Menu

6. kapitola - hlavolam v jeskyních

Sem pište zákysy ke hře Gothic 2.
Příspěvekod Imrahil » pon 30. srp 2010 11:50:25 » 6. kapitola - hlavolam v jeskyních
Ahoj,

jsem v poslední kapitole v těch Irdoratských síních, už se mi podařilo vysunout 3 sloupy se spínači v centrální místnotsti, ale nejde mi ten poslední. Postupuji podle návodu (krom toho, že ty sloupy nevysouvám ve stejném pořadí jako je v návodu, ale to si myslím, že je jedno.)

Poslední sloupec - jsem v místnosti se třemi spínači( zmáčknu nejdřív prostředni , pravý a levý - dle návodu) , pokaždé když zkusím tuto kombinaci, ale i kteroukoliv jinou, tak se ze stěn vynoří dva kostlivci v brnění, které následně zabiji a takle to chodí pořád dokola, nikdy se z podlahy nevynoří sloupec , který je potřeba k vysunutí poslední sloupce v centrální místnosti, co s tím???

děkuji
Imrahil
Nováček

Příspěvekod Jémák » pon 30. srp 2010 12:44:04 » Re: 6. kapitola - hlavolam v jeskyních
U těch přízračných válečníků ( tedy kostlivci v brnění ) by měla být správná varianta prostřední, levý a pavý..
Zkus se podívat na toto video http://www.youtube.com/watch?v=EUqkAO1K ... re=related

Občas se mi při tom stávalo, že se omylem stishlo jedno tlačítko dvakrát, proto byl výběr neplatný.. Snad ti to pomůže ( ano, je jedno, v jakém pořadí to volíš).. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Imrahil » pon 30. srp 2010 14:26:07 » Re: 6. kapitola - hlavolam v jeskyních
Už se mi to povedlo, nevím jak ale před chvíli sem dohrál celý Gothic 2 :D , už se těším na 3. Čest
Imrahil
Nováček

Příspěvekod kloudici » pon 30. srp 2010 16:31:01 » Re: 6. kapitola - hlavolam v jeskyních
Vyřešeno . zamykám.
viewtopic.php?f=22&t=11245
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra