Menu

Z novice žoldákem?

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod Emperor » čtv 01. bře 2012 16:12:47 » Re: Z novice žoldákem?
Lovec-mag píše:Posvátné Inossovo kladívko :wink: Leží na oltáři ve sklepě, jen musíš uspat novice, co ho tam hlídá.

Jó todle ... :D Myslel jsem, že jsem přehlídnul nějakej skvělej meč. Mě zmátly ty číselné hodnoty, páč se mi tam ukážou jen otazníky a navíc, jaktože ho může nosit mág, když potřebuje sílu 45? A jak k těm číslům vůbec přišel?
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Lovec-mag » čtv 01. bře 2012 16:27:08 » Re: Z novice žoldákem?
Když vyvoláš rockefelera a podíváš se u něj v invu kde má to kladivo. Např je mezi dvěma meči, z nichž první vxžaduje 40 síly a druhý chce 50. Tak odhadem chce kladivo 45. Což si pak ověříš tak, že se naučíš sílu na 44, zkusíš nasadit kladivo a pak se doučíš na 45 a nasadíš znova, například :wink:
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 01. bře 2012 17:21:33 » Re: Z novice žoldákem?
No, a jak je tedy možné, abych ho použil jako novic na zabití golema, když nemám onu požadovanou sílu??? Protože je kouzelný? :shock:
Emperor

Příspěvekod Lovec-mag » čtv 01. bře 2012 17:48:38 » Re: Z novice žoldákem?
Hele já nevím. Možná nemá 45, to psal kolega, ne já. já pouze vysvětlil, jak by se to dalo zjistit. Už si nepamatuju, jak jsem tenhle ukol plnil. Nějak to asi jde, zkrátka :)
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod Greg » čtv 08. bře 2012 8:03:14 » Re: Z novice žoldákem?
Na to kladivo vám stačí klidně síla jedna. To, kde se nachází v inventáři určuje základní poškození zbraně... tedy nějakých 45 dmg. Proto je pro mága docela výhodný si tohle kladivo na začátku hry opatřit :wink: .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » čtv 08. bře 2012 12:02:41 » Re: Z novice žoldákem?
No, ale měl by umět alespoň 30% 2H, jinak je to strašný, jak s ním mává jak s polenem.
Emperor

Příspěvekod Milhaus » čtv 08. bře 2012 12:19:33 » Re: Z novice žoldákem?
to kladivo je úplně naprd. Hodilo se jít do kláštera jako nezávislý v gothic2, tam jej šlohnout a pak zlikvidovat magického golema, který byl v gothic2 vždy. V gothic2a se magický golem objeví jen v případě, že hráč dělá zkoušku ohně, tudíž za neutrálního, nebo jinou gildu tam není, tím pádem ani kladivo nemá žádný smysl pro kohokoliv jiného.

Spíše je sranda to kladivo ukrást jako neutrální, pak nějakou dobu hrát, zapomenout na to a někde jej prodat. Pak si to rozmyslet, rozhodnout se hrát za mágy a nemít ho a nemůct ho u žádného obchodníka najít. To je pak docela sranda, no :).

Nicméně ve hře jsou i hole (obouruční), které mají nároky na manu. Tedy požadavek není ani v síle, ani v obratnosti (v datadisku). Pokud tedy hráč nerozvíjí vůbec sílu/obratnost a vše hrne do many a magie, pak právě tyto hole jsou to pravé pro něj.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » úte 03. dub 2012 16:12:03 » Re: Z novice žoldákem?
Milhaus píše:Nicméně ve hře jsou i hole (obouruční), které mají nároky na manu. Tedy požadavek není ani v síle, ani v obratnosti (v datadisku). Pokud tedy hráč nerozvíjí vůbec sílu/obratnost a vše hrne do many a magie, pak právě tyto hole jsou to pravé pro něj.

A jek se počítá u těchto holí poškození? Čím víc many, tím větší poškození - jako síla u normálních zbraní?
Emperor

Příspěvekod scorpion » stř 04. dub 2012 17:51:25 » Re: Z novice žoldákem?
Pokud si to pamatuju dobře, tak se u každé zbraně přičítá k útočnému číslu pouze síla.
scorpion
Nováček

Předchozí