Menu

Fisk má nějakej problém

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod TRiViO » ned 06. led 2013 21:55:23 » Fisk má nějakej problém
čau, potřebuju pomoc s Fiskem v táboře banditů v Addonworldu. Huno mě pošle do hospody za Snarfem a ten mi řekne že na mě někdo čeká v hornim patře, tam nikdo ale neni. Nevíte co s tim?
TRiViO
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 06. led 2013 22:05:13 » Re: Fisk má nějakej problém
pokud tě to dovedlo až sem, zkus zajít za Fiskem rovnou, třeba se nechá prokecnout tam, kde je.. jinak pravdou je, že by tam měl být, takže asi nějaká chyba hry - zkus ještě nahrát starrší save, zda to nepomůže :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod TRiViO » ned 06. led 2013 22:15:03 » Re: Fisk má nějakej problém
zkoušel jsem za ním jít rovnou, hrál jsem to dokonce od začátku až sem a nic nepomáhá. jinak ten problem nebude asi jen ve Fiskovi protože když jsem se bavil s Emiliem ještě když ten chlápek co stojí před ním a vydírá mě s plakátem žil tak mi řekl že jsem ho zabil a že ho stejně neměl rád, to samé i s tím strážcem před táborem a tím lovcem banditů v bažině. tak jsem si řekl že zkusím zabít Estebana sám a zvládl jsem to, s tím že jsem si ho nahnal pryč od bodyguardů ale pak jsem zase nemohl najít Bloodwyna kterej měl přijít do dolů do jeskyně kde byly minecrawlers který jsem zabil. takže už fakt nevím co s tim.
TRiViO
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 06. led 2013 23:26:00 » Re: Fisk má nějakej problém
to vypadá, že tam byla nějaká chyba v herním postupu již dříve - nechyběla ti někde nějaká postava, kterou jsi si vložil přes konzoli, popř něco jiného? to vypadá, že ta chyba způsobuje další k sobě návazné chyby, jenž způsobují to, co popisuješ..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Milhaus » stř 09. led 2013 7:25:40 » Re: Fisk má nějakej problém
V Gold české verzi se občas nepřesouvají NPC postavy na místa, kam by měli. M2l by být ten efekt vidět i na jiných místech, například u Xardase ve třetí kapitole atd. Nejrozumnější je převést hru na verzi 2.6 anainstalovat amaterskou starou češtinu, která pracuje ještě s původními německými soubory a pak to zkusit celé projít (ten úkol) znovu.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra