Menu

Pomoc

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod Quarthie » pát 11. říj 2013 12:00:26 » Pomoc
Ahoj nevím jak mám udělat na úkoly v datadiskové části a ty úkoly jsou: Vrah Anguse a Hanka, Spletité myšlenky. našel bych to v návodu ale v seznamech úkolů nic nevidím
Quarthie
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11. říj 2013 11:54:37

Příspěvekod helpo1 » pát 11. říj 2013 12:27:18 » Re: Pomoc
Podívej se po návodu třeba tu.
9. Skip has Run Dry, The Murder of Angus and Hank
Spýtajte sa Skipa, čo ponúka a na banditov. Spomenie nezdarený obchod, pri ktorom zrejme zabili dvoch ich ľudí, Angusa a Hanka a vzali tovar, za ktorý samozrejme nezaplatili. Boli tam lokpiky a oceľ, no Skipa najviac trápi 20 fliaš grogu, ktoré by chcel naspäť. Tiež dodá, že Morgan a Bill boli poverení ich hľadaním. Pohovorte si s nimi. Od Morgana zistíte jedine to, že mu chýba prsteň, ktorý od neho Angus vyhral. Od Billa zistíte, že mali mať stretnutie v jaskyni neďaleko na východe, no viac by ste sa mohli dozvedieť od Alligator Jacka. Choďte za ním a on vás nasmeruje k jazeru. Choďte teda dole k jazeru, pri ktorom ste sa zastavili aj predtým, pri love s Jackom. Na brehu jazera choďte doprava (buď doplávajte, alebo preskáčte po skalách). Napravo, kúsok od brehu sa dá vyliezť na skaly, za ktorými je malá jaskyňa. Tam sú telá Angusa a Hanka. Prezrite si ich a vezmite Morganov prsteň. Vráťte sa a oznámte to Skipovi, ktorého to ani veľmi neprekvapilo. Oznámte to Morganovi, ktorému vráťte jeho prsteň (200 xp), za ktorý vám dá Old Stone Tablet. Oznámte to tiež Billovi, ktorého to naštve a požiada vás, aby ste vypátrali meno ich vraha. Tým ste získali druhý quest.
S týmto si počkajte, kým budete v tábore banditov. Môžete to teda spraviť aj skôr, no nechať si to na neskôr znamená spraviť to príbehovo. Keď budete plniť quest Attempted Murder, tak pôjdete na severozápad od tábora banditov, na prvý ostrovček tým smerom a nájdete v jaskyni Toma, ktorý vám povie, že obchodoval s pirátmi, no podviedli ho vlastní ľudia, konkrétne Juan pracujúci pre Estebana. Potom pôjdete z centrálneho ostrovčeka napravo, juhovýchodne do najvýchodnejšieho cípu mapy a tam v jaskyni je Juan. Má inak v inventári na predaj 20 fliaš grogu, ktoré chce Skip. Povedzte mu, že nepatríte k Estebanovi a zaútočí. Zabite ho. Vezmite si z neho dva balíčky. Ak ste od neho grog nekúpili, už ho pri sebe nemá (?), no môžete ho kúpiť inde, napríklad aj v tábore pirátov od Samuela. Dajte Skipovi fľaše grogu (200 xp) a ponúkne vám za odmenu buď 200 zlatých, alebo Prsteň - Ring of Ore Skin (Weapon Protection 5). Billovi oznámte, že viete, kto je vrah a chce, aby ste ho zabili, čo ste už samozrejme spravili, tak mu to povedzte (200 xp) a obe úlohy máte už hotové.


3. Mental Meanders
V tábore postáva Fortuno, no je úplne vypatlaný. Otvorte si jeho truhlu a nájdete recept Green Novice. V krčme je na poschodí alchymistický stolík, tak to tam podľa tohto receptu namiešajte a dajte to Fortunovi (250 xp). Spamätá sa, no nevrátila sa mu celá pamäť, vie len, že mal niečo do činenia s Revanom. Ponúknite mu pomoc a povie, že potrebuje niečo špeciálnejšie. Zájdite pred tábor banditov a tam oslovte Miguela. Ten vám dá recept zdarma. Máte namiešať Poiton of Mental Alteration. Potrebujete dve žihadlá (buď ich vezmite z bloodfly, alebo kúpte u Fiska), Mana Extract, Essence of Healing a Red Tear-Pepper (ten má na predaj Zuris v meste Khorinis, alebo Sagitta pri Sekobovej farme). Taktiež sa dočítate, že musíte zo žihadiel dať preč jed. Takže sa od Edgora, (ktorý je pred táborom, južne pri zrúcaninách) naučte ako odstrániť jed (remowe secretion from stinger - ak sa to nenaučíte a dáte namiešaný nápoj Fortunovi, tak zomrie). Potom namiešajte nápoj a dajte ho Fortunovi (250 xp). Spýtajte sa, či si už spomenul (250 xp) a dozviete sa rôzne zaujímavosti.
Obrázek
Uživatelský avatar
helpo1
Uživatel
 
Příspěvky: 822
Registrován: úte 12. říj 2010 13:09:30
Bydliště: forum.gothicz.net

Příspěvekod Quarthie » pát 11. říj 2013 13:59:01 » Re: Pomoc
díky moc
Quarthie
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11. říj 2013 11:54:37

Příspěvekod YBerion14 » pon 24. pro 2018 13:44:21 » Re: Pomoc
Jen bych k tomu chtěl doplnit, že je docela škoda vracet Morganovi ten prsten (dá ti jen par tabulek a trochu XP).
Zato ten prsten Dává +10 jedno i obourucakum. Podle me nejlepsi prsten ve hre.. kdyz ho nevratis, nema to vliv na dalsi hru...
YBerion14
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. pro 2018 13:33:21


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé