Menu

Obecná diskuse

Vše o projektu, který rozšiřuje základní G3.
Příspěvekod Watty Watts » čtv 23. srp 2012 7:53:05 » Re: Obecná diskuse
To by neměl, když už si na něj počkáme ještě napřesrok :)
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » čtv 23. srp 2012 11:03:41 » Re: Obecná diskuse
Inu doufejme, že ten rok vývoji jen prospěje. :wink:
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Snupy » sob 13. říj 2012 20:46:06 » Re: Obecná diskuse
Nemůžu se dočkat, až tento mód vyjde, pro mě je hodně dobrý to, že tam je Bennet, Girion a Wolf (ten mi asi nejvíc chyběl) .. Z minulých dílů jsem si ho oblíbil..
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Algirion » sob 03. lis 2012 10:10:40 » Re: Obecná diskuse
Zdar, mohl bych požádat nějakého zdatného němčináře o překlad obsahu tohoto článku ze stránky CSP? Díky ;)

http://page.g3csp.bplaced.de/ausschreibung-scripter/
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Watty Watts » sob 03. lis 2012 13:19:59 » Re: Obecná diskuse
Potřebovali by scriptéra. To není moc dobrá zpráva, vydání se tím ještě pozdrží, pokud někoho rychle nenajdou.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Watty Watts » pát 30. lis 2012 21:45:14 » Re: Obecná diskuse
Zítra je 1. prosince, což znamená další Adventní kalendář. Tak ať už je to vůbec ten poslední a ať se vydání CSP dočkáme napřesrok.

Adventní kalendář 2012, sekce Speciály
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » pát 30. lis 2012 22:00:58 » Re: Obecná diskuse
Jéjéjé! :) Už aby to bylo, na tenhle mód se vážně těším. :)
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod VereWolf » ned 09. pro 2012 21:22:57 » Re: Obecná diskuse
Watty Watts píše:Potřebovali by scriptéra. To není moc dobrá zpráva, vydání se tím ještě pozdrží, pokud někoho rychle nenajdou.

No já přímo nejsem scriptér ale umím v C++. Ale problém je, že už na jednom modu pracuju (pro Skyrim). Tak nějak se domluvím v angličtině.
VereWolf
Nováček

Příspěvekod Watty Watts » úte 25. pro 2012 10:35:45 » Re: Obecná diskuse
Po Adventním kalendáři se na stránce CSP objevil ještě jeden dárek, ovšem jen pro němčináře. Jde o třídílné video zachycující dva nové questy týkající se Kap Dun a Montery (a mj. i spoustu nových NPC). V deníku si pak můžete prohlédnout staronový systém zápisků. Určitě vás potěší, že se v něm nachází i quest s názvem "Esmeralda".
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Illidan61 » čtv 27. pro 2012 11:27:18 » Re: Obecná diskuse
Letos se nikdo nezeptal, tak se zeptám já. ;-) Jak se vám líbí nové věci ukázané v adventním kalendáři 2012, popřípadě v onom trojdílném videu? :-)

Určitě se mi líbí například nové pomalované obličeje Nordmařanů. A také se mi líbí, že se snaží odstranit absenci žen. I ony mají hezké obličeje.
Potěšila mě i zpráva, že budou předělávat Diegovu zbroj tak, aby vypadala jako v předchozích dílech. Také je hezké, že se snaží vysvětlit, kam se který člen posádky dostal a jak(Lee, Angar, atd...)
Nejvíce se mi samozřejmě líbí ta poslední novinka, kde uvádějí, že se snaží oživit města a rozlišit je od sebe. Měli naprostou pravdu, že se města od sebe kromě velikosti nijak zásadně nelišila. Sice to zbrzdí vydání módu, ale i tak se na to opravdu těším.

A k tomu videu. Vzhledem k tomu, že neumím německy, tak jsem si spíše užíval noční Cape Dune a pak pobíhání po Monteře. Asi nejvíc mě zaujal nový Monterský bordel. :-D Když si vzpomenu, že ta budova v původní hře byla plná jakéhosi smetí a rozbitého nábytku a teď je hezky zdobená koberci, hezkým nábytkem a pěknými ženami( :-D ), tak to je bomba.
Illidan61
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pát 28. pro 2012 19:44:17 » Re: Obecná diskuse
Tak mě se prakticky líbí absolutně všechno až na pár tváří žen, které vypadají dost erealisticky a pár přeparvených zbrojí ve Varantu. Prakticky bych toho chválit mohl opravdu hodně, ale spíš si myslim, že je zajímavý to, co se mi nelíbí nebo co mě překvapuje a to je u videí - V deníku je stále reputace u jednotlivých "frakcí", kterou říkali, že odstraní a podle mě to není proces zrovna na krátké posezení, takže mě docela překvapuje, že to ještě neodstranili a přitom pracují na takových detailech jako je diegova zbroj. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Genessis » pát 22. bře 2013 13:07:43 » Re: Obecná diskuse
Už se těším až bude ten CSP, ale nelíbí se mi ta paladinská zbroj FUJ zadek se mi nelibí, ale předek v pohodě
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Watty Watts » ned 31. bře 2013 17:49:33 » Re: Obecná diskuse
Velikonoce jsou tu a s nimi pravidelný Velikonoční speciál, tentokrát přinášející krátký příběh o rebelech z Reddocku a jeden WIP screen Paladinského meče.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod sleeper » pon 06. kvě 2013 13:48:57 » Re: Obecná diskuse
Ako to, že sa o tomto projekte nepíše na webe? Myslím, že by si dokonca zaslúžil vlastnú sekciu. Podobne aj neoficiálny datadisk ku G2 Návraty (nehral som, ale podľa počtu sikutujúcich v sekcí na fóre by som mal)...
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » stř 24. črc 2013 21:06:19 » Re: Obecná diskuse
Tak toto bude neskutočná pecka !!! Strašne sa na to teším ! Cítim to na ďalšie prebdené noci :D
Brouzi
Uživatel

PředchozíDalší