Menu

Frakce, seznamy nových kouzel a itemů

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod RagnarCZE » stř 08. kvě 2019 11:23:33 » Frakce, seznamy nových kouzel a itemů
Ahoj, potřebuji si nechat poradit s několika komplexními dotazy. Považuji se za naprostého veterána vanilly G2. Tento mod hraji poprvé, tak samo NoR.
Hraji na střední obtížnost, neboť na hru nemám moc času a chci mít pocit dostatečně "rychlého" posunu.

Řeším pár problémů souvisejících především s mou nerozhodností zapříčiněnou nedostatkem informací :D

Hrou projdu v rámci několika týdnů/měsíců a to pouze jendou, nemám moc čas, proto si chci vybrat dobře.

! Nechci hrát mága, příjde mi to moc jednoduché, ke konci hry jen castin AoE spelly, navíc jsem v minulosti G2 dohrál tak 40x za mága ohně, roucho nechci už ani vidět :D, také si chci vyzkoušet nové mechaniky atd.

1. K jaké hlavní frakci se přidat?
a) Velmi často jsem vanillu dohrával ve zbroji drakobíjce. Nabízí hra něco navíc krom luků na sílu? Tato cesta se mi v tomto modu zdá asi nejtěžší. (tak či tak se chci učit kuše jako sekundární zbraň a věnovat se spíš kovařině než lovu a výrobě šípů v učení jsem již u kováře a kovu zdobené meče).
b) Paladin, ze všech přípustných frakcí mě láká nejvíc. Můj plán je do 3 kapitoly (nebo kdy se v tomto datadisku lze stát paladinem) používat obouruční meče a poté přejít na jednoruční + štít.
c) Templář, nemám rád bratrstvo, předpokládám, že jako templář si stejně jako paladin šáhnu na nějaké magické runy. Jak to tady funguje? Co lze pak používat?
- Zajímá mě hlavně v čem by mohl být Templář lepší/horší než paladin.
PS: Normálně mám rád těžkou hru, ale protože již nemám čas, nechci se zase týrat. Dočetl jsem se, že tento mod je nepříznivý pro melee chary, tak bych chtěl vybrat něco co mě bude relativně bavit a zároveň to nebudou úplné jatka.

Můj pohled, seřazeno podle toho co bych tak nejvíc chtěl, otázka je, zda se rozhoduju na základě správných informací:
milice/Paladin:
+ Silné zbroje, zbraně
+ možnost řvát heslo "za krále" :D
+ magie
+ učení štítu bez trilionu zlata
žoldák/Drakobíjec:
- průměrné zbraně, zbroje
+luky na sílu?? Co od nich čekat?
?
Templář:
+ ? Magie ? Jaká? Stojí to za to?
+ Někde jsem četl něco o bonusech za "hulení" ale nikde nic konkrétního.

2. Hodně by se hodil seznam nových zbrojí, zbraní, kování, nových kouzel atd. Nikde nemohu nic takového najít, něco jako wiki. Existuje něco?

3. Počítám s tím, že jako melee charu ať už dopadnu jakkoliv (paladin, drakobíjec, templář) se mi opravdu bude hodit kování. Najdu někde podrobnosti o nových věcech týkajících se kovařiny?
a) Jak přesně vylepšit zbroj? Kde se to naučit?
b) kde se naučit výrobu obouručních a magických zbraní co nejrychleji? Nejlépe před vstupem na ostrov pirátů.

4. Drtivé zbraně. Nikde nemohu najít v čem je výhoda oproti sečným.
RagnarCZE
Nováček

Příspěvekod macin33 » stř 08. kvě 2019 12:13:54 » Re: Frakce, seznamy nových kouzel a itemů
Čau,
Za prve pro mě osobne mag je těžší než válečník ale hraju na legendarni tak třeba je to jinak na normal.

Pokud hrajes na silu děláš dobře že se věnujes kovarine, ve frakcichjsou asi největší rozdíly v tom, jak se ktobe zbytek hry budou chovat bohové, beliar da tezko něco paladinum, zoldaci a templar jsou neutral. Získaj od nich vše, ale nikdy nic extra navic.

Jinak zoldak se naučí kovat magický meče, zabijaky draku a pod, luky na silu jsou docela kprdu, pokud se nenaučís později prurazny střely (myslím 140 obratnost a 60% skill(to na normal se da v pohode dát))

Paladini maj posvedceny meče, který davaj bonus dmg kostlivcum, maj ty runy (narocny na manu), zdarma te uci stit

Templari maj meče, který ti pridavaj dodatečně hp, kdyz je používáš, huleni ti zvyšuje odolnosti na vše dočasně, můžeš si oholit hlavu a potetovat se.
Na zacatku si vyberes jestli se chceš učit runy útoku nebo uzdravovani a uz to nejde pak změnit. (náročný na manu)

Obecně na silu doporučuji se učit kus, později získáš dobrou, lepsi nez jakejkoli luk na sílu.

Co nedoporučuji je jit prvne obouruc a pak jednoruc, jak se dostanes nad 30% obouruc, bude učení jednoruc nad 30% stát 2x více lp než překonás % obouruc.
Na normal by to mělo jít asi v pohodě ale proc si to komplikovat...

Seznam zboji je na githubu....
Prekovani te většinou uci kovář u frakce, potřebný věci zjistíš klávesou C, az se to naučíš.
Magický zbraně až od 3 aktu....

Drtivou zbran použijes na golemy, kamenný strazce, kostlivce atak secnou u nich moc nepochodis.

Tak snad sem napsal vše.
macin33
Uživatel