Menu

Cech zloděju a kruh vody

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod Genessis » pon 22. dub 2013 14:34:14 » Cech zloděju a kruh vody
Ahoj chci se zeptat zda jde vstoupit do cechu zlodějů a naučit se kapsářství a být i v kruhu vody jde to? nebo se mužu naučit kapsařství, ale musím je zabit nebo nahlásit lordu Andrea?
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 22. dub 2013 14:38:18 » Re: Cech zloděju a kruh vody
co si tak matně pamatuju, tak v tom není problém - u cechu zlodějů stačí ukrást jeden prsten a jsi členem (můžeš se naučit kapsářství). Naprášit je nemusíš, stačí si ve městě najít práci a staneš se domobráncem i bez toho, aby zemřeli. A Kruh vody je další legitimní frakce, pokud splníš i požadavky pro vstup, nebrání ti nic se stát jeho členem..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Milhaus » pon 22. dub 2013 19:12:22 » Re: Cech zloděju a kruh vody
do cechu lze vstoupit stejně, jako v g2, tedy ve městě budeš nahánět a buď pomáhat, nebo práskat zloděje ve městě (malé zlodějíčky). Nakonec dostaneš klíč od stok a tam se potkáš s cechem. Co s ním uděláš dál, je na tobě, můžeš se přidat, nebo je zabít. Kapsaření se dá narozdíl od gothicu2 naučit i od jiné postavy (tedy aby si uměl kapsaření, nemusíš se nutně stát členem cechu, nicméně to osobně doporučuji).

Kruh vody je hlavní linie a musíš se přidat. Tedy nemáš jinou možnost, než se stát členem kruhu vody. Není to ale gilda v tom smyslu, jako je domobrana, mágové ohně, nebo žoldáci. Tedy nejprve se musíš stát členem jedné z těchto tří gild a až pak máš možnost stát se členem kruhu vody (pokud splníš úkoly Vatrase). Ve třetí kapitole ti Vatras odmítne pomoci s opravou oka, dokud nezabiješ Ravena - tedy nesplníš datadiskový svět. A právě k tomu, aby si se mohl dostat do addoworldu, musíš být členem kruhu vody. Tedy nejpozději ve třetí kapitole budeš muset. (ale pochopitelně spnit těch pár úkolů je dobré již v první kapitole, do addonwolrdu můžeš jít buď ve druhé, nebo třetí)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » úte 23. dub 2013 7:26:06 » Re: Cech zloděju a kruh vody
Milhaus píše:můžeš se přidat, nebo je zabít.

Popř. se naučit od Cassie kapsářství a pak je můžeš hned sejmout. Ale počkal bych s tím zabíjením do 4. kapitoly, protože od jednoho (myslím jménem Ramirez) dostaneš úkol s donesením sextantu. Já jsem v 1. kapitole zabil akorát toho prvního, co potkáš ve stokách, abych získal klíč od dveří s tou těžkou truhlou (je tam lektvar obratnosti, amulet síly, nějaký zlatý, pro začátek se hodí ...)

Milhaus píše:Kapsaření se dá narozdíl od gothicu2 naučit i od jiné postavy

Učí to Bill v táboře pirátů v Jharkendaru, ještě ale před vstupem do Gregovy chatrče, a musíš mít alespoň 40 obratnost
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » úte 23. dub 2013 7:54:59 » Re: Cech zloděju a kruh vody
to já si o ten klíč vždycky řeknu a splním tak i ten úkol s tím spojený o nejlepšího zloděje. Já je ve hře nikdy nezabíjím a když, tak až úplně na konci hry. Co je největší chyba, je je najít, přidat se k nim a pak je prásknout Andremu a přitom je nezabít. Jelikož Andre je pak zabije sám a hráč tak přijde jak o zkušenosti za ně, tak o úkoly s nimi, tak o zbraně, které mají.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » úte 23. dub 2013 8:24:42 » Re: Cech zloděju a kruh vody
Milhaus píše:Co je největší chyba, je je najít, přidat se k nim a pak je prásknout Andremu a přitom je nezabít. Jelikož Andre je pak zabije sám a hráč tak přijde jak o zkušenosti za ně, tak o úkoly s nimi, tak o zbraně, které mají.

Jj, i to se mi stalo, nezabil jsem je s tím, že si počkám až po splnění toho úkolu se sextantem, a pak jsem je neprozřetelně napráskal Andremu. Stalo se mi to při OLOGu, takže žádnej load.

Jinak mě ty zlodějský úkoly nikdy moc nebavily, takže jsem se většinou naučil kapsářství a pak jsem je sejmul všecky už v 1., nejpozdějc ve 2. kap.
Obrázek
Emperor
Moderátor