Menu

For Freedom

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 06. dub 2015 19:32:34 » Re: For Freedom
Hlavně díky všem co testovali, Dolero, KingRobar, Darkenius :wink:

Robar VI píše:Tak určitě :wink: a ohledně toho druhého projektu jak daleko si ?

zatim jsem řešil hlavně toto
* více živý svět (nový trestanci, souboje v areně, náhodné bitky, npc vyrazí na lov)

Nějaké pokroky byli :)
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Robar VI » pon 06. dub 2015 19:34:38 » Re: For Freedom
Tak to přeji hodně štěstí :)
Když ostatní slepě následují pravdu pamatuj, NIC NENÍ PRAVDA když se ostatní řídí moralkou či zákony pamatuj, VŠE JE POVOLENO

JSME TI KTEŘÍ BOJUJÍ V TEMNOTĚ ABY SVÍTILO SVĚTLO
Robar VI
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 06. dub 2015 19:39:05 » Re: For Freedom
Ale ted mne láká hlavně tohle :)
Předělat to, mnohem delší děj, přehlednější a smysluplnější dialogy a více NPC. takový arkádový Gothic 8-)
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Robar VI » pon 06. dub 2015 19:44:12 » Re: For Freedom
Hlavně at to není přeplácané všeho moc škodí víš jak. :)
Když ostatní slepě následují pravdu pamatuj, NIC NENÍ PRAVDA když se ostatní řídí moralkou či zákony pamatuj, VŠE JE POVOLENO

JSME TI KTEŘÍ BOJUJÍ V TEMNOTĚ ABY SVÍTILO SVĚTLO
Robar VI
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 06. dub 2015 19:52:41 » Re: For Freedom
pokud plánuješ něco většího, super, hlavně to neuspěchej - nenech se vyhecovat otázkami typu "když už to bude hotový" apod., pokud smím radit, dej si pozor, ať v dialozích nemáš moc chyb - nech si to radši zkontrolovat, i taková věc může dobrý mod shodit ... držím palce ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 06. dub 2015 19:55:13 » Re: For Freedom
Emperor píše:pokud plánuješ něco většího, super, hlavně to neuspěchej - nenech se vyhecovat otázkami typu "když už to bude hotový" apod., pokud smím radit, dej si pozor, ať v dialozích nemáš moc chyb - nech si to radši zkontrolovat, i taková věc může dobrý mod shodit ... držím palce ...

Ne, ne, tentokrát žádné rychlé hrk hrk :)
Raději budu ted taková tichá kobra co pak nečekaně udeří, heh.

Mimochodem, mod už je spustitelný přes starter díky pomoci darkenius.
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » úte 07. dub 2015 23:39:26 » Re: For Freedom
Vypadá to velmi zajímavě, určitě to bude hodně legrační už podle toho začátku :lol:. Zatím jsem zkoušel sejmou "Goméze" krumpáčem ale asi nejdřív budu muset do bažin a trochu se vylepšit - vsadím se, že zabitím toho frajera ve starém táboře mód končí :D. Hrál jsem asi 3 minuty ale každopádně se k tomu vrátím až dohraju Návraty :).

Jen by mě zajímalo kolik si tomu věnoval času, popřípadě kolik lidí na tvorbě spolupracovalo? - to jen tak ze zvědavosti :).
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » stř 08. dub 2015 20:00:41 » Re: For Freedom
Přibližně tak půl dne, dělal jsem to sám, zabitím gomeze to prakticky končí, jen ho musíš zabít dvakrát :D
- dostat modik na net bylo těžší než ho stvořit

Není nutné citovat, když je jasné, že reaguješ na předchozí příspěvek. EMP
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod pkudelaman » stř 08. dub 2015 20:41:33 » Re: For Freedom
U mně chyběli písmena v textu (s diakritikou) a Gomez byl nesmrtelný. Musel jsem ho zosmrtelnit cheatem. Jinak když si tohle sfláknul za pul dne, jsem zvědavý s jakým modem přijdeš příště. Hodně štěstí a dej do toho všechno!
pkudelaman
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » stř 08. dub 2015 21:07:23 » Re: For Freedom
pokusím se!
(ten pul den je hodne orientacni, nekd se neco sekne na den, neco jde dobre, ale tohle je hodne primitivni modik takze se dal zfouknout rychle, myslim že člen Piranha Bytes by tohle zvládl za 10minut :)

Gomez je nesmrtelný, je napřed třeba všechno projít - dino vejce - zralok - scorpio na nadvoři a pak prokecnout goma nacez se odnesmrtelni a da se zabit :wink:
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » stř 08. dub 2015 22:56:35 » Re: For Freedom
No nahrát soubor na uložto a pak zveřejnit link na stažení na tom přece nic není :). Jinak půl dne modování a 30min. hraní je celkem v pohodě. Vytvořit mód jako třeba Die Vorgeschichte pro G2a kde je úplně nový svět a nové dovednosti bude asi jiný kafe. Mimochodem takový mód jako je Die Vorgeschichte by si zasloužil nějaké to pokračování :).
...
Home sweet home
Tresorr
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » čtv 09. dub 2015 17:02:15 » Re: For Freedom
Tresorr píše:No nahrát soubor na uložto a pak zveřejnit link na stažení na tom přece nic není :).

