Menu

For Freedom

Příspěvekod Emperor » čtv 09. dub 2015 18:42:17 » Re: For Freedom
Dolero píše:Spíše bych vytvořil jiné potvory (což je docela obtížné dle mě) a nebo stávající nějakým způsobem posílil. Jelikož ani jedna ze jmenovaných není nebezpečná s Urizielem a Rudnou zbrojí :)

pravda, to mi nedošlo ... s Urizielem bych běhal po světe klidně v trenkách ...

Dolero píše:No, působí to divně vůči ostatním questům v Gothicu. Prostě se mi zdá zvláštní, když ti někdo za "obyčejných" 50 kůží dá věc, jako je ohnivý luk... :D

to byl jen příklad, v tu chvíli mě nic lepšího nenapadlo :D ... šlo mi hlavně o ten luk, quest by musel být adekvátní odměně ...
Emperor
Templář

Příspěvekod HOGOFOGO » čtv 09. dub 2015 19:22:45 » Re: For Freedom
Tresorr píše: A pamatuj, i když to nebude trvat pouze pár dní ale měsíců rozhodně je lepší udělat krátký a kvalitní mód než obrovský a úplně na ho*no :).

Tak to je asi velká pravda! :)
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Dolero » čtv 09. dub 2015 20:09:57 » Re: For Freedom
Pravda. Na začátek bys mohl zkusit udělat něco snazšího. Na "For Freedom" sis odzkoušel, jak asi propojit sadu questů apod. a psal si, že tě Darkenius naučil, jak udělat pořádnou instalačku.
Nějaký mód na styl dungeonu alá Spáčův chrám by byl perfektní. Prostě "bludiště" s pastmi, předměty a tunami nepřátel. Na konci bys porazil nějakého bosse a bylo by :D
Mě jen tak napadlo... :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » čtv 09. dub 2015 20:43:00 » Re: For Freedom
Náhodou jsi to dobře vystihl, zrovna modeluji ten ... labyrint? to ne, spíše takový podzemní komplex :)
Chci si všechno vytvořit od začátku, počínaje lokací, a tentokrát bych rád zapojil i spacer tedy pohybující se voby (pasti, výtahy, mříže atd.) , uvidíme :)
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Howky » pát 10. dub 2015 8:27:30 » Re: For Freedom
Ty vždycky na nějaký komentář zareaguješ tak, že řeknes, že to zrovna děláš... Takže otázka: Co v téhle době vytváříš nebo plánuješ?
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » pát 10. dub 2015 15:47:07 » Re: For Freedom
To je si nemyslím , prošel jsem několik příspěvků zpátky a psal jsem jednou že zrovna to dělám :wink:
Ale když se ptáš, dělám tohle
HOGOFOGO píše:Náhodou jsi to dobře vystihl, zrovna modeluji ten ... labyrint? to ne, spíše takový podzemní komplex :)
Chci si všechno vytvořit od začátku, počínaje lokací, a tentokrát bych rád zapojil i spacer tedy pohybující se voby (pasti, výtahy, mříže atd.) , uvidíme :)

Práce je momentálně tak daleko, že je vymodelovaný onen komplex, a nyní se budou umisťovat objekty přes spacer, poté přijde skriptování a nakonec testování
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Howky » pát 10. dub 2015 18:48:51 » Re: For Freedom
OK, takže nový prostředí ale klasický monstra z gothicu? Nebo jak?
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » sob 11. dub 2015 11:14:20 » Re: For Freedom
Ano , zkusim je tedy poupravit (textura,velikost,statistiky) ale nove nebudou, to si myslim ze je to nejtezsi vytvorit nova monstra a k nim animaci , ani nevim ze by to v nejakem modu bylo, mozna v temnych tajemstvich.
Ale zase s funkcemi jenz ovladam, mohu vytvorit zajimave mutanty, dnes budu mit cas, tak se do toho opru :)
HOGOFOGO
Uživatel

Předchozí