Menu

Temná Tajemství - Všeobecná diskuse

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Odpovědní moderátoři: tonyskate, Emperor
Příspěvekod Freelancer » pon 04. zář 2017 13:33:19 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
- V G2 se díky uskakování s krytem poměrně dosti výrazně smazávají rozdíly mezi jednoruckami a obouruckami a obourucky vyrazne cerpaji vyhody prave ze sve delky. V G1 ovsem uskakovani s krytem nefunguje, nepratele se take kryji minimalne, takze nejefektivnejsi metoda je mit co nejdelsi jednorucku a tou co nejrychleji rozsekat jakehokoliv nepritele. Protoze pokud nepritel nemuze uskocit (protoze by dostal zasah) a kryt se da prorazit kdyz pockas, tak je proste v pytli, protoze to neprezije. Prikladem tohoto je napriklad Novy a Stary Tabor, kde je mnohem tezsi kohokoliv zmlatit (hlavne strazne, zoldaky, uhlobarony a jine), protoze jsou vsichni vybaveni rychlymi jednoruckami. V Bratrstvu space jsou vsichni (homosexualni) strazci vybaveni obourucnimi meci a nez ho sundaji ze zad a svihnou te, tak je stacis klidne 5x seknout. Zkus to stejny s Ravenem, Cordem, Bullitem, Silasem, Laresem a jinymi jednoruckari. Pokud stihnes 3 udery, nez budes mit mec zasekly v hlave, tak ses dobrej.
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod Thalion » sob 21. říj 2017 13:42:36 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Zdravím, existuje v TT učitel, který vás může naučit sílu nad 180? Během plnění příběhu pralidí jsem našel meč, který vyžaduje sílu 220, ale jsem už v páté kapitole a nevím o nikom, u koho bych tu potřebnou sílu mohl získat.
Thalion
Nováček

Příspěvekod Emperor » sob 21. říj 2017 14:42:29 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Já jsem žádnýho nenašel, nejvíc učí ten v táboře u starého dolu do těch 180, zbytek musíš dohnat pomocí lektvarů a bonusů ...
Obrázek
Emperor
Templář

Příspěvekod helpo1 » sob 21. říj 2017 16:41:52 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Sheer'Ghar učí myslím do 250 (ale nevím, jestli i v 1.04). Samozřejmě jen pokud si ho vybereš jako mistra.

PS: Není to náhodou právě jeho meč? :D
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Thalion » sob 21. říj 2017 20:31:39 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Meč se jmenuje Poslední výpad. Je na ostrově, kde je Uriziel.
Za mistra jsem si vybral toho mága, abych se mohl za Stráže dolu naučit magické kruhy, takže Sheer'Ghar mi bohužel nepomůže. S amuletama a prstenama jsem na 210. Brzo ale půjdu do Spáčova chrámu, takže tam by ještě nějaké lektvary síly mohly být.
Thalion
Nováček

Příspěvekod Thalion » sob 21. říj 2017 23:02:08 » Re: Temná Tajemství - Všeobecná diskuse
Tak problém vyřešen. :lol: Ve skřetím městě jsem osvobodil alchymistu a za byliny, které jsem za celou hru nasbíral, jsem si nechal umíchat dostatek lektvarů síly. Takže teď hurá do chrámu. :lol:
Jinak bitva o skřetí město společně s lovcema skřetů je skvělá. :)
Thalion
Nováček

Předchozí