Menu

Summer mod

Příspěvekod Emperor » pát 14. srp 2015 19:43:42 » Summer mod
Zdravím všechny fanoušky,

avizuji vznik nového "modu" pro Gothic 1. Mod jsem dal do uvozovek, protože nejsem modař a něco takového bych si netroufnul vytvořit, nicméně zkusil jsem něco jiného.

Při hraní prvního dílu mě často štvalo, kolik je ve hře nevyužitých míst, jeskyněk a truhel, kde nic, nebo téměř nic užitečného nebylo. Tak jsem se rozhodnul, že Hornické údolí trochu obohatím. Přidal jsem do hry spoustu nových předmětů (více než 100), které mohou hraní trochu zpříjemnit. Tedy lektvary, zbraně, zbroje atd. Jde jen o to je najít. V této modifikaci, jak tomu odvážně říkám, se vyplatí prolézt každý kout krajiny, vyšplhat na každou skálu, prozkoumat každou skulinu. Ty nejlepší předměty jsou na místech, kde by vás možná ani nenapadlo hledat.

Jak jsem psal, ve vytváření modů se nevyznám, ve hře nejsou nové lokace, postavy či úkoly, nicméně jsem si trochu pohrál a jako kompenzaci udělal svět poněkud drsnější, někteří nepřátelé vás mohou nepříjemně překvapit.

"Instalace" je snadná, jednoduše si vložíte save do složky a můžete začít s hledáním. Berte to jako pokus užít si tuhle jinak skvělou hru zase trochu jinak, pokud vás toto zpestření bude aspoň trochu bavit, budu moc rád.

Stahovat můžete ZDE

složku rozbalte, otevřete, save vložte do hry a načtěte z pozice ...

případné dojmy a připomínky prosím zde ...
Obrázek
Emperor
Moderátor