Ja myslel spíše balení do mod souboru (stejně mne to nakonec musel naučit darkenius) atd. :D

Tresorr píše:Vytvořit mód jako třeba Die Vorgeschichte pro G2a kde je úplně nový svět a nové dovednosti bude asi jiný kafe.

Jsem na to zvědav, dnes začínám 8-)
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 09. dub 2015 17:38:14 » Re: For Freedom
bylo by fajn výrazně zvýšit respawn silnějších potvor v pozdějších kapitolách (břitvy, ohnivé ještěrky, stínovky apod.), aby měl člověk chuť a motivaci si to celý proběhnout znovu, když už má nabitej Uriziel a rudnou zbroj na sobě. Popř. nějaký úkol spojený s trofejemi, když už je člověk sbírá - třeba (jen tak mě napadá) za 50 vlčích kůží dostaneš super ohnivý luk - ten ve hře přímo není, ale dá se získat pomocí cheatu (itrwwarbowburning)
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Dolero » čtv 09. dub 2015 18:24:01 » Re: For Freedom
Emperor píše:bylo by fajn výrazně zvýšit respawn silnějších potvor v pozdějších kapitolách (břitvy, ohnivé ještěrky, stínovky apod.), aby měl člověk chuť a motivaci si to celý proběhnout znovu, když už má nabitej Uriziel a rudnou zbroj na sobě.

Spíše bych vytvořil jiné potvory (což je docela obtížné dle mě) a nebo stávající nějakým způsobem posílil. Jelikož ani jedna ze jmenovaných není nebezpečná s Urizielem a Rudnou zbrojí :)

Emperor píše:Popř. nějaký úkol spojený s trofejemi, když už je člověk sbírá - třeba (jen tak mě napadá) za 50 vlčích kůží dostaneš super ohnivý luk - ten ve hře přímo není, ale dá se získat pomocí cheatu (itrwwarbowburning)

No, působí to divně vůči ostatním questům v Gothicu. Prostě se mi zdá zvláštní, když ti někdo za "obyčejných" 50 kůží dá věc, jako je ohnivý luk... Připomíná mi to například kompletování sad v Titan Questu :D Spíše bych takové věci přidal jako "odměnu" do nějakého questu či dungeonu - něco jako třeba zbraně Titánů v Risenu 1 či "Podivný meč" ve Spáčově chrámu - vsadím se, že se určitě našlo dost lidí, kteří jej přehlédli a pak nemohli dohrát hru nebo jim spadl jeden z mečů šamanů do lávy - v tom sem zase expert já :P
Naposledy upravil Dolero dne čtv 09. dub 2015 18:53:00, celkově upraveno 1
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » čtv 09. dub 2015 18:36:53 » Re: For Freedom
HOGOFOGO píše:
Tresorr píše:No nahrát soubor na uložto a pak zveřejnit link na stažení na tom přece nic není :).
Ja myslel spíše balení do mod souboru (stejně mne to nakonec musel naučit darkenius) atd. :D

aha aha.. :)

Tak to sem taky zvědavej :D, držím palce.. dobré módy s dějem, který se odehrává na úplně jiném světě s novými NPC vždy sklidí mnoho úspěchů :wink:. Die Vorgeschichte je fakt parádní mód a jde vidět, že si autor dal opravdu záležet. U mě rozhodně nejlepší mód, nejspíš to budte tím jak je hra krátká a těžká. Za tu dobu hraní se nestihneš ani moc vylepšit a každej krok musíš pečlivě zvážit. Příběh na mě dělá zvláštní dojem neboť mi připadá jako začátek něčeho velkého na co by klidně mohl rovnou navazovat druhý mód jako pokračování. Pokud si tenhle mód hrál, tak jistě víš, že udělat něco tak propracovaného jako je Die Vorgeschichte pro G1, by bylo ohromující! :) Důležité je, že módovat umíš, tak to můžeš alespoň zkusit - já jsem to nějak nepochopil :roll:. A pamatuj, i když to nebude trvat pouze pár dní ale měsíců rozhodně je lepší udělat krátký a kvalitní mód než obrovský a úplně na ho*no :).
...
Home sweet home
Tresorr
Uživatel

PředchozíDalší