Menu

Cech zlodějů

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod metalmike46 » pát 27. lis 2015 23:54:19 » Cech zlodějů
Dobrý den, poradíte prosím, jak se dostanu do Cechu zlodějů? Kardiff mě neposkytne žádné informace, takže s Nugarem mluvit nemůžu. Nejde ani nikoho udat Lordu Andremu... už mám cestu do hornického údolí, ale rád bych se ještě dostal do Cechu... Podle návodu to prostě nejde.
metalmike46
Nováček

Příspěvekod Lee77 » sob 28. lis 2015 7:14:39 » Re: Cech zlodějů
Nevím jaký návod si četl, ale mělo by to jít úplně v pohodě...

No jsou dva způsoby jak se dostat do cechu :

1. Pomůžeš všem (3) kriminálníkům ( halvor, nagur, rengaru. ) tak že je neudáš.
Pak bys měl dostat zprávu v hospodě v přístavu ( od hostinskýho ).
Půjdeš za halvorův obchod a tam na tebe čeká Attila ten ti dá klíč a můžeš jít do kanálů za ostatními zloději.....
2. Rychlejší..... Bude stačit když udáš jednoho z teh zlodějů..... Dejme tomu se optáš
obchodníka Joru na tržišti ten by ti měl říct že ho okrad rengaru ( ten tam někde stojí)
Promluvíš si s Rengarem on zdrhne ty ho dostihneš a budeš mít na výběr několik otázek. Zvolíš že půjde do vězení a udáš ho Andrejovi.
Dostaneš zprávu od hospodský ho z přístavu a půjdeš za halvorův obchod tam na tebe čeká chlápek zabijš ho získáš klíč a můžeš jít do kanálů.....

Moc doufám, že se v tom aspoň trochu vyznáš :D píšu na rychlo.
A pokud to prostě nepude tak je to bug a holt máš smůlu , ale nezoufej stejně je to jen chátrá špinavá :D :D
Gotham City Impostors: ☜?☞MICHAEL CARMICHAEL☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod metalmike46 » sob 28. lis 2015 9:33:18 » Re: Cech zlodějů
Ano to vím, problém je, že jsem Rengaru neudal... úkol s Halvorem jsem už vyřešil... Navíc na Akilově farmě jsem ty bandity zabil dřív než jsem ten úkol od Nugara vůbec získal :D... jenže to jsme si na začátku neuvědomil... hrál jsem to už hrozně dávno... Takže chápu dobře, že pokud jsem to takto posral, tak už celou hru se tam bez Marvina nedostanu?
metalmike46
Nováček

Příspěvekod Lee77 » sob 28. lis 2015 9:42:38 » Re: Cech zlodějů
Pokud si Halvora a Rengara neudal tak potřebuješ jen vyřešit tu dodávku od akila bude jí mít až ti dá nagur úkol ale nejdřív si promluv s baltramem....
Ten úkol od nagura dostaneš když se budeš ptát na práci a pak " zvláštní práci " u kardifa....
Lee77
Uživatel

Příspěvekod metalmike46 » sob 28. lis 2015 9:45:54 » Re: Cech zlodějů
Ano to všechno vím, ale já už jsem někdy na začátku hry Rengaru neudal... takže chci jen vědět, jestli už není jiná možnost se tam dostat... Jsem už na cestě do hornického údolí a znovu to hrát nechci, ale bylo by dobré, kdyby nějaká možnost se tam dostat ještě byla :D
metalmike46
Nováček

Příspěvekod Lee77 » sob 28. lis 2015 9:50:45 » Re: Cech zlodějů
Diť sem ti psal že buď všem pomůžeš nebo JEDNOHO z nich udáš....
Včem je problém :?:
Lee77
Uživatel

Příspěvekod metalmike46 » sob 28. lis 2015 10:03:46 » Re: Cech zlodějů
Pomohl jsem Rengaru, Halvorovi, jdu za Kardiffem a žádné informace mě poskytnout nechce, protože jsem je už na začátku hry z něj vytáhl, ale s Nugarem jsem nemluvil a teď se mnou nechce mluvit a informace jsou vyčerpané... Takže s tím už nic neudělám ne? Zkoušel jsem to bez zbroje i jako nezávislý a nic... tak jen chci vědět, jestli potom ještě budu mít nějakou možnost se tam dostat a nebo jestli už po celou hru tam nebudu mít možnost se dostat.
metalmike46
Nováček

Příspěvekod Lee77 » sob 28. lis 2015 10:35:26 » Re: Cech zlodějů
Tak to bohužel ne.... Leda že by sis cheatnul klíč od stok....

Tady: insert ItKe_Fingers
Klíč by se měl oběvit před tebou seber ho a můžeš k zlodějům :wink:
Lee77
Uživatel

Příspěvekod metalmike46 » sob 28. lis 2015 11:51:58 » Re: Cech zlodějů
No už jsem si cheatnul Attilu, ale díky. Asi to vrátim zpět... těch 300 zkušeností si nezasloužím :D
metalmike46
Nováček