Menu

Speciální předměty v Návratech

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Trashguide97 » čtv 09. kvě 2019 21:34:50 » Speciální předměty v Návratech
Ahoj, zakládám nové téma protože bych rád věděl kde se nacházejí různé speciální předměty které si buď můžete nasadit na sebe nebo je využívat ke všemu možnému, zajímá mě např. kde mohu sehnat spacák ? Vím že se dá třeba efektivně využít v pátrání po Fellangorovi, ale i jiné věci, různé helmy atd. Třeba z Asmala jsem dostal lucernu, tak takové věci myslím :)
Trashguide97
Uživatel

Příspěvekod Alltren » čtv 09. kvě 2019 21:45:37 » Re: Speciální předměty v Návratech
Tak ten spacák získáš v rámci úkolu pro Barema u lovců když mu dáš zbroj z krunýřů dulních červů (víc detailů v návodu).

Těch různých zajímavostí je celkem dost a na některé věci si teď ani asi nevzpomenu ale za zmínku stojí třeba to, že si můžeš nasazovat trofeje z různých unikátních zvířat (takových těch miniboss verzí normálních tvorů) a různé tyto trofeje dávají různé bonusy.
Taky dále můžeš použít innosovu/beliarovu sošku v inventáři pro modlení. To možná víš a někdo si asi řekne že je tohle běžná věc ale třeba já sám jsem si toho všiml až po celkém dlouhé době, když jsem poprvé hrál návraty :D
Když získáš dostatečnou reputaci v rámci úkolů ve skřetím městě tak si u orského obchodníka můžeš koupit pomocníka krajtu, který je dost užitečný.
Dále třeba po posledním střetu s Ravenem na starověké plošině se tam nachází létající koberec.
To jsou tak všechny věci na které jsem si takhle vzpomněl, které jsou nějak unikátní.
Alltren
Uživatel

Příspěvekod Trashguide97 » čtv 09. kvě 2019 22:07:00 » Re: Speciální předměty v Návratech
Naposledy když jsem si zkoušel nasazovat trofej tak mi to nešlo ale myslím že to byl zrovna dráp Roboglava nebo jak se ten číhavec jmenuje a ten jsem stejně dal Erolovi, ale ten létající koberec zní fakt dobře, jinak o krajně jsem slyšel, prej se dá expit a v boji dokáže neskutečný věci :D každopádně díky moc za tipy :)
Trashguide97
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 09. kvě 2019 22:56:39 » Re: Speciální předměty v Návratech
Ta trofej se nasadi, v inventari se premisti a nepoznas to. Ale kdyz sundas armor nebo staci stit a mec uvidis ji u pasu :)
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ToshiroCZ » sob 11. kvě 2019 8:35:36 » Re: Speciální předměty v Návratech
Musíš být bojovník aby jsi mohl mít krajtu, jinak není to sní tak růžový jak se zdá. Při boji s více nepřáteli je krajta spíše naobtíž a můžete ji zasáhnout i svým útokem. Můj je většinou tak silný, že umře na jednu ránu. Vyvolání stojí 20many ale jelikož nepoužíváš kouzla tak moc tak máš dost mana lektvarů. Mám teď krajtu asi na 25úrovni a nedokáže si zabít ani elitního černého skřeta. Jedna rada, nezabíjej všecko na mapě, zkus hned v druhé kapitole získat ulumulu a dostat se do skřetího města, udělej úkoly a kup si krajtu a potom jdi zabíjet to co si zanechal na mapě i třeba v Khorinisu, Krajta si ty slabé nepřátelé dává na ránu a oni ji vůbec neubírají, získáš tak pro ni hodně zkušeností do začátku. Rozhodně si ji však kup do třetího aktu kde jsou všude po mapě Pátrači, krajta je na ně nejlepší, oni ji prakticky neuberou hp těmi blesky. Dokonce se na některých místech objeví miniboss Temný pán, taková lepší verze Pátrače a když Krajte po něm půjde tak na ni neútočí = Free expy. Když se snažím expit krajtu a mám někoho lepšího proti sobě uberu mu na minimum HP a vyvolám krajtu ať ho dodělá, protože když zabíjíš protivníky ty tak Krajte nedostane expy (jo to je dost na hovno.) ale když krajta zabije protivníka tak dostaneš expu i ty. Jedna rada na závěr, asi je to bug nebo to tak má být ale tady v návodu je postup jak postupovat ve skřetím městě a získat si důvěru u skřetů. Začíná to jedním konkrétním úkolem pro FARROKA jinak s vámi nikdo nechce mluvit. ALE! jediný kdo sváma mluví a dá vám úkol je majitel arény a nemusíš mít ten předešlý úkol. Splnil jsem (porazil) jsem všechny v aréně. Pak jsem promluvil s Farrokem co zadává úkol na reputaci, splnil jsem jeden úkol (ta flaška pro Vakh Grosha nazačátku u mostu) a když sem se vrátil zpátky za Farrokem tak jsem se zeptal na reputaci u Skřetů a měl jsem něco přes 80 a splnil se mi úkol. Samozřejmě sem vrátil pozici a nesplnil jsem to, radši jsem ještě dál dělal úkoly u skřetů (bál jsem se, že se mi ostatní úkoly zruší) Ale díky téhle reputaci si můžeš okamžitě koupit Krajtu u obchodníka a nemusíš dělat zbytečně všechny úkoly než ji dostaneš.
ToshiroCZ
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » sob 11. kvě 2019 9:57:40 » Re: Speciální předměty v Návratech
Jen dodam ze pozor na to, kdyz je aktivni Farrokuv ukol nesmis zabijet skrety jinak reputace pujde dolu.
To ze krajta neziskava Expy co hrdina slysim prvne, je to mozne ale moc se mi to nezda. Vecer to vyzkousim a dam vedet jak to je.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ToshiroCZ » sob 11. kvě 2019 10:21:56 » Re: Speciální předměty v Návratech
Aspoň mě se to tak zdá, předevčírem jsem to i zažil, měl jsem save před jedním démonickým kostlivcem, Krajtu jsem měl vyvolanou ale byla někde seklá o texturu. Zabil jsem kostlivce ale ubral mi hodně HP a dostal jsem přes 1000exp. Říkal jsem si, že mi ubral hodně hp tak to načtu znova když to mám před tím fightem. Tentokrát se ale Krajta pustila do něho a já ho rubal zdruhé strany, poslední ránu jsem nechal Krajtě a dostal jsem zase 1000expy a Krajta novou úroveň, předtím ji ale nedostala. Je to jen moje teorie, jestli to tak není a dostává expy normalně i za vaše zabití tak by to bylo samozřejmě fajn a nemusel bych mít takový strach :D
ToshiroCZ
Uživatel

Příspěvekod Alltren » úte 14. kvě 2019 19:26:56 » Re: Speciální předměty v Návratech
K tématu té krajty...
Načetl jsem save, kde má krajta nízky level, zasekl jsem si trolla a ubral mu lukem na minimum života, následně jsem vyvolal krajtu a rychle trolla zabil dřív než se kněmu stačila krajta přiblížit a normálně to napsalo, že dostala novou úroveň tak možná tam u tebe došlo k nějakému bugu (viz. to jak říkáš že se ti zasekla nebo možná něco jiného se stalo) a nebo to taky mohl být čistě vizuální bug a level dostala.
Alltren
Uživatel