Menu

Cech zlodějů,nějaká jiná cesta? marvin?

Sem pište zákysy ke hře Gothic 2.
Příspěvekod Golder » pát 19. lis 2010 19:57:03 » Cech zlodějů,nějaká jiná cesta? marvin?
Četl jsem tu hodně topiců o tomto problému,ale všechny možnosti dostání se do stok se mi rozplynuly (Attila: neni za Halvorovou rybárnou,protože jsem někoho nenapráskal (( Ti bandité v horách,kteří by měli mít nějaký klíč tam už nejsou a tak nemůžu dát Halvorovi ten klíč)) ,zároven sem taky nehrál za domobranu,takže jsem se ke questu se "zničením" gildy nedostal...mohu se zeptat: šlo by nějak projít ty dveře ve stokách? třeba cheatem? Nebo je ještě nějaká šance v nějakym úkolu,že by mi ten klíč někdo dal? díky...
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Maledi » sob 20. lis 2010 15:49:51 » Re: Cech zlodějů,nějaká jiná cesta? marvin?
Tak prvne quest pro Lorda Andreho ti nezaruci vstup do stok kde se ukryva Cech zlodeju.Dale zadny klic pro Halvora neexistuje.Do stok se da dostat pouze ve dvouch pripadech.Staci napraskat Lordu Andremu nekteryho s techto jmen Rengaru,Halvor,Nargul ..pokud udas tedy jendoho z nich tak te pak Kardif informuje ze na tebe nekdo ceka prave za Halvorym stankem.Bude te tam cekat Attila,ktery te bude chtit zabit.Pokud ale tem trem pomuzes-to ze je nenapraskas ..musis tuhle moznost ale zvolit uz v rozhovorech s nima.Tak Attila tam bude taky,akorat ti preda dobrovolne klic ke stokam.
Jinak ti bandity zadny klic nemaj,myslis ze v ty truhle co tam je ryba,kterou kdyz otevres najdes dopis prave,ktery Halvora usvedcuje ze banditum poskytoval zasoby.
Maledi
Nováček

Příspěvekod Golder » sob 20. lis 2010 20:36:32 » Re: Cech zlodějů,nějaká jiná cesta? marvin?
Vyřešeno,nahrál jsem si dřívější pozici za domobranu.Problém byl v tom,že v tý pozdější fázi hry,už sem ty bandity vybil...a myslim že Halvorovi jsem to nějak "prominul".Takže tim mi dal nějaký "speciální ryby". Lock.
Fight with honor!
Golder
Uživatel