát 28. pro 2018 0:59:52 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Už jsem to vyřešil. Smazal jsem soubor "darkmysteries104" ze složky
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Gothic\Data\MODVDF
:D Sice nemám pozměněné hlavní menu, ale loading screen už jo a zkoušel jsem pokecat i s tím chlápkem hned na začátku hry a dabing není přítomen. :D Každopádně, pokud by jsi i přesto chtěl odkaz kde je PL hra s PL datadiskem bez dabingu, tak tady - http://download1839.mediafire.com/g4xq5tnwbvsg/kdwxv4wgnf50zfx/Mroczne_Tajemnice_2.02.exe

Každopádně při cestě do tábora se mi naskytl nový problém. Vyděrač po mě chce peníze, který nemám a když ho odmítnu tak mě zmaže a zabuguje se mi celá hra, že na mě nikdo neútočí (ti mrchožrouti byli zrovna náhoda, jindy neútočí) nemůžu si s nikým pokecat, nemůže mě ani nikdo oslovit a nejde ani ESC, abych vypl hru. Přikládám video pro lepší pochopení.

1. Rozlišení neřešit, hra jede krásně ve fullscreenu nikoliv jak je ve videu (nevím proč to Bandicam udělal takhle šíleně)
2. Zkoušel jsem to i s polskou verzí Temných Tajemství (která je 2.02 - tam se to nebugne i po tom co mě dá na držku) (CZ Temná tajemství jsou 1.04 betaverze)

https://www.youtube.com/watch?v=CN2d5VJLifY&feature=youtu.be

Co s tím teď? Nějak přes Marvina si nacheatovat 10 nuggetů, abych mu je mohl dát a on mě pak neztřískal? Nebo není na to nějaký patch? Nebo novější verze CZ Temných Tajemství, kterou jsem neobjevil?
ganolf
Uživatel

Příspěvekod Leskly_Zalud » pát 28. pro 2018 1:42:05 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
To máš za toho "chlápka" :roll:
Leskly_Zalud
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 28. pro 2018 7:08:05 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Tak super.
Ten bug jsem tam mel taky. Ale pamatuji ze na vyber byli dve moznosti a pri jedne te nechal bejt. Nugetu je dost ne? A ja myslim ze jsem je vyhazoval z inventare a nechal se zmlatit.
Ale je to jedno. Ho obejdi a mas klid. Pozdeji ho sejmes jednou strelou/kouzlem. :D
Dulezite je jestli mas CZ z Webu tady. Abys nemel bug s Thorusem.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ganolf » pát 28. pro 2018 13:54:48 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
To máš za toho "chlápka" :roll:

Teď nechápu. :D :D

Tak super.
Ten bug jsem tam mel taky. Ale pamatuji ze na vyber byli dve moznosti a pri jedne te nechal bejt. Nugetu je dost ne? A ja myslim ze jsem je vyhazoval z inventare a nechal se zmlatit.
Ale je to jedno. Ho obejdi a mas klid. Pozdeji ho sejmes jednou strelou/kouzlem. :D
Dulezite je jestli mas CZ z Webu tady. Abys nemel bug s Thorusem.

Jojo, myslím, že češtinu mám tady od vás. Ona ani nikde jinde myslím ani sehnat nejde co jsem tak hledal. :D Všechny linky jsou mrtvé. :D Každopádně dokážeš mi nějak ve stručnosti (ať tě zbytečně nezdržuju :D) popsat ten bug s Thorusem, prosím tě? Ať kdyžtak vím, kdyby náááhodou..
ganolf
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 28. pro 2018 14:30:18 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Ta zabugovaná je tu taky ale na webu už by měla být Ok verze.
Bug je velice jednoduchý. Někdy krátce po začátku hry, cca po návratu z Nového Tábora, ti Thorus začne nadávat a už nepřestane Takže sním nelze mluvit.
To nepřehlédneš :)
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ganolf » pát 28. pro 2018 15:05:48 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Tak uvidíme, no. :D Snad to je ta správná. :D Stahoval jsem to tady :D

http://www.gothicz.net/mod/temna-tajemstvi/

Hele a ještě se zeptám jak mám doplnit HP kromě jídla? Zkoušel jsem to spánkem, ale nejde to. :D Lehl jsem si do postele v chatrči jak sedí vždycky Diego a když jsem se chtěl vyspat, tak mi to napsalo, že jsem byl napaden, vylezl jsem ven a tam mlátili všichni nějakýho kopáče. :D Tak jsem pak šel zpátky spát a zase, že jsem byl napaden, ale tentokrát už toho kopáče všichni zbili a potom ho Thorus propíchl mečem. :D A tak jsem to šel zkusit potřetí, když už ho zabili a napsalo mi to, že "Spánek ti moc odpočinku nepřinesl." :D Tak nevím.. :D

/edit
Tak už hraju asi dvě hodiny a jen tak se zeptám pro zajímavost - kolik že těch dabingů je? :D Nebo on je jenom jeden? :D Příjde mi, že ten dabing je ruskej, přičemž by měl být polský? :D
ganolf
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 28. pro 2018 21:50:43 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
ganolf píše:Hele a ještě se zeptám jak mám doplnit HP kromě jídla? Zkoušel jsem to spánkem, ale nejde to. :D Lehl jsem si do postele v chatrči jak sedí vždycky Diego a když jsem se chtěl vyspat, tak mi to napsalo, že jsem byl napaden, vylezl jsem ven a tam mlátili všichni nějakýho kopáče. :D Tak jsem pak šel zpátky spát a zase, že jsem byl napaden, ale tentokrát už toho kopáče všichni zbili a potom ho Thorus propíchl mečem. :D A tak jsem to šel zkusit potřetí, když už ho zabili a napsalo mi to, že "Spánek ti moc odpočinku nepřinesl." :D Tak nevím.. :DD

Ono to je náhodný a asi taky záleží na místě, kde se chceš vyspat ... ovlivnit se to nedá, jen dát save a load, když se to nepovede ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Beowulf » sob 29. pro 2018 0:18:47 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Kdyz spis v taborech tak je to i dobry zdroj itemu. Jen pozor at nezabije NPC se jmenem :)
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ganolf » sob 29. pro 2018 21:44:44 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Už si krásně v klidu hraju. :D Akorát jsem asi narazil na pár bugů v Temných Tajemstvích, např. jak můžu pomoct tomu Diegovi s tím balíčkem v táboře pašeráků, pls když jsem prvně řekl, že nemám dostatek rudy na zaplacení? :/ Nemám tam v dialogu už nabídku, že mu dám rudu a on mě ty 4 luky pro něj. :/
ganolf
Uživatel

Příspěvekod ganolf » ned 30. pro 2018 14:34:14 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Ještě se chci zeptat, kde bych prosím našel toho Alchymistu pro lék pro Dorma? V návodu je napsáno
Kód: Vybrat vše
"Nabídněte mu tedy, že mu pro lék zajdete k alchymistovi (quest Alchymista) nahoře na planině a tak se za ním vydejte
ale když jdu nahoru od něj tak tam je Nový Tábor a když jdu pořád dál nad Nový Tábor tak tam jsou žoldáci s Rudaři, nějaký camp. :/
ganolf
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 30. pro 2018 19:59:50 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Jak zacina hra u mista vymeny tak kdyz jdes kolem dollu zavreneho tak tam vylez na skaly a tam zije.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ganolf » pon 31. pro 2018 10:07:21 » Re: Prosím o pomoc (Temná Tajemství)
Díky moc za helpa! ;) A jinak šťastnej novej přeju :)
ganolf
Uživatel