Menu

Diccuric

Příspěvekod gorejsi » sob 01. zář 2007 16:52:58 » Diccuric
Všechno o Diccuricu,
líbí se vám svět?
líbí se vám předměty?
líbí se vám NPC?

a vše ostatní o tomhle povedém modu do Gothic 1
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 01. zář 2007 20:39:12 » Re: Diccuric
mně se ten mod moc nelíbí... šíleně neoptimalizovaný a hlavní postava je jak špejle :) ale pravdou je, že sem jej nikdy moc nehrál (poprvé padal co pět minut, podruhé nebyla moc chuť respektive mě nezapálil pro hraní)...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Jespi » sob 01. zář 2007 21:18:17 » Re: Diccuric
Teď jsem si ho nainstaloval a dějě se mi to sáme pořád mi padá,co s tím ?????
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 01. zář 2007 21:21:39 » Re: Diccuric
Jespi píše:Teď jsem si ho nainstaloval a dějě se mi to sáme pořád mi padá,co s tím ?????

těžko říct, kolik máš RAMky? mně to padalo s 256mb.. s 512kou to už bylo celkem v cajku
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Jespi » sob 01. zář 2007 21:23:59 » Re: Diccuric
El Kamil píše:
Jespi píše:Teď jsem si ho nainstaloval a dějě se mi to sáme pořád mi padá,co s tím ?????

těžko říct, kolik máš RAMky? mně to padalo s 256mb.. s 512kou to už bylo celkem v cajku

2x 1GB :lol: :lol: :lol:

edit:tak jsem skusil ten diccuric reinstalovat a už mi nepada asi nějaká chyba v instalaci
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Příspěvekod gorejsi » ned 02. zář 2007 7:38:42 » Re: Diccuric
mně se to zdá povedený, sice jako chybí takovej ten šmrnc Gothica, ale je to slušný na mod
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod Teron » ned 02. zář 2007 17:59:17 » Re: Diccuric
Na minulým fóru mi bylo řečeno, abych se zeptal tady, takže: Dělá se ještě na češtině nebo je ten projekt dead?
Teron
Uživatel

Příspěvekod Ashen Shugar » čtv 06. zář 2007 15:59:54 » Re: Diccuric
Teron píše:Na minulým fóru mi bylo řečeno, abych se zeptal tady, takže: Dělá se ještě na češtině nebo je ten projekt dead?

pokud vim tak na češtině se nedělá
Každý by si měl uvědomit, že zemřít v boji za jakoukoliv věc, byť i byla spravedlivá, má obrovskou nevýhodu. Vy pro tu věc totiž zemřete. Terry Pratchett, Magický Prazdroj
Ashen Shugar
Uživatel

Příspěvekod Grom » pon 17. zář 2007 20:46:14 » Re: Diccuric
Nedělá, ale neztrácejte naději, možná mám něco, co to změní.
Grom
Nováček

Příspěvekod El Kamil » pon 17. zář 2007 21:20:09 » Re: Diccuric
Už jsem se o to pokoušel já s Milhausem (byli sme daleko), pak to vzal Warezz s Laresem (myslim) a od té doby zase ticho po pěšině :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Kennedy_R » stř 19. zář 2007 21:15:57 » Re: Diccuric
gorejsi píše:Všechno o Diccuricu,
líbí se vám svět?
líbí se vám předměty?
líbí se vám NPC?

a vše ostatní o tomhle povedém modu do Gothic 1

Je to slušný mód, s vězeňskou kolonií nemá nic společného, obsahuje různá nová místa, bohužel některá zcela prázdná, jako většina místností v hradu. Ale opravdu padá, a nepřátelé se často zaseknou o překážku. Některé rostliny ve větší výšce nejdou sebrat.
Zajímavostí je síla. Musíte dosáhnout vysoké hodnoty síly. Jestliže si obléknete těžší brnění, to vám ubere síly a už si nelze vzít těžší meč, dokud si nezvýšíte lektvarem nebo u učitele sílu. Po nacházení a přečtení rukopisů si lze samostatně připravovat různé lektvary u destilační soupravy.

Tipy a triky (nečtěte, pokud chcete objevit sami !!!)

Jak získat poměrně slušný meč ze začátku?
Vydat se směrem přes most za farmou a na kopci doprava. Dojít na rozcestí a zde doleva nahoru. U skal zahnete po cestě doprava (vlevo je vidět za roklí templářská pevnost). Dojdete k převrhnutému vozu s kostrou. Mimo jiných předmětů zde leží zmíněný meč. Pozor na chňapavce nad vámi. Nesmí vás vidět.

Některá skrytá místa
Dole pod templářskou jeskyní leží spadlý strom přes propast. Na louce za ním se nachází rukopis na výrobu lektvaru.

