Menu

G1 - Novy ceskoslovensky mod

Příspěvekod Vila de Este » pon 28. říj 2019 19:26:25 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Jenom tak pro zajímavost, je k něčemu ta prasklá wildovo runa? :D
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » pon 28. říj 2019 19:48:47 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Pouzi a uvidis ;) Daj vediet ako to dopadlo ;)
Knowledge is power. Imagination is more important than knowledge.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » pon 28. říj 2019 19:55:26 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
No ptám se právě protože mi to nějak nic nedělá :D
Každopádně to vyvolání Krysokrta je vtipný :D
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » pon 28. říj 2019 20:39:34 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:No ptám se právě protože mi to nějak nic nedělá :D
Každopádně to vyvolání Krysokrta je vtipný :D

Neeeeee ... tam som prave ocheckoval kod - a podarilo sa mi runu rozbit :| f*k (opravim v dalsej verzii)

Takto to mozes opravit skrz Marvin:
1. Aktivuj Marvin
2. Odhod runu na zem
3. Pozeraj sa na runu a pouzi kod edit focus
4. Napis spell = 63

Zober runu - a mala by fungovat tak ako som chcel aby fungovala (bude ta nahodne teleportovat po Kolonii)
Dakujem, ze si napisal !! :) Keby si narazil este na nejake dalsie nejasnosti - pis :D
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » pon 28. říj 2019 20:56:47 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Aha super díky :)
No ještě by se našlo, ale možná je chyba někde u mě. V Novym táboře mi nejde promluvit s Mordragem o zvědovi v Sektářsky táboře a ani mi to nenabízí dát pálenku Baal Isidrovi abych z něj dostal tu trávu (oboje zadáno od Larese).
A potom nevim v jaký jeskyni najdu Slye :D
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » pon 28. říj 2019 21:14:53 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:Aha super díky :)
No ještě by se našlo, ale možná je chyba někde u mě. V Novym táboře mi nejde promluvit s Mordragem o zvědovi v Sektářsky táboře a ani mi to nenabízí dát pálenku Baal Isidrovi abych z něj dostal tu trávu (oboje zadáno od Larese).
A potom nevim v jaký jeskyni najdu Slye :D

Mordraga som rozbil a zatial neopravil :oops: (Novy tabor je pravdepodobne uplne nedohratelny :D ale viem, ze je Dolerov najoblubenejsi, tak sa ho pokusim dat dohromady ;))
Isidrovi tu palenku mozes predat skrz Obchodovani ;) (pridam moznost mu ju dat skrz dialog)
Sly sa nachadza v jaskyni, co vedie k Staremu dolu:
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » čtv 31. říj 2019 21:43:02 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Díky :)
Tak teď jsem se zaseknul u úkolu Drogový monopol. Zkusil jsem to i znovu přesně podle návodu, ale nemám žádnej dialog u Baal Kadara (vyřešil jsem to šarmem) a teda nevim jak pokračovat...
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » čtv 31. říj 2019 23:04:20 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:Díky :)
Tak teď jsem se zaseknul u úkolu Drogový monopol. Zkusil jsem to i znovu přesně podle návodu, ale nemám žádnej dialog u Baal Kadara (vyřešil jsem to šarmem) a teda nevim jak pokračovat...

Objavil si dalsi bug :) - pri pouziti sarmu sa nenastavi spravne stav questu - opravim.

Medzitym to mozes fixnut pomocou Marvinu - F2 - zapis do konzoly tieto dva prikazy:
Kód: Vybrat vše
call seti "Quest_Guru_Drug_Monopol" 1
call seti "Quest_Guru_Jacko" 5

Uvodzovku " na klavesnici v mojom pripade mam namapovanu na klavesu 2 / @ - mam anglicku klavesnicu. Uvodzovka, ktora je namampovana na klavesu hned vedla klavesy ENTER v Gothicu nefunguje.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » pát 01. lis 2019 18:19:19 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
To s tim marvinem je mozne diky modu nebo to funguje i v normalni hre?
Tenhle ukol se totiz buguje i v zakladu :/
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » pát 01. lis 2019 18:25:57 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Beowulf píše:To s tim marvinem je mozne diky modu nebo to funguje i v normalni hre?
Tenhle ukol se totiz buguje i v zakladu :/

Toto je mozne iba v modu - pridal som do modu balicek funkcii vytvorenych mud-freak-om
https://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1493643-Script-function-via-Gothic-Konsole?p=25621202&viewfull=1#post25621202
Tento balicek pridava moznost skrz Marvin F2 konzolu volat (prikaz call ...) akukolvek funkciu dostupnu v modu, plus pridava moznost nastavovat hodnoty premennych skrz konzolu. (napriklad call seti 'Quest_Guru_Jacko' 5 nastavi hodnotu 5 pre premennu Quest_Guru_Jacko).
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » pát 01. lis 2019 18:40:08 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Aha super diky :)
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » pát 08. lis 2019 21:12:55 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
A jenom tak mimochem, kde najdu Erika, když už neni u arény? Starej tábor jsem oběhnul už asi 6x a nemůžu ho tam najít :D
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » pát 08. lis 2019 21:21:13 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Vila de Este píše:A jenom tak mimochem, kde najdu Erika, když už neni u arény? Starej tábor jsem oběhnul už asi 6x a nemůžu ho tam najít :D

Mal by sa vratit tazit rudu - do mini-tabora pred Starym dolom :) (tam kde je strazca Ulrich a kopac Henry)
Co Wildova teleportacni runa - vyskusal si ? :)
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » sob 09. lis 2019 3:12:20 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Jojo Erik je pred dolem :)
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » sob 09. lis 2019 11:45:13 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Fawkes píše:
Vila de Este píše:A jenom tak mimochem, kde najdu Erika, když už neni u arény? Starej tábor jsem oběhnul už asi 6x a nemůžu ho tam najít :D

Mal by sa vratit tazit rudu - do mini-tabora pred Starym dolom :) (tam kde je strazca Ulrich a kopac Henry)
Co Wildova teleportacni runa - vyskusal si ? :)

Aha díky :)
Jojo zprovoznil jsem jí přes ty příkazy a je to dobrej fórek :D jenom teda po restartu hry to zas nefuguje a musím kód zadat znovu :/ a ještě jsem zjistil, že s tou vylepšenou grafikou DX11 se mi při pokusu o teleportaci hra sekne :D takže hraju ve starý dobrý klasice :)
Vila de Este
Uživatel

PředchozíDalší