Menu

G1 - Novy ceskoslovensky mod

Příspěvekod Velký lempl » čtv 01. srp 2019 23:27:42 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Taky chci vyzkouset :)
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Leskly_Zalud » ned 04. srp 2019 18:28:22 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Při páčení truhel hra čas od času padá :-(((
Leskly_Zalud
Uživatel

Příspěvekod g1g2g3 » pon 05. srp 2019 17:14:32 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Zdravim,mod je super zrovna zkousim ale porad by to chtelo par mist vyplnit myslim :)
mam par napadu:
V novem tabore by to chtelo trochu okorenit prijeti do tabora...
Co treba na strese hospody v novem tabore udelat nejakou boxerskou arenu ve ktery bude butch nejlepsi a pokud ho porazim,tak by me mohl nabidnout,ze me bude doprovazet a kryt hrdinovi zada?

Co propojit to prepadeni quentina s Laresem jako hlavni zkousku pro prijeti do noveho tabora?A pokud konvoj neprepadnu tak naopak jit treba s bullitovo bandou vyhladit lupice a pro prijeti do stareho tabora?

Po vyhnani Leftyho odejdou vsichni lupici,co treba quest neco jako nove straze na ryzove pole? :D

Mozna bych dal nejake prekazky mezi svobodny dul a novy tabor a dat quest neco jako odriznuti,neco jako monstra nebo lupici,nebezpecna cesta..

Kousek od noveho tabora je nevyuzita jeskyne,mezi dolem a tou rekou,co tam treba dat nejake tajemsvi nekoho z noveho tabora?

Dalsi nevyuzite misto myslim,ze je ten rybar,mohl by to bejt propojeni na novej tabor,treba neco,ze hleda nove rybare a oni rybari pro novy tabor...stare rybare sezrali lukeri.....tak by potreboval nekoho na straz + pomocniky

co treba z nekoho udelat v novem tabore speha pro stary tabor ?

quest neco jako, pokus o vrazdu Cronosse?

v novem tabore neni zadna kovarna ani kovar?Quest zrizeni kovarny pro Wolfa?Pamatujete g2 kde Wolf rikal ze se staral o Leeho Arzenal?

Quest pro magy Vody za zoldnere?Vyslat skipnu zoldaku do skreti zeme patrat po nejake formuli?Ti se tam zaseknou zraneni a obkliceni,neco jako zachrana mise?

Zlodej co krade rudu z rudne haldy?

Hledani zen pro novy tabor?Zrizeni nevestnice?Ukrast zensky ze stareho tabora ty se kteryma je gomez uz hotovy...V pripade pridani ke staremu taboru by to mohlo byt zrizeni nevestince pro stary tabor a ziskat od gomeze povoleni....pak by se otevreli dalsi moznosti na dalsi questy pro ten nevestninec treba

.....................................myslim ze tam je spousty moznosti v novem tabore,snad te to inspiruje

napady pro stary tabor....Po prepadeni mista vymeny patrat po zradcich ktery spolupracujou s quentinem nebo novym taborem?Potom jit s bullitem a vymlatit quentinovo partu

co treba quest:Kapela pro stary tabor,neco jako najit cleny inextremo a po dokonceni questu kapelu vlozit...to by mohlo jit i pro novy tabor zalezelo by,jak by se rozhodl hrdina...

byla tam zminka o pokus o vrazdu magu ohne,co treba udelat patraci quest kdo za tim stoji?Zjistit treba ze to byl nekdo z vyssich mist?

co treba quest neco jako uplaceni strazi,hledat straze ktery si berou uplatky od noveho tabora a pak delaj ze nic nevideli,zde by mohlo byt dvoji rozhodnuti bud je naprasit nebo ne a vyuzit k prijeti do noveho tabora...

Bazinny tabor:
Nekdo krade drogu z bazin?

nemoc z bazin?Nejaka malarie treba a lidi zacnou byt nemocni?

co trebe quest neco jako,vyzkum jak odehnat zraloky nebo vyroba nejakeho amuletu pro cleny taboru diky kteremu vas zraloci nechaj byt?

quest jidlo pro tabor v Bazinach?Hledani lovcu kdo by je mohl zasobovat?Nebo zbudovat chatrc pro lovce pobliz tabora?Nekde v lese?

co treba quest cistka?Neco jako hledani lidi co vyuzivaj pohostinost tabora v bazinach?

v pozdejsi casti hry,co treba bolest hlavy?Premenna novicu na patrace?Odvadeni novicu do bezpeci?Co treba k Lesterovi do horske pevnosti?

dalsi napady:Co treba kapitolu 7 po dokonceni hry...

