Menu

[Hudba] ELEX Rap Song Tribute - Radek Wade

Diskuze a hodnocení ostatního Fanartu
Pravidla fóra
1. Sekce Fanart: Ostatní slouží pro vkládání a diskuzi o Fanartu, který nepatří do hlavních sekcí. Jedná se o básně, hudbu, 3D modely, video, foto a jeho úpravu (Zaměřeno zejména na Gothic), sigy, avatary a další.
2. Nově založený topic bude mít následující podobu: [Typ] Autor.
Např. [Básně] Lucanus, [3d modely] VMC, apod.
3. V nově založeném topicu bude minimálně jedna ukázka vašeho díla.
4. Bez souhlasu autora je zde zákázáno prezentovat cizí díla.
5. Nezakládejte nové topicy s dotazy. Dotazy pište do příslušné sekce.
6. Pro sekci Fanart: Ostatní platí Globální pravidla.
Příspěvekod Radek Wade » pát 17. lis 2017 18:57:03 » [Hudba] ELEX Rap Song Tribute - Radek Wade
Před dvěma lety jsem zveřejnil svůj Gothic Rap Song Tribute a teď po vydání hry Elex jsem se rozhodl taky napsat menší song pro tuhle hru. 8-) Mrkněte, poslechněte. Ocením každý názor. Díky a přeji Vám super víkend a hodně zábavy při hraní Elexu.

Odkaz na video zde :arrow: https://youtu.be/wZXZzw9Y_-o

Odkaz na můj původní song o Gothicu najdete v popisku videa.. :wink:
Radek Wade
Nováček

Příspěvekod Vojta1122 » úte 21. lis 2017 13:39:47 » Re: [Hudba] ELEX Rap Song Tribute - Radek Wade
Tak zase jednou pěkná práce :) Koukal jsem, že shlédly přímo i Piranha Bytes, to gratuluju :)
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Pivl » úte 21. lis 2017 23:23:38 » Re: [Hudba] ELEX Rap Song Tribute - Radek Wade
Stejný názor jako Vojta, osobně si myslím, že Gothic rap byl melodicky o něco lépe provedený - Mnohem více chytlavý, ale i tento počin je super. :) Za ohlas od PB určitě gratulace obrovská. :)
Obrázek
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Radek Wade » stř 22. lis 2017 9:29:50 » Re: [Hudba] ELEX Rap Song Tribute - Radek Wade
Mockrát děkuji! :)
Radek Wade
Nováček