Menu

Thorus

Příspěvekod Rammer » ned 18. úno 2018 19:45:13 » Re: Thorus
Já už to nemám jak vyzkoušet, já už mám Thoruse mrtvého. Ale dělá mi to bordel celkově. Mám na sobě kurýrní odznak mágů vody a stráže mě stejně nechcou nechat projít, pravděpodobně protože o tom nerozhodl Thorus, který je ale ovšem již mrtvý :|
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 19:59:18 » Re: Thorus
Jsem myslel ze mas save pred tim nez jsi ho zabil. No kdyz ale muzes pouzit marvin k zabiti Thoruse muses si ho i ozivit ne :)
Me by to fakt zajimalo ale to je jedno.

Spis otestuj tu verzi co doporucuje Emperor. Jestli chces si poradne zahrat.
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 18. úno 2018 21:19:09 » Re: Thorus
Je pravda, že mě ty TT zatím moc nenadchly, ale to bude tím, že to hraju poprvé a nevím, co kde pořádně dělat. Ale to je už na jiné téma. Třeba do jaké kapitoly je ideální ten mód dohrát, nebo je to jedno? Mám na mysli původní G2A (bez Návratů), kdy datadisk se dohrál před první návštěvou HÚ tuším ve 2. kapitole to bylo. Tak jestli je to i tady, např. do konce 3. kapitoly, než se ve 4. kapitole uzavře Starý tábor třeba? Nebo je to natáhlé na všech 6 kapitol, kdy kromě questů v hlavní lince se plní ještě úkoly z módu?

Přemýšlím, že to rozehraju znovu, ale nevím, musel bych přeinstalovat celou hru, poté do toho vložit ty nové TT, opět system pack 1.7. a pak kdo ví, jestli by to bylo už v pohodě.

Nejvíc mě však štve, že já chtěl co nejdříve magii, proto jsem schválně šel do starého tábora, kde se můžu stát mágem už ve 2. kapitole, ale kvůli tomu bugu jsem nakonec šel do nového tábora, kde ani nevím, jestli je možné stát se poté mágem vody :| A i kdyby, tak dřív jak ve 3. kapitole, po donesení všech ohnisek, to nebude. Což je už v podstatě půlka hry.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 21:39:45 » Re: Thorus
Pokud myslis hlavni linku u prastarych. Ja do toho sel hned jak to slo. Uz ani nevim jestli nekde bylo nake omezeni. Vim ze cestou nachazis zbroje takze o zbroj se neboj. Jen to chce nahnat poradnou silu. V podzemi te cekaji opravdu tezke boje.
Idealni je asi ve III kapitole no :)

Jo zacni znovu. Buh vi co by jeste zlobilo. TT jsou super. Jsou lepsi nez Navraty.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 18. úno 2018 22:43:13 » Re: Thorus
Rammer píše:Nejvíc mě však štve, že já chtěl co nejdříve magii...

V bažinném táboře tě naučí kruhy ještě dřív než ve starém, kde musíš napřed zabít královnu důlních červů, aby ses stal mágem ohně ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Rammer » úte 20. úno 2018 0:37:59 » Re: Thorus
Akorát problémy z toho jsou po tom killu cheatem. Teď mám od Diega úkol vyšetřování Nekovy vraždy a mám zajít za Thorusem se na něj poptat. Jenže kde ho vzít, když je mrtvý? Je na to v marvinu nějaký cheat, abych ho zavolal zpátky? A jak se po tom cheatu bude chovat? Nebo jde to nějak obejít, abych mohl Thoruse vynechat?
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 20. úno 2018 1:04:36 » Re: Thorus
Ano staci jej insertnout, cheat z hlavy nevim ale mohu ti ho zjistit. (Jsi nevidel ze uz jsem to psal?)
Problem je ze i znovu te bude Thorus hudrovat s konvojem.
Mozna konecne das na moji radu. Mozna :)
Beowulf píše:
Beowulf píše:
https://www.uloz.to/!xSCUdMta/patchcznew-rar
Ted je otazka jestli je to vazne ten spravny. Prosim otestuj to :) pokud je to on funguje to i v rozehrane hre.
]

Ja uz nevim jak te presvedcit abys to zkusil :-o nejde jen o to ze to muze vyresit tvuj problem ale i mne to uklidni.