Misto za hrdnu by jsme mohli hrat za: Thoruse,Angara, nebo Leeho,zalezelo by ke kteremu taboru sme se pridali....

Ukol by byl jasny,Utect z kolonie,Udoli zaplavili skreti a ruzny monstra tak se proste probit k miste vymeny....Za bazinny tabor by nas treba mohli pronasledovat patraci,za Stary Tabor Skreti a ruzny monstra ale treba i zoldaci co chteji pomstu.....Za novy tabor proste spousta priser skretu a jesteranu..

pokud mas zajem mohl bych vypsat dalsi napady mam toho fakt spousta.Gothic jsem hral prvne pred +- 17 lety myslim.Ted uz mam rodinu a nemam moc casu.Ani neziju uz v Cechach Ziji na Islande...

pokud bys chtel udelat mod opravdu velky,mohl bych ti pomoci prelozit do Anglicitny aby si zahrali i kolegove kolem nas.....

preji hodne stesti a dekuji za tento mod,odvadis fakt skvelou praci

Marcel
g1g2g3
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » pon 09. zář 2019 22:43:17 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Ahoj g1g2g3 (Marceli),
Super napady - urcite niektore z nich pridam ;)
Akurat som sa minulu sobotu pustil do Noveho tabora, Mara RockDemon mi poslal takisto hromadu napadov na nove questy, tak uz sa v tom opustenom tabore zacina nieco rysovat. Ak mas este napady - urcite nevahaj a daj ich sem :D

Ak ste sa pustili do testovania najposlednejsej verzie - tak su tam 2 zasadne bugy - vyreportoval ondrasu:

Cavalorn
Goblini zlodeji a Runa Vyvolavania goblinov o ktorych Vam Cavalorn hovori sa nikdy nevlozia do sveta - podarilo sa mi zmenit v kode nazov waypointu na ktory sa vkladaju NPC a freepointu na ktoru sa vklada runa - preto sa nevlozia do sveta. Opravene v dalsej verzii.

Valian
Chyba tentokrat v dialogu, ked sa ho budete snazit oslovit - povie Vam 'Ted ne'.
Do dialogov som pridal 'featuru' -> skript ktory ked si 'mysli', ze nemaju ziadny dialog tak NPC povedia 'Ted ne' ... v tomto pripade Valian ma dialog - iba ak ho oslovite, a skript s takou moznostou nepocita :cry: )
Tuto experimentalnu featurku odstranim ... a teda v buducej verzii uz bude dialog tohoto NPC dostupny. Pravdepodobne tam budu aj dalsie problematicke NPC + dialogy, ak by ste narazili na nieco podozrive - NPC s menom, ktore hovori Ted ne, tak je to chyba.

Existuje sposob ako sa na dialogy Valiana dostanete - sice preskocite uvodny dialog, ale ostatne uz by mali fungovat.
Postavte sa vedla Valiana, zapnite Marvin mod, F2 a 2 commandy:
call setInfoToTold "DIA_VALIAN_HELLO" 1

call DIA_VALIAN_HELLO_INFO

(uvodzovku na mojej klavesnici vlozim pomocou Shift + 2 - mam anglicku klavesnicu - a ukazuje mi to tam zavinac @ mozno ju budete mat niekde inde, skuste sa pohrat)
Knowledge is power. Imagination is more important than knowledge.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod MegaVydra » pát 20. zář 2019 7:19:08 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Delší dobu jsem tu nebyl a hle je tu nová verze a vypadá luxusně, hned jak bude čas stahuju a testuji . Jsi borec Fawkesi :).
p.s. Quest zmizely stín. V které jeskyni je ten Sly ? nějak se mi ho nepodařilo najít... Díky
Fawkesi mám bug u skořápek, neukazuje se mi animace pohybu "hrníčků" jen dialogové okno kdy vsadím a pak kde je mince...
MegaVydra
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » úte 08. říj 2019 23:27:41 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Táák dlouho jsem přemýšlel co hrát. A teď mi to došlo! Proč hrát G1 který už znám když je tu TENHLE MEGA PROJEKT!
A chci se zeptat Fawkesy, nebude ti vadit když si hru nahraji a zajímavé pasáže pak třebas dám na YT?
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » stř 09. říj 2019 11:58:24 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
MegaVydra píše:Quest zmizely stín. V které jeskyni je ten Sly ? nějak se mi ho nepodařilo najít... Díky
Fawkesi mám bug u skořápek, neukazuje se mi animace pohybu "hrníčků" jen dialogové okno kdy vsadím a pak kde je mince...

