Menu

Adanos

Všemožný pokec o Arcania: Fall of Setarrif.
Příspěvekod Wiliam21 » úte 06. pro 2011 18:04:38 » Re: Adanos
Takže Jowood udělal z nejlepšího hrdiny všech her zlího krále, jinýho hrdinu, jiný podstatu celý hry, uplně podělal systém vývoje a k tomu popřel existenci bohů v pofidérním "gothicu" a změnil pohlaví Adana na ženu...supr, jen další důkaz toho, že arcania* NENI Gothic...

*arcania záměrně s malym "a"
Wiliam21
Uživatel

Příspěvekod Ufon » úte 06. pro 2011 18:32:10 » Re: Adanos
Tak teď opravdu umírám .. celou dobu od G1 až pod G3 se mluví o Adannosovi jako o muži.... navíc v G2A byl Jarkhander (?).. musím říct že to vážně posrali.. ale proč by ne ?..Asi jim bylo jasné že je tohle nezachrání...tak to aspoň p****** jak nejvíce mohli..=_=..
Ufon
Uživatel

Příspěvekod Algirion » úte 06. pro 2011 19:10:24 » Re: Adanos
Teď jsem si vzpoměl, jak byl ten příběh.

Na počátku byl Innos. Ale Innos byl sám. A tak stvořil zemi a slunce. Ale na zemi nebyl život. I rozpoltil se Innos a stvořil svého bratra Adana. Adanos zaplavil oceány vodou a stvořil přírodu - lesy, zvěř, pouště... Jako pána tvorstva Innos stvořil svého zástupce na zemi - člověka. Ale člověk ani zvířata neměli spánek, který potřebovali. I znovu se Innos rozpoltil a stvořil bratra Beliara. Ten stvořil měsíc, který každou noc slunce z oblohy vyhnal.

Dál je to moc dlouhé a nechce ( :lol: ) se mi to psát. Ale Innos nebyl výplod v hlavě schyzofreničky ( nwm jak se to píše... rozštěpení osobnosti, 2 totožnosti v jedné mysly ) jak dělá ČorkWood.
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » úte 06. pro 2011 20:22:38 » Re: Adanos
Algirion: První (respektive druhý) byl Beliar, Adanos byl poslední. Ale to je jen na okraj.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 06. pro 2011 20:23:11 » Re: Adanos
Já si myslím, že hlavní hrdina z Arcanie je ve skutečnosti princezna - dcera Královny, tedy hlavního hrdiny z gothicu, kterou udělala s společně s Gornem ještě v kolonii. To se zjistí ale až příště, přece jen to musí být napínavé.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Reinmar » úte 06. pro 2011 20:31:16 » Re: Adanos
HEJ! Žádný spoilery! :evil: :lol:
Když už jsme u těch pokračování, myslíte si, že se odváží udělat další díl (pokud vůbec můžou... mám pocit, že jim PB "propůjčili" práva jen na jeden díl)? Nechci ani pomyslet na to, co za hrůzu by to zase stvořili (i když pochybuju, že by si to po tomhle někdo koupil).
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » úte 06. pro 2011 20:41:09 » Re: Adanos
Milhaus píše:Já si myslím, že hlavní hrdina z Arcanie je ve skutečnosti princezna - dcera Královny, tedy hlavního hrdiny z gothicu, kterou udělala s společně s Gornem ještě v kolonii. To se zjistí ale až příště, přece jen to musí být napínavé.

Ne, ne, ne! Hrdina z Arcanie je ve skutečnosti další osobností schizofrenické Bohyně jménem Adanos, která je pravděpodobně původně mužem, ale nespokojeným ve svém těle, a tak se v Arcanii předělá na ženu. ( Čímž už dokonale, a pravděpodobně i záměřně ničí dobré jméno Piraní, které se k tvorbě hry nebudou moci vrátit už jen z principu )
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 06. pro 2011 20:41:44 » Re: Adanos
Tak čítám, že druhý díl Arcanie určitě vyjde, ostatně to byl důvod, proč si "půjčili" gothic.
A tam se teprve začnou věci zamotávat. To se budeme ještě divit. U 31 006 dílu se pak zjistí, že si to všechno vymyslel Xardas, kterej žárlil na Innose, že má větší penis, když ještě dělal hlavního představeného v klášteře ohnivých mágů.

