Menu

zkouška ohněm

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Příspěvekod Wal » sob 25. kvě 2019 18:40:03 » zkouška ohněm
Jak splnit zkoušku ohněm?
Wal
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 10. úno 2019 15:44:44

Příspěvekod Emperor » sob 25. kvě 2019 20:55:08 » Re: zkouška ohněm
Viz návod:
Kód: Vybrat vše
Zkouška ohně - Skládá ze tří úkolů (od každého člena Nejvyšší rady jeden), které lze ovšem splnit "jedním vrzem".

Mág Pyrokar chce, abyste šli po cestě věřícího a přinesli to, co na jejímž konci najdete. K tomu účelu dostanete klíč.
Mág Ulthar vás pověří vytvořením runy ohnivého šípu.
Mág Serpentes vás pověří zabitím oživlé skály.
Pojďme na to. Promluvte s novicem Dyrianem před kaplí. Ten do vás vkládá naději na svou záchranu v klášteře a daruje vám svitek kouzla Spánek. Zaskočte do klášterního sklepení, kde najděte kout s Innosovými artefakty. Vy potřebujete kladivo, se kterým Rhobar porazil kamenného golema. Artefakty ovšem stráží novic Garwig. Uspěte ho tedy svitkem od Dyriana a kladivo seberte. Nyní opusťte klášter a vydejte se kolem krčmy Mrtvá harpyje a tábora s lovcem Dragomirem cestou na sever. Tam také potkáte prvního novice, který plní zkoušku s vámi - Igaraze.

Pokračujte pořád po cestě. Jakmile se cesta u řeky zakroutí doprava do kopce, blížíte se k oživlé skále. Za další levotočivou zatáčkou (pokud jste už u dřevěného mostu, místo jste minuli) se dejte doprava skrz stromy, kde potkáte magického kamenného golema. Vytaste Innosovo kladivo a jednou ranou ho skolte. Jedna zkouška splněna.

Běžte po cestě dál přes most, kde kousek za ním potkáte druhého vyvoleného novice - Ulfa. Pyramidy si nevšímejte a pokračujte dál až k velkému jezeru u černého trola. U jezera zabočte doprava. Cesta vás zavede k malému prostranství s Innosovou svatyní poblíž. Ve zdánlivě zarostlém hájku najděte vstup do jeskyně. V ní se dejte pravou chodbou do velkého sálu, kde již čeká třetí a poslední vyvolený novic - Agon. Po krátké výměně názorů ho zabijte a klíčem od Pyrokara otevřete truhlici. Najdete v ní prázdný runový kámen. Další zkouška hotova.

Vraťte se zpátky do kláštera. Po cestě si dejte pozor na zbylé vyvolené novice, kteří se vám postaví do cesty, pokud jste je již nevyřídili dříve. V klášteře si přečtěte v knihovně knihu o runách prvního kruhu magie. Zjistíte, že k výrobě runy ohnivého šípu potřebujete prázdný runový kámen, svitek tohoto kouzla a síru. První už máte, zbylé koupíte u Goraxe. Poté promluvte s mágem Hyglasem, který vás za pět dovednostních bodů naučí postup pro vytvoření runy. Nakonec přistupte k runovému stolu a runu vytvořte. Tím je hotova i poslední zkouška.

Běžte do kaple a všem členům Nejvyšší rady oznamte úspěch v jejich zkoušce. Tímto jste přijati mezi mágy.
Uživatelský avatar
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra
 
Příspěvky: 4426
Registrován: pon 05. lis 2007 9:14:02
Bydliště: von Troppau und Kuttenberg


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé