Menu

Dojmy z datadisku

Všemožný pokec o Arcania: Fall of Setarrif.
Příspěvekod Mike1 » stř 26. říj 2011 8:02:39 » Dojmy z datadisku
Napište nám první dojmy z hraní datadisku ArcaniA: Fall of Setarrif.

- Cokoliv, co nebude recenze již hraného datadisku, bude označeno jako spam, smazáno a uživatel dostane náležitý trest.

- Cokoliv, co sem nepatří, řešte v jiných tématech.

- Neprozrazujte žádné důležité informace ohledně příběhu atp., aby ti, kdo se budou rozhodovat o koupi hry, nepřišli o překvapení.

- Rozepište se alespoň v 10- ti větách.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Dinik » stř 26. říj 2011 9:57:33 » Re: Dojmy z datadisku
Tak mám za sebou asi hodinu hraní a tady jsou mé první dojmy (Arcania se mi docela líbila - i když s předchozími Gothicy se to nedá srovnat - takže na datadisk jsem se těšil).

- je fajn, že můžeme importovat starou postavu
- konečně se můžu podívat na místa v původní hře nedostupná (oblast na východ od Thorniary, okolí Setarrifu, samotný Setarrif)
- objeví se staří známí
- aspoň nějaký feeling světa Gothicu, který prostě žeru a i proto mě Arcania bavila
- jeden jediný quest v celé docela velké části mapy, pár nijakých jeskyní, nevyužité prostředí (rybářské domky bez NPC, velká farma s jednou aktivní NPC)
- nevím proč, ale grafika se mi zdá nějaká horší než v Arcanii
- zmizela motivace sbírat předměty nebo rostliny

Snad se to zlepší až dorazím do Setarrifu, jinak to pro mě bude velké zklamání.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » sob 12. lis 2011 19:21:44 » Re: Dojmy z datadisku
Tak ja som to presiel priblizne za 2 a pol hodiny a som z toho sklamany :sad: cakal som od toho cosi viac :roll: je to velmi kratke a nudne. Sklamal ma aj vyzor Leeho. Pripadal mi skor ako nejaky farmar v brneni ako general :???: Cakal som tiez nejaky poriadny boj s Thorusom a nie taky lahky a bezduchy aky bol v hre. Ked som behal po tych rozvalinach pri plneni ukolu pre Miltena, tak som sa dost casto aj stratil. Prostredie mi pripadalo strasne jednotvarne a nudne. Aj po grafickej stranke sa mi zdalo, ze Arcania bola na tom lepsie. A zaverecny boj s bossom bol presne taky isty ako v Arcanii, len sa tam nahradili prisery :sad: Niekoho to mozno bude bavit, ale mna ta hra totalne sklamala. Dufam, ze nieco podobne sa uz na hernom svete nevyskytne.
Naposledy upravil Brouzi dne sob 12. lis 2011 19:41:18, celkově upraveno 3
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 12. lis 2011 19:25:35 » Re: Dojmy z datadisku
Lidi, přečtete si prosím co po vás zakladatel topicu chce - ono deset vět není zas až tolik a je pak na co navázat, minimálně se dá alespoň napsat co tě zklamalo, oc tě překvapilo atd - diskuze se pak lépe vyvíjí :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod hranolius » ned 28. črc 2019 19:09:35 » Re: Dojmy z datadisku
No jsou hry za který by hráč měl dostat honorář a ne zaněj dát jedinej deseták...
arkadian byl za dvě tři stovky jednou hratelnej pokud si člověk odmyslel že si řiká gothic.
dátč jen bezduchá klikačka .......
Co mě sklamalo... neni to gotic
neni to RPG
je to linearní..
nelze nic použitelnýho najít

tak dám pozityva abych se do 10 vět vešel.
zaplat pambuh je to krtký.
lechký tak se tím dá rychle prokousat
A koupil sem to v balíčku zkvalitníma produktama jako je G1 , G2 který mě bavěj a ještě doufám budou bavit roky.
hranolius
Uživatel