Menu

G1 - Novy ceskoslovensky mod

Příspěvekod Vila de Este » ned 10. lis 2019 17:01:34 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Ještě taková drobnost, jak funguje to zabití ve spánku? Potřebuju k tomu obratnost stejně jako při okrádání, nebo něco takovýho?
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » ned 10. lis 2019 17:47:14 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:Ještě taková drobnost, jak funguje to zabití ve spánku? Potřebuju k tomu obratnost stejně jako při okrádání, nebo něco takovýho?

Az bude obet spat - zapni plizenie, vyber mec, pribliz sa a mozes zabit. Potrebujes mat dostatocnu uroven - mozes vzdy zabit iba NPC, ktore maju mensi level/uroven nez ty. (aby som to trochu vybalancoval - lebo je to celkom OP schopnost :) )
Knowledge is power. Imagination is more important than knowledge.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » ned 10. lis 2019 17:49:55 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Aha oukej :) a teď jsem narazil na úkol Gor na Drak a nějak to nechápu, to se předpokládá, že hráč v týhle fázi hry dokáže
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
sejmout 6 žoldáků? :D
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » ned 10. lis 2019 17:54:35 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
No chcel som dat hracovi trochu challenge :)
SPOILER:
Pouzi kuzlo Strach ;) musis mat ale dost many, kazde NPC = 5 bodov many + 5 bodov na vyvolanie kuzla.
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » ned 10. lis 2019 18:02:56 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Jojo, napdlo mě to, ale právě dost nemám :D Každopádně díky a musim celkově tvojí práci pochválit, je to dobrý oživení :)
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » ned 10. lis 2019 18:32:19 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Ty jo, ale stejně nechápu jak to zabití ve spánku funguje. Našel jsem někoho kdo byl na nižší úrovní, takže jméno se rozsvítilo červeně, ale když tam ctrl+šipku tak ho normálně jenom seknu.
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » ned 10. lis 2019 18:41:49 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:Ty jo, ale stejně nechápu jak to zabití ve spánku funguje. Našel jsem někoho kdo byl na nižší úrovní, takže jméno se rozsvítilo červeně, ale když tam ctrl+šipku tak ho normálně jenom seknu.

:oops: Tak som to otestoval - a moja posledna uprava kapsarstvi rozbila Smrt ve spanku :roll: :???:
Pozriem na to a skusim opravit ...
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » pon 11. lis 2019 21:18:41 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Oukej :) Další věc, neumim zapálit ty barely ve starym dole :cry:
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » úte 12. lis 2019 0:00:38 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:Oukej :) Další věc, neumim zapálit ty barely ve starym dole :cry:

Ahoj,
Predpokladam, ze to ze vies o zapaleni sudov mas od skreta Agasha --> aby si mohol zapalit sudy a tento quest splnit tak musis splnit toto (pre istotu rekapitulacia):

2. Kapitola
    |
    +-- zacat quest Vymesek z dulnich cervu - vypravit sa do dolu, doniest Ianovi ozubene koleso, zaistit ochranu templarov pre Asghana a otvorit branu do hniezda dulnich cervu
      |
      +-- splnit quest Quentinuv speh - prepadnut s banditmi konvoj tovaru z vonkajsieho sveta
        |
        +-- zacat quest Miguelovy Lektvary
          |
          +-- vypit prvy lektvar - po ktorom hrac strati pamat a objavi sa v skretim vezeni
            |
            +-- zacat quest Skreti utek - skret Grosh zada hracovi quest oslobodit svojho brata Agasha
              |
              +-- Az v tomto bode si mozes pokecat s Agashom o jeho uteku - navrhne aby si odlakal pozornost Strazi tym, ze podpalis sudy.
Az ti teda skret Agash povie, ze mozes podpalit sudy - tak vytiahni pochoden - postav sa k sudom - a zapal. (malo by byt mozne pouzit pochoden na sudy podobne ako keby si ju pouzil na stojan na pochodne)
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » úte 12. lis 2019 8:49:01 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
No jasně, dostal jsem se k tomu, že jsem o tom promluvil s Agashem a řek mi ať to zapálim, ale u sudů žádnou interakci nemám. Když tak čtu ten postup, může být problém, že quest Vymesek z dulnich cervu mám už dokončenej?
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » úte 12. lis 2019 9:49:13 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:No jasně, dostal jsem se k tomu, že jsem o tom promluvil s Agashem a řek mi ať to zapálim, ale u sudů žádnou interakci nemám. Když tak čtu ten postup, může být problém, že quest Vymesek z dulnich cervu mám už dokončenej?

