Menu

Temná tajemství - tipy a triky

Příspěvekod Emperor » úte 08. led 2013 17:15:59 » Temná tajemství - tipy a triky
Zdravím, nenašel jsem tu žádnou podobnou sekci, tak zakládám, ju? Pokud bych se přehlédnul, tak klidně smazat, nebudu se zlobit

A abych i já sám něčím přispěl, mám radu, jak si ulehčit boj s Balaiarethem v HÚ. Ten prevít je strašně rychlej a nešlo mi vytasit meč v průběhu hovoru, ani utéct (s prstenem rychlosti), tak jsem otevřel dveře do tý jeho jeskyně, kousek jsem poodběhnul, vyvolal 6 kostlivců (dva svitky) a pak teprve naběhnul dovnitř, abych mohl prokecnout toho šílence a on se stal smrtelným. On mě sice sejme, ale hned se začne ohánět po kostlivcích, takže vám doběhne zdraví a můžete utéct, abyste ho pak z dálky třeba zamrazili a pak už víte co ... jeden svitek je málo, ty tři kostíky rozseká dřív než vy vstanete, šest už ho zaměstná na dostatečnou dobu.

Ještě malá rada, pokud to nevíte: nechoďte s důkazy pro Ken´Udze kolem Saturase, neb vám je sebere a vy nesplníte úkol. Já jsem si dvě knihy schoval u Riordana v truhle, pak seběhnul pod mostek pro Saturasovy zápisky, teleportoval se u Starého dolu (multiportem nebo runou od Gartha) a doběhnul pro ty dvě zbývající v truhle.
Emperor
Templář

Příspěvekod Kroduk » čtv 18. kvě 2017 17:46:42 » Re: Temná tajemství - tipy a triky
Takový tip: Ze začátku se přidejte ke starému táboru a poté ke strážcům dolu. Pokud splníte úkoly získáte perfektní zbroj(rudobaronská). Která se do začátku hodí.

Já jsem teď ve 3. kapitole 25 lvl, zbroj lovce skřetů, ale furt mám problém zabít jednu tu vylepšenou břitvu :/
Gothic 1- Dohráno
Gothic 1-Temná Tajemství-Dohráno
Gothic 2- Dohráno
Gothic 2 - Noc Havrana- Dohráno
Gothic 2- Návraty - Dohráno
Gothic 2 Návraty 2.0- Jdu na to :D
Gothic 3 Velaya- Dohráno
Gothic 3- Dohráno
Gothic 3 FG- Dohráno
Gothic 4- Arcania - Dohráno
Risen - Dohráno

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D