Sly - je v jaskyni, ktora je napravo ked pojdes po ceste zo Stareho tabora do Stareho dolu.
Skorapky - hmmm tak to neni dobre - skusal som to u seba a slo to. Pouzivas este nieco ine v kombinacii s tymto modom ? (nejaky iny mod, alebo vdf patch) (btw, tento edit som si vobec nevsimol - necitam forum, ak nevidim novy prispevok :D)

Beowulf píše:Táák dlouho jsem přemýšlel co hrát. A teď mi to došlo! Proč hrát G1 který už znám když je tu TENHLE MEGA PROJEKT!
A chci se zeptat Fawkesy, nebude ti vadit když si hru nahraji a zajímavé pasáže pak třebas dám na YT?

Wow, to by bolo super :D urcite mi to vadit nebude - ale naopak, bol by som rad. Mozno by si chvilku mohol pockat - upravujem zase pickpocketing tak, aby nebol cez dialog, ale aby bol podobny tomu povodnemu - ze sa hrac musi plizit a to tak, aby ho NPC nepristihli - daj mi este cas do konca tohoto tyzdna. Ak nestihnem upravit vsetko co chcem do vikendu a neuploadujem novu verziu, tak kludne pouzi tu staru.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » čtv 10. říj 2019 10:04:22 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Ok to pockam.
Zatim zkusim G1 samotny.
Je to trosku lehci :D
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » sob 12. říj 2019 1:48:36 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Beta verzia #6.1
(nekompatibilne s predchadzajucimi ulozenymi hrami - a teda budete musiet rozohrat nanovo :evil: )

Link na stiahnutie:
http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?p=584965#p584965

Chyba pri otvarani truhiel, ktora sposobovala crash hry by mala byt opravena. Zmenil som Pickpocketing system tak aby sa podobal viac na povodnu G1 verziu - teraz sa hrac musi plizit aby mohol NPC okradnut - NPC ho samozrejme nesmie vidiet.
Dufam, ze som nezabudol pri tejto rannej hodine na ziadny subor a teda dufam, ze ti to pojde Beowulfe bez problemov :)
Asi by som doporucil rozohrat za Tabor v Bazinach, pricom urcite navstiv Stary tabor. Novy tabor - tam je toho zatial stale malo.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » sob 12. říj 2019 2:32:02 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Brzo to zkusim :)
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » ned 13. říj 2019 21:14:22 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Beowulf píše:A chci se zeptat Fawkesy, nebude ti vadit když si hru nahraji a zajímavé pasáže pak třebas dám na YT?

Tak ma napada - akym sposobom mas v plane to nahravat - spravis svoje kompletne 'walkthrough' a potom zostrihas do nejakeho mensieho celku?
Rozmyslam totizto, ze by som si celkom rad pozrel kompletne ako to hras, aby som videl reakcie na dialogy, questy, co sa pokusis v mode spravit, ako by si bojoval s jednotlivymi NPC, atd. Aby som to tak povediac videl ocami ineho cloveka. Bolo by zaujimave pre mna vidiet tvoj pohlad na mod, pretoze napriklad - mne je vacsinou jasne, co NPC chce, ked ti zadava ulohu (kedze som napisal dialog a v hlave mam 'background' kazdej NPC, motivacie a povahu) ale neviem, ci sa mi to vsetko podarilo dostatocne vlozit do dialogov a spravania jednotlivych NPC :)
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » ned 13. říj 2019 21:44:29 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Chapu.
Urcite nahraji cele. Idealni by bylo kdybych do toho mohl i mluvit ale nevim jestli to klapne :D
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » úte 15. říj 2019 16:02:47 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Fawkesi prosim, nemam cas cist to tu, co ten Mud? Da se expit?
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » úte 15. říj 2019 17:11:54 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Beowulf píše:Fawkesi prosim, nemam cas cist to tu, co ten Mud? Da se expit?

U Muda a Shrata ich nemozes 'expit', ale mozes kontrolovat ich inventar a teda im davat perma lektvary na zvysovanie sily, obratnosti, many a zdravia ;)
edit:Tak si mi svojou otazkou teraz odhalil nieco co som neplanoval - obmedzenie zbroje na level sposobi, ze nebudes moct Mudovi ani Shratovi dat uplne kazdu zbroj. Chcem aby Mud aj Shrat mohli nosit vsetky dostupne zbroje - tak to upravim v dalsej verzii tak, aby obmedzenie zbroje na level platilo iba pre hraca.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » úte 15. říj 2019 17:56:27 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Ok.
Jo to s inventarem jsem objevil :)
Velký lempl
Uživatel

PředchozíDalší