To by nemal byt problem - skusil som u seba a funguje to :???: skusal som save/load a funguje to aj tak ... tak som si neni isty co by mohlo sposobit bug. Ked chces zapalit sudy - drzis zapalenu pochoden v ruke? Lebo iba tak tam bude interakcia.
Ak by to neslo - pouzi Marvin a command v konzole: call Burn_Barrels_01_S1
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » ned 17. lis 2019 21:20:07 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Jojo s pochodní, nešlo mi to ať jsem tam zkoušel cokoliv. Každopádně díky.
Teď řeším Jaxův kouzelný prach, řikal jsem si, že na ty věci k tomu časem narazím, ale to se nestalo, kde teda můžu sehnat tu černou rudu a mléko? :D
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » ned 17. lis 2019 21:44:54 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:Jojo s pochodní, nešlo mi to ať jsem tam zkoušel cokoliv. Každopádně díky.
Teď řeším Jaxův kouzelný prach, řikal jsem si, že na ty věci k tomu časem narazím, ale to se nestalo, kde teda můžu sehnat tu černou rudu a mléko? :D

Mlieko - Troy - vysluzily lovec co sa stara o ovecky
Cierna ruda - pri tazeni rudy je mala sanca, ze vytazis ciernu rudu. Myslim, ze som par kuskov umiestnil v Kolonii - 1 kus je na 100 % v krypte pod kamennym kruhom (tam kde budes s Miltenom hladat Ohniskovy kamen), dalsie si nepamatam :D
1 kus ma u seba kopac Grimes, co tazi rudu v dole - mozes mu ju ukradnut.
SPOILER:
Marvin - insert item_black_ore
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » ned 17. lis 2019 21:58:07 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Díky a když si zmínil to těžení, chtěl jsem se zeptat na ten systém. Když mám teď 35 těžbu a něco vytěžim, pak si v průběhu hry těžbu vylepšim, budu moct dovytěžit ten zbytek nebo bubu mít smůlu jako v originále? :D

Edit:
SPOILER:
Jo a ještě u toho Troye jsem zhanal všechny ovce co jsem našel (3 + 1 berana) a nemám splněno, nicméně už nikde nic.
A potom jsem vydáral leftyho u mostu aby mi dal podíl a jenom mi to řekne, ale nic nedostanu :(
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » sob 23. lis 2019 0:52:57 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:Díky a když si zmínil to těžení, chtěl jsem se zeptat na ten systém. Když mám teď 35 těžbu a něco vytěžim, pak si v průběhu hry těžbu vylepšim, budu moct dovytěžit ten zbytek nebo bubu mít smůlu jako v originále? :D

Edit:
Jo a ještě u toho Troye jsem zhanal všechny ovce co jsem našel (3 + 1 berana) a nemám splněno, nicméně už nikde nic.
A potom jsem vydáral leftyho u mostu aby mi dal podíl a jenom mi to řekne, ale nic nedostanu :(

Budes mat smolu ako v originale :)

U toho Troya a ovci ... tam sa mi nepodarilo zatial na nic narazit, fungovalo mit to pri zmene kapitoly, pri save/loade ... netusim kde by mohol byt problem. :sad:

Leftyho som opravil :) dakujem za reportik.
Fawkes
Uživatel

PředchozíDalší