Nicméně to, že Adanos je žena je logický následek nelogického obsahu Arcanie, což byla krom tupé hry i naprosto nelogická hra ve všem, co se v ní "odehrálo". Tam byla najednou čtvrtá bohyně, o které nikdo nevěděl, co je zač, kde se vzala, jak to, že existovala už dřív, než Innos, Beliár a Adanos a proč nebyla v původních dílech. Prostě se tvůrci Arcanie snažili dát do hry trochu toho sexu, kterej prodává a pokud měli být hlavními kněžkami nějaké hezké ženské, těžko mohl být jejich bůh chlap.

Proto jediné možné logické "vysvětlení" je toto a docela jsem se i těšil, jak to vysvětlí, když jsem Arcanii protrpěl až do finále. A nezklamali.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Balalajka » úte 06. pro 2011 20:46:45 » Re: Adanos
... a aby nalákali aspoň nějaké lidi na koupi dílu 458558-XY, Xardasovo jméno zkomolí podobně jako v Příbězích od Rozštěpené panny. Haha, a schválně koho pak napadne, že jde o veleúspěšné pokračování. Jo, a mohla by se použít ta Stančkova povedená úprava obalu.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Algirion » úte 06. pro 2011 21:07:18 » Re: Adanos
Piraně by to mohly zachránit prostou ignorací arcanie a udělat 4. díl gothicu. Jenže taková investice je velmi riziková a nevím, jestli by to podstoupily jen pro to, aby ukázaly, že to dokážou lépe.
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 06. pro 2011 22:24:16 » Re: Adanos
je to sice hodně ot, ale někdy dávno jsem slíbil vzhled Leeho, tak to teď plním:

Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Masak » stř 07. pro 2011 10:07:04 » Re: Adanos
Adanos = ten adanos, ta adanos. To se dá lehce splést. Adanosovi vlastnosti voda, příroda jsou dost čisté, uhlazené a pečlivé. Také to že to byla ona je více věrohodnější než muž. Navíc pro lid Midlendský a Khorintský sou též daleko argán. Takže každá kultůra uctívala stejného boha ale o podobu se mohli jen hádat.
"Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem?"
"Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil."
"Ne, já jsem tvůj otec!"
"Ne, to snad ne. To není pravda!"
Masak
Uživatel

Příspěvekod Lovec-mag » stř 07. pro 2011 11:32:57 » Re: Adanos
Ach jo... napadlo vas nekdy, ze o Adanovi uvazujete jako o chlapovi proto, ze se od pocatku Gothicu o nem mluvi, jako Ten Adanos? -Ale bacha ve smyslu Ten buh, nikoli ten chlap. Tot vse, snad budu pro tentokrat pochopen :)
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » stř 07. pro 2011 13:24:19 » Re: Adanos
i když..teď mě napadlo, že vlastně jak Selena a povidala, že lidé ho/ ji volají aktuálně jako Adanos..tak Vatras vlastně nemohl vědět jestli je to chlap nebo žena (ten/ ta bohyně) ;)
.... Z toho plyne, že je to teoreticky možné...ale i tak je to pro mě ujetina, takže dokud to nepotvrdí PB tak je mi tako informace u ... ;)
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Wiliam21 » stř 07. pro 2011 15:55:35 » Re: Adanos
CELÁ ARCANIA je rouhání....prostě všechno....Doufám že Piraně udělaj svuj gothic 4, mohli by to nazvat THE Gothic 4 (TEN Gothic 4) a já bych si ho koupil, i kdyby měl bejt z celýho dosavadního gothicu (1,2,3,) nejhorší!
Wiliam21
Uživatel

PředchozíDalší