Menu

Dojmy z datadisku

Všemožný pokec o Arcania: Fall of Setarrif.
Příspěvekod Mike1 » stř 26. říj 2011 8:02:39 » Dojmy z datadisku
Napište nám první dojmy z hraní datadisku ArcaniA: Fall of Setarrif.

- Cokoliv, co nebude recenze již hraného datadisku, bude označeno jako spam, smazáno a uživatel dostane náležitý trest.

- Cokoliv, co sem nepatří, řešte v jiných tématech.

- Neprozrazujte žádné důležité informace ohledně příběhu atp., aby ti, kdo se budou rozhodovat o koupi hry, nepřišli o překvapení.

- Rozepište se alespoň v 10- ti větách.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Dinik » stř 26. říj 2011 9:57:33 » Re: Dojmy z datadisku
Tak mám za sebou asi hodinu hraní a tady jsou mé první dojmy (Arcania se mi docela líbila - i když s předchozími Gothicy se to nedá srovnat - takže na datadisk jsem se těšil).

- je fajn, že můžeme importovat starou postavu
- konečně se můžu podívat na místa v původní hře nedostupná (oblast na východ od Thorniary, okolí Setarrifu, samotný Setarrif)
- objeví se staří známí
- aspoň nějaký feeling světa Gothicu, který prostě žeru a i proto mě Arcania bavila
- jeden jediný quest v celé docela velké části mapy, pár nijakých jeskyní, nevyužité prostředí (rybářské domky bez NPC, velká farma s jednou aktivní NPC)
- nevím proč, ale grafika se mi zdá nějaká horší než v Arcanii
- zmizela motivace sbírat předměty nebo rostliny

Snad se to zlepší až dorazím do Setarrifu, jinak to pro mě bude velké zklamání.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » sob 12. lis 2011 19:21:44 » Re: Dojmy z datadisku
Tak ja som to presiel priblizne za 2 a pol hodiny a som z toho sklamany :sad: cakal som od toho cosi viac :roll: je to velmi kratke a nudne. Sklamal ma aj vyzor Leeho. Pripadal mi skor ako nejaky farmar v brneni ako general :???: Cakal som tiez nejaky poriadny boj s Thorusom a nie taky lahky a bezduchy aky bol v hre. Ked som behal po tych rozvalinach pri plneni ukolu pre Miltena, tak som sa dost casto aj stratil. Prostredie mi pripadalo strasne jednotvarne a nudne. Aj po grafickej stranke sa mi zdalo, ze Arcania bola na tom lepsie. A zaverecny boj s bossom bol presne taky isty ako v Arcanii, len sa tam nahradili prisery :sad: Niekoho to mozno bude bavit, ale mna ta hra totalne sklamala. Dufam, ze nieco podobne sa uz na hernom svete nevyskytne.
Naposledy upravil Brouzi dne sob 12. lis 2011 19:41:18, celkově upraveno 3
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 12. lis 2011 19:25:35 » Re: Dojmy z datadisku
Lidi, přečtete si prosím co po vás zakladatel topicu chce - ono deset vět není zas až tolik a je pak na co navázat, minimálně se dá alespoň napsat co tě zklamalo, oc tě překvapilo atd - diskuze se pak lépe vyvíjí :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1