Menu

obratnost a síla

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod george » úte 04. bře 2014 15:47:54 » Re: obratnost a síla
mysterione,ehmm.... :D zaprvé mistrák stojí 2400 a ne 1200,a za druhé mistrák má martin,caissta,ten jesper,a ragmize nebo jak se jmenuje :D teda jak jsem zabíjen členy té bandy zlodějů tak to bylo divné,já napadl toho ragmize a caissta zabila jespera :D nechápu ale jak jsem sejmul caisstu,tak měla jen jeden mistrák a žádný jiný nikde nebyl,tak nevím jestli ten jesper ho asi nemá no.a mistrák můžeš získat i ve staré xardasové věži v hornickém údolí,tam jak byl v gothic 1.je tam ten démon,myslím že to bylo myšleno že to je ten z gothic 1 :D ale prostě napadne tě.je neskutečně silný,jako nevím jak na ně jdou ostatní,ale i v paladinké zbroji kterou získáte ve 3.kapitole vás sejme na dvě rány.já ho ušipkoval :D
george
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 04. bře 2014 21:06:54 » Re: obratnost a síla
zlodějskou gildu nemá cenu zabíjet, alespoň dokud pro ně nesplníš všechny úkoly. Mistrovský meč by měla mít Cassia a Ramirez, Jesper jej nemá.

Ale celá ta finta je založena na tom, že si meč koupíš od Martina a než vůbec začneš víc bojovat ve hře, tak už máš mistrovský meč. Jinak by jej ani nemělo cenu používat, stejnou funkci splní třeba síla na 60 a meč se zraněním 60. Ale výhoda toho meče je prostě v malých požadavích a velkém zranění, snadné dostupnosti (až v datadisku). Než budeš mít obratnost na 60, můžeš využít meč (zranění 40 a požadavky na obratnost) a následně rapír (100/50). Oba jsou velmi snadno dostupné již v rpvní kapitole. Meče mívají banditi, rapír je za dvěma troly pod Dexterovou věží.

Podobně jako u mistrovského meče je to i se skládaným lukem. Ten lze také koupit u Jory, ale jen jednounež si ho nasadí sám. (druhý lze najít v kapitole 1).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Delicius169 » stř 05. bře 2014 6:43:49 » Re: obratnost a síla
Nešlo by po té, co přijmu úkol od Martina na hlídání beden ho sledovat až do hospody kam jde a tam ho zmlátit? Sice ztratí veškeré zboží, co prodává, ale nikdy jsem si od něj nic stejně nekupoval...A já ušetřím 2400 zlatých.
Zkusit to nemožu, mám gothic gold a nepohybujú se mi postavy.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » stř 05. bře 2014 8:59:34 » Re: obratnost a síla
já si nejsem 100% jistý, ale myslím si, že je nesmrtelný.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » stř 05. bře 2014 17:56:46 » Re: obratnost a síla
Zmlátit se dá, ale v jeho inventáři stejně nic kromě jídla a obyčejného meče nenajdeš. Leda bys o oslovil, co má na prodej, počkal, až si později vezme ten mistrák a až pak ho zmlátil.
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Předchozí