Me se ta Emperorova verze taky nejak nezda, ten Thorus byl vsude, ale kdyz pise ze je ok verim tomu :wink:
Stejne ale asi ted budu muset pro svuj klid to vyzkouset :D :lol:

PS
Insert grd_200_thorus
To napis do konzole kde jsi psal kill kdyz jsi thoruse zabil a mas ho zpet.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Rammer » úte 20. úno 2018 10:30:54 » Re: Thorus
No tak jsem to teda zkusil, ten patch od tebe. A je to úplně to samý, na který tady hodil odkaz Greg asi v druhém příspěvku. Nepomohlo to, pořád na mě Thorus hučí ohledně konvoje. Jediné, co se do hry přidalo, tak je kapela In Extremo :D Takže nějaké další návrhy? Od začátku to hrát nebudu, zrovna mě to začalo bavit. To leda až při další hře vyzkoušet.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 20. úno 2018 14:09:37 » Re: Thorus
další návrhy asi nečekej, pokud nechceš zkusit tu verzi, kterou jsem nabídnul a začít od začátku, tak ti asi nikdo jiné další možnosti nenabídne ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Dolero » úte 20. úno 2018 14:20:21 » Re: Thorus
Tak já TT hrál jen jednou (a nedohrál, protože je to dle mě nepovedený mód hlavně co se týká vyváženosti), ale s Thorusem jsem nikdy problém neměl. Mám doteď stažený v PC tohle https://www.uloz.to/!DUEbiVjJ/temna-tajemstvi-exe
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 20. úno 2018 14:31:51 » Re: Thorus
ano, to je ta samá instalačka, co jsem postnul výše ... v češtině a bez bugů ...

co se vyváženosti týče, tak ano, žádnej zázrak to není, ale mě to docela bavilo, hrál jsem to asi třikrát, přeci jen ty nový lokace byly zajímavý, spousta monster k zabíjení a pár zajímavých úkolů se slušnými expy ... mimochodem jen pro zajímavost - polské TT byly hlavní inspirací pro autory ruských Návratů ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Beowulf » úte 20. úno 2018 16:07:08 » Re: Thorus
Rammer píše:No tak jsem to teda zkusil, ten patch od tebe. A je to úplně to samý, na který tady hodil odkaz Greg asi v druhém příspěvku. Nepomohlo to, pořád na mě Thorus hučí ohledně konvoje. Jediné, co se do hry přidalo, tak je kapela In Extremo :D Takže nějaké další návrhy? Od začátku to hrát nebudu, zrovna mě to začalo bavit. To leda až při další hře vyzkoušet.

Tak diky za vyzkouseni. Ted se bojim. Zda se ze ten fukcni patche zmizel ze sceny :sad:
Stesti ze je tady ta nova verze takze je to jedno :D
Taky jeste muzes zkusit si schovat save, preinstalovat a save vratit do hry ale to uz nerucim vubec. Muze to i spadnout :|
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 20. úno 2018 20:46:14 » Re: Thorus
po trihodinovem testovani mohu potvrdit ze tato verze hry bug s Thorusem NEOBSAHUJE jak psal Emperor
Nejake bugy tam jsou a je treba casto ukladat ale tento bug neni. Jsem ve fazy kdy se mohu pridat ke stinum a Thorus je v klidu. Ianuv list jsem dal Laresovi a taky to nic nezmenilo. Je to OK.

Myslim tedy ze hlavni problem je v tom ze zdejsi web odkazuje na stazeni jine verze, s bugem, to by melo byt opraveno a nebude problem. Musi se zacit volat o zmenu a kdyz to bude chtit hodne lidi treba to Kamil opravi.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 24. úno 2018 22:04:05 » Re: Thorus
A já bych tímto poděkoval za ozkoušení a potvrzení a téma bych uzavřel ...

pro jistotu ještě jednou dávám odkaz na funkční českou verzi TT:

zde
Obrázek
Emperor
Moderátor

Předchozí