Skrytá místa a místa v okolí trolů obsahují často rukopisy na výrobu lektvarů nebo trolí bobule (vzácné rostliny, ze kterých se vyrábí lektvary).

Jestliže v tomto módu jdete od teleportu v bažinách nahoru do hor a směrem k myslivci, tak po cestě narazíte na bažinného golema. U něho je napravo široká skalní římsa s ještěrkami a jednou ohnivou ještěrkou. Pod římsou se ukrývá velké údolí, do kterého jsem nenalezl cestu. Dá se do něho skočit z římsy pomocí bugu s vytaženou zbraní a šermováním za letu (tak se postava nezabije - funguje i v běžné hře G1). Zajímavé je, že za letu se objeví info o zvýšení obratnosti o 1 bod. Toto zvýšení obratnosti se mi přičetlo i v příštím skoku z římsy. V údolí se dá nalézt spousta věcí i rukopis na výrobu dalšího lektvaru. Zpět pomocí teleportační runy, nebo přelézt protější stěnu pomocí vysokých schodů a za nimi skočit do bažin, opět pomocí bugu se zbraní v ruce.

Skryté jeskyně
Za zavřeným vstupem do dolu je úzká římsa na louku. Za vodopádem je druhý vchod do dolu.
V jezeře za hradem je zatopená chodba do podzemní jeskyně.
Plavete-li od hradu směrem k moři, tak vlevo uvidíte poslední jeskyni s množstvím chňapavců venku. Uvnitř jeskyně je potopená chodba, kterou jde doplavat do jeskyně s teleportem, důlními červy a rébusem na rozsvícení magických svící (po rozsvícení se objeví kostlivý mág a kostlivci).

Za žádnou cenu neprodávat pekelné houby a všechny jíst. V módu Diccuric vám každé snědení 30 pekelných hub zvýší manu o 3 body.

Mód se chová tak, že generuje do hry stále silnější nestvůry, jak dosahujete stále další prémiové body, kterými se dají zvyšovat vlastnosti. Je zde i množství bylin, hub a kořenů, které stále někde dorůstají. Stejně tak se často objevují další zvířata, která jste již vymlátili. O získávání bodů není nouze.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Příspěvekod fopa » pát 26. říj 2007 17:11:29 » Re: Diccuric
čawes, slyšel jsem že to je nerozsáhlejší mód do Gothica 1 a vzhledem k tomu že normal Gothica a Gothica 2 Addon jsem už několikrát dohrál (bez čítů!) a G3 momentálně hraju u babi na kompu, tak bych si rád zahrál i něco doma a tohle se mi zdá jako poměrně dobrý tah...

jenže než si ho stáhnu, rád bych se vás na něco zeptal:

1) Jsou v Duccuricu arény? Mám takový dojem že jsem o tom slyšel, tak mě zajímá jestli se tam dá bojovat jako např. v G3 nebo jsou to jen dekorace jako v G1, nebo tam třeba vůbec nejsou.

2) Jak je to s češtinou? Existuje a lze jí aplikovat?

3) Dabing je německý nebo anglický?

4) Jak je to s velikostí herního světa a délkou hry? Popřípadě přirovnat k jednomu z dílů Gothicu. ;)

Díky za odpovědi! :)
fopa
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 27. říj 2007 6:57:06 » Re: Diccuric
2) čeština není
3) dabing je německy, lze stáhnout anglické titulky
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Grom » pon 29. říj 2007 16:46:28 » Re: Diccuric
Arény myslím, že nejsou. Nikde jsem aspoň na to nenarazil. Doba hry závisí na hraní, pokud se budeš snažit co nejrychleji, tak to stejně pár hodin bude trvat. Pokud budeš hrát a užívat si to, plnit co nejvíce úkolů, tak to se ti dost protáhne. Na webu ani na oficiálních stránkách hrací doba není uvedena.
Grom
Nováček

Příspěvekod Ashen Shugar » pon 29. říj 2007 20:47:54 » Re: Diccuric
Grom píše:Arény myslím, že nejsou. Nikde jsem aspoň na to nenarazil. Doba hry závisí na hraní, pokud se budeš snažit co nejrychleji, tak to stejně pár hodin bude trvat. Pokud budeš hrát a užívat si to, plnit co nejvíce úkolů, tak to se ti dost protáhne. Na webu ani na oficiálních stránkách hrací doba není uvedena.

pokud vim tak aréna je ve městě(teda jestli si to ještě pamatuju(
Každý by si měl uvědomit, že zemřít v boji za jakoukoliv věc, byť i byla spravedlivá, má obrovskou nevýhodu. Vy pro tu věc totiž zemřete. Terry Pratchett, Magický Prazdroj
Ashen Shugar
Uživatel

Další