Menu

G1 - Novy ceskoslovensky mod

Příspěvekod Fawkes » čtv 05. črc 2018 21:54:45 » Re: G1 - Novy ceskoslovensky mod
Napisal som si mensi dialog / pribehovu osu toho, co sa mohlo stat s tymto 13-tym Magom Ohna.
Ak Vam nevadia *** SPOILERY *** tak sa mozete pozriet na malu ukazku toho ako by to mohlo vyzerat v mode :) (a znovu - ak mate akykolvek napad, tak urcite dajte vediet, toto je viac menej iba koncept, a vo finale moze byt Vasa dejova linka omnoho lepsia ! 8-) )
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
H:Co jsi zač?
Jmenuju se Valian. Přišel jsem na tvoje vysvěcení, když tě teď mistr Corristo přijal Mágy Ohně.
Ale koukám, že jsem přišel pozdě a už je po vší parádě a ty už jsi mezitím jedním z NÁS.

H:Co tím myslíš jedním z NÁS?
Jedním z Mágů Ohně.
Ah. Neříkej mi, že ti to Corristo o mně nic neřekl. Opravdu se na mně snaží úplně zapomenout ?
Nikdy jsi snad neslyšel ten Starý příběh? Bariéru vytvořilo šest Mágů Ohně a šet Mágů Vody pod vedením Xardase.
Xardas odešel. A Milten byl přijat mezi Mágy až tady v Kolonii. Tím pádem tu ale jeden Mág Ohně chybí. JÁ !
Já jsem Valian, a býval jsem nejvyšší Ohnivý Mág Archolosu. Na příkaz Krále jsem dorazil na Khorinis a zůčastnil se vztyčení Bariéry.
Krátce potom, co kouzlo zlyhalo a uvěznilo nás tu, jsme se vrátili na Starý hrad.
V té době ho už ale měl pod kontrolou Gomez a jeho hrdlořezi.
Trestanci se nás báli. Neodvážili se zaútočit. Xardas, Corristo a Saturas se dohadovali co dál.
Saturas chtěl celé tohle šílenství ukončit. Chtěl strhnout Bariéru, která se zcela vymkla kontrole.
Corrista Bariéra nezajímala. Zajímala ho jenom ruda. Její produkce se nesměla zastavit. Znamenalo by to pád Království.
Po tom, co Mágové Vody odešli se Corristo dohodnul s Gomezem - Mágové Ohně se nebudou vměšovat do jeho záležistostí, dokud bude zajišťovat dodávky rudy pro Krále.
Krátce nato opustil Mágy i Xardas.

H:Co se stalo pak?
Nesouhlasil jsem. Pokusil jsem se Gomeze zabít. Přecenil jsem ale loajalitu Mágů Ohně.
Zastavili mě a dovolili Gomezovi aby mě vhodil do žaláře, na oplátku zato, že mě on sám na místě nezabije !
Mágové Ohně spoutali mou magickou moc a umlčeli mě. Kouzlem mi sebrali hlas, abych nemohl nikomu nic říct.
Je to pro VYŠŠÍ DOBRO, řekl Corristo.
Gomez mě nechal postupně v žaláři vyhladovět. A ONI ... mu v tom nezabránili.

H:Jsi tedy mrtvý ?
...
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Fawkes
Uživatel

Předchozí