Menu

Obecná diskuse

Vše o projektu, který rozšiřuje základní G3.
Ja myslim ze to bude takmer cela nova hra. Povodny zostane asi len bojovy system a svet-aj tam sa zmeni grafika. Ale pribeh, ulohy aj vyzor brneni a veci sa zmenia.
FOR INNOS
FOR THE KING
simon123
Uživatel

Illidan61 píše:A tam mapa Myrtany vydaná v adventním kalendáři, to je mapa pro mód? Ten Vengard tam vypadá trochu divně. A Silden tam vůbec není.

Mne to skôr pripomína mapu z G3-Fg
Bezmenni hrdina
Uživatel

Jenže mapa z G3-FG je totožná s mapu Myrtany v G3...
Illidan61
Uživatel

Ta mapa je predsa spred 1000 rokov je to tam napisane.
A budu hlasy nahovorene aj v anglictine?
FOR INNOS
FOR THE KING
simon123
Uživatel

Vypadá to dost krutě. Když budou překopávat tolik věcí, tak by měli už překopat všechno :D , ale ta či tak to bude úplně nová hra :twisted: A BUDE TO SUPER!!!!!
...
Gatě
Uživatel

Právě jsem si přečetl, že jsou hotovy první tři kapitoly. ;-) Supr. A to video jak staví hradbu přes jeden z průsmyků je taky fajn. :-)
Illidan61
Uživatel

Je to už nějaká doba, co o sobě dali z CSP vědět, takže jsem byl příjemně překvapen aktuální novinkou. I když je nových screenů jen pár, tak je z nich vidět, kolik toho je oproti původní hře změněno:

- Ortegova jeskyně je změněná k nepoznání. U vchodu má nového hlídače a jeden bandita, v pozadí celkového snímku jeskyně a v detailu na vlastním screenu, bude nejspíš obchodník. Vypadá to, že bude možné s Ortegovou bandou spolupracovat, možná s nimi i trochu poškádlit skřety v Cape Dun.

- na screenu s majákem je vidět loď, nejpíš Esmeralda, kotvící u varantského pobřeží. Spolu se zprávou, že do G3 přibudou piráti to vypadá, že si v nějaké části hry budete moct vybojovat svůj poklad, o který jste na začátku hry přišli, zpátky.

- důl v Geldernu v sobě bude skrývat nejspíš víc věcí než jen Ohnivý kalich a žíly zlata. Podle jednoho staršího screenu a dvou nových se zdá, že se v něm 'cosi' stane. Kdo ví, možná vzpoura, možná zával (vzpomínáte si na zával Starého dolu v G1?).

- nové zbroje, zbraně a štíty - takový Jaffar v Bakareshi už vypadá celkem drsně, obouručák Landsknechtschwert vám určitě připomene meč Mela Gibsona aka Williama Wallace ve Statečném srdci a různé typy nordmarských štítů vypadají prostě skvěle.

Na WoGu už nějaký pátek pokračuje (v němčině) diskuse k celému modu, momentálně je aktuální 20. vlákno, takže pokud umíte německy, můžete se tam dočíst ještě pár zajímavých věcí navíc.

Pokud se ptáte na datum vydání, odpověď je stále stejná - až to bude, tak to bude. Dřív než na Vánoce bych to neviděl, ale nejspíš si počkáme ještě o něco déle. Ale rozhodně to bude stát za to.
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Vypadá to nádherně... Té lodi jsem si dřív ani nevšiml.
Škoda, že neumím německy, no...
Illidan61
Uživatel

Dobrá zpráva je i to, že CSP team nějakým způsobem změní (= vylepší) systém revolucí a jejich dopad na průběh hry.

Schválně jestli bude možné přeplatit žoldáky, aby se postavili na hrdinovu stranu. Taky by bylo fajn, kdyby už nebyli nepřátelé automaticky směřováni na hrdinu, ale aby naopak hrdina se svými spolubojovníky postupoval dovnitř opevnění protivníka. Třeba boj ve věžích nebo na hradbách by byl super.
Watty Watts
Uživatel

Neví se, kolik bude celkově kapitol? Plně hratelné jsou už 3 a čtvrtá, pokud jsem tomu rozuměl, má být důležitá. Každopádně jestli jich je víc, to mi uniklo.
Illidan61
Uživatel

Předpokládám, že by jich mělo být klasicky šest.

Pokud ano, tak hádám, že by mohly jít takhle:
1. seznámení se situací v Myrtaně (východní část bez Vengardu), na konci se hrdina přidá k nějaké frakci
2. po stopách Xardase - hrdina se podívá do Nordmaru, ale nejspíš jen nakrátko, zjistí o co Xardasovi jde
3. hrdina projde zbytek Myrtany (najde artefakt v Trelisu), osvobodí Gothu od kletby (a získá prsten života) a navštíví Vengard
4. Varant - hledání koruny a roucha, příběh nomádi vs. assasinové
5. podruhé do Nordmaru, hrdina jej buď osvobodí nebo se přidá ke skřetům a zničí klany, nalezení pátého artefaktu.
Na konci kapitoly se hráč rozhodne pro svého boha.
6. Osvobozování Myrtany a Varantu nebo likdvidace rebelů a nomádů

Tak schválně jak mi to tipování vyjde :)
Watty Watts
Uživatel

Myslím že niekde na ich stránke som čítal že koniec má byť len jeden (za adanosa ) aby to nadvezovalo ku FG...neviem teraz kde to mali
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
SamurajSVK
Uživatel

Četl jsi dobře, ale nechtěli to dovést jen k FG, ale přímo k Arcanii. Důkazem je hradba, která se v tomto módu staví na místě, kde stála ve FG.
Illidan61
Uživatel

Jsou nějaké novinky o modu/ datu vydání?
Obrázek
Algirion
Uživatel

nevím, ale těšim se jak...
a možná to nedotáhnou do konce
Z vody udělám VODKU! Tak si mě važte!
chorezm
Trvalý ban

PředchozíDalší