Menu

Přeskočení kapitoly v Hornickém údolí

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod azzurit » pát 08. dub 2011 16:40:55 » Přeskočení kapitoly v Hornickém údolí
Zdravím.

Narazil jsem na bug a nepodařilo se mi pogooglit řešení, tak bych byl moc rád kdybyste mi pomohli.

Hraju G2A a co nejdříve jsem se vypravil na Jharkendar (ještě než jsem šel do HÚ). Tam jsem porazil Ravena a pak se vydal do HÚ - ovšem, když jsem tam dorazil, je celé údolí nějak podivně zabugiované - byl den, nepřehrálo se mi video s drakem, nebyla tam u vstupu ta teleportační runa, nebyl tam kousek dolů po cestě ten chlápek, co mi má říct, co se tu děje - to bych ještě překousl, ale když jsem nenašel diega na svém místě (když obcházím doly), tak nevím jak dál...

Brácha to hraje +/- souběžně se mnou (ale jiné povolání a hraje i jinak (má třeba nějaké úkoly, co já ne a naopak) a stalo se mu to podobně (taky den, taky žádná runa, ...), ale Diega tam měl....

Nesetkal jste se s tím někdo?

Dík:-)
azzurit
Nováček

Příspěvekod Ondrej753 » pát 08. dub 2011 17:57:47 » Re: Bug v hornickém údolí?
Nemáš savy za jiné postavy který už hru dohrály a stále sis je nechal?
Jsem Ondrej
Ondrej753
Uživatel

Příspěvekod azzurit » pát 08. dub 2011 18:02:51 » Re: Bug v hornickém údolí?
No... možná bych našel něco z poslední hry za drakobíjce v Idorathu... proč?
azzurit
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 08. dub 2011 18:34:26 » Re: Bug v hornickém údolí?
Normálně bych si zkusil zazálohovat savy ( hodit je ze složky někam jinam, aby se náhodou nevymazaly), přeinstalovat hru, rozehrát novou - uložit si jeden save a překopírovat ty staré savy místo toho jednoho původního ( ten samozřejmě vymazat) - mohlo se stát, že tam byla nějaká chybička při instalaci - takové věci tady už také byly.. A pokud by ani to nepomohlo ( se také mohlo stát, že tam bylo špatně načtené HÚ), tak jedině pak sehnat nějaký podobný save ( touhle dobou to zde hodně lidí hrálo odznova, tak snad by někdo pomohl) a zkusit jej.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1