Menu

Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy

Tak totalne zabugovany mod si predstavuji uplne jinak. To ze jednou za hodinu je bug mi prijde ok. :)

Ja na TT hlavne ocenuji ze cti atmosferu G1, kolonie je porad stejna, jen vyplnili prazdna mista. Treba to ze pred dolem je tabor mi prijde prirozene. V G1 klasickem tam bylo celkem pusto na to ze slo o nejdulezitejsi misto pod barierou.
Mimochodem pozdeji v hre lze se k strazcum dolu pridat i jako k hlavni frakci a ne jen to 8-)
Dale mi prijde ze i ostatni mista jsou vyplnena pekne. Co mi nesedlo byl tabor fanatiku, ten mi prisel uz zbytecny. Nicmene on je tak pekne uklizeny ze jej lze ignorovat :D
Dale nova monstra a zbrane. Kouzla.
No a lokace - krasne podzemi, ten nejvetsi svet kde jsou tuny monster, ten je dokonaly. L

No pro nekoho podprumerny mod, pro nekoho dokonaly. Kazdy ma jiny pohled. Ale doporucuji kazdemu vyzkouset :)

Hlavne pozor, na webu je (nebo byl) link na verzi kde je bug vazny.

Dotaz
Nevite jak vyvolat, nekdo, ten kvest s kucharem v tabore u dolu? Nejak nikdo si nechce stezovat na jidlo od kuchare :D
Beowulf
Uživatel

Zdravím,nechcem zakladať nový topic tak len rýchla otázka.
Neviem nainštalovať TT
G1 má verziu 1.08k
nainštalujem playerkit
stiahnem TT (skopírujem ich do zložky a bum,nejde)
Nejaké rady?
dafman666
Uživatel

já myslím, že nestačí TT někam zkopírovat, ale že je musíš nainstalovat ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Patrne stahl verzi ktera skutecna ma soubory pripravene jen na pretazeni do adresaru. Taky jsem ji jednou mel a mel jsem taky problem. Musel jsem to tam hazet postupne. Neni to nic moc :D
Nicmene to je spatny. Tam budou bugy. Najdi si tu verzi bez bugu. Ne tu z webu. Tam je spatna.
Beowulf
Uživatel

Mám dotaz. Po nainstalování player kitu chci nainstalovat System Pack a Temná tajemství je to jedno v jakém pořadí je nainstaluji? a má smysl instalovat ten System Pack? Děkuji za odpověď
Moje PC
Základní deska: Asus ROG Rampage V Extreme/USB 3.1, CPU: Intel Core i7-6950X 3.0 GHZ, Chladič: Noctua NH-D15, GPU: MSI DeForce GTX 1080, Disc: SSD Samsung 950 Pro 512GB (systémový), Disc Seagate 3TB na hry, Skříň CoolerMaster HAF 912, Monitor: Acer Predator XB271HK 27".
Starpilgrim
Uživatel

A viete mi pls poradiť odkiaľ to stiahnuť?
Skúsil som dve Winrarká a ani jedno nefungovalo
http://www.gothicz.net/mod/temna-tajemstvi/
viewtopic.php?f=40&t=4601
dafman666
Uživatel

Beowulf píše:Ne tu z webu. Tam je spatna.

Nestahuj tu z webu,.
Stahni tuhle.

https://www.uloz.to/!DUEbiVjJ/temna-tajemstvi-exe
Beowulf
Uživatel

Potřebuji pomoc s nalezením Chromaninu. V TT jsou jinak rozmístěny. Nalezl jsem prozatím Chromanin 1 a 2.
Moje PC
Základní deska: Asus ROG Rampage V Extreme/USB 3.1, CPU: Intel Core i7-6950X 3.0 GHZ, Chladič: Noctua NH-D15, GPU: MSI DeForce GTX 1080, Disc: SSD Samsung 950 Pro 512GB (systémový), Disc Seagate 3TB na hry, Skříň CoolerMaster HAF 912, Monitor: Acer Predator XB271HK 27".
Starpilgrim
Uživatel

Obrázek
Emperor
Moderátor

Nevíte někdo jaké jsou požadavky na kování v TT. Myslím tím požadovaná síla, obratnost, suroviny atd. Děkuji
Moje PC
Starpilgrim
Uživatel

Mám problém. Rozjel jsem konečně Temná tajemství a vše v pohodě. Když jdu ven ze Starého Dolu, vyskočí na mě hláška:
Errior - Message
D:MDL:zModel(zModelProto::Load3DSMAXAsc)
: ASC not: KEILER_BODY.ASC

To samé se mi děje když hru loadnu.
Neexistuje na to nějaké řešení? :-) Díky
Master of Magnetism
Uživatel

zkus dát novou hru a pak nahrát původní pozici ... u tohoto bylo ale většinou nutno přeinstalovat TT ... máš verzi z fóra (odkaz někde na předchozí straně)? Tam by to dělat nemělo, tahle chyba se děla u starší verze modu ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Mám tu, co je teď na uložto. Každopádně jsem dal novou hru a hned se najisto s god-modem vydal ke starému dolu a opět...jak vylezu z dolu ven, tak stejná chyba. Přeinstalovat mod jsem zkoušel a nepomohlo to no...je to škoda. Docela bych si TT zahrál.
Master of Magnetism
Uživatel

na ulozto je víc verzí, stáhni si tu z netu, ta je vyzkoušená (nedávno aktualizovaný odkaz)

http://www.gothicz.net/mod/temna-tajemstvi/
Obrázek
Emperor
Moderátor

Dobré ráno císaři! teď už jsem musel do práce, ale ještě než jsem šel, tak jsem zkusil bleskově odinstalovat celou hru a smazat složku. Znovu nainstalovat čistou hru, a mod z tvého odkazu...no starý Save je asi corrupted, protože to dělá pořád (ani se nenačte, stejná chyba), až dojdu domů zkusím ještě znovu novou hru a vlézt a vylézt z dolu. Uvidíme. Možná to dělá i ta moje Steam čeština. Když to nepůjde, zkusím ještě bez té češtiny. Každopádně budu informovat co jsem vymyslel.
Master of Magnetism
Uživatel

PředchozíDalší