Menu

Problém s Gerbrandtem

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Trashguide97 » pát 03. kvě 2019 7:44:41 » Problém s Gerbrandtem
Zdravím,
mám problém s Gerbrandtem, dělám quest pro Gallahada jenže když jdu za Gerbrandtem tak u něj nemám žádné volby dialogu. Předem chci říct že jsem s nim dříve vůbec nemluvil, hraju za mága Ohně a na jiných savech s jinou frakcí sem s tím neměl problém a ano, můžu použít Marvin a givnout si ten dopis, ale rád bych po jeho úkolu pokračoval u vrahů, najde se zde někdo kdo by mi mohl poradit, vím že se tento problém tady už řešil ale nenašel jsem v tom temátu žádne řešení :sad:
Trashguide97
Uživatel

Příspěvekod kukopas » pát 03. kvě 2019 8:09:54 » Re: Problém s Gerbrandtem
Myslim, ze tieto ulohy by sa mali riesit s este neutralnym charakterom, ale ten rozhovor by mal prebehnut - oslovit ho uctivo, povedat, ze vies citat ci atd. Skusil by som dalsie dopisy a medzi tym ho dalej oslovovat. Ak si clenom frakcie, do cechu vrahov sa nedostanes. Kvoli tomu som ako novic ohna zacinal novu hru.
kukopas
Uživatel

Příspěvekod Trashguide97 » pát 03. kvě 2019 8:23:23 » Re: Problém s Gerbrandtem
Ahh, něco na tom bude, no tak se holt budu muset obejít bez úkolů pro vrahy, je pravda že už jako novic jsem chtěl jít ke zlodějům a řekli mi že prý žádný fanatiky nechtějí :D holt si givnu ten dopis a budu pokračovat dál, děkuju za odpověď.
Trashguide97
Uživatel

Příspěvekod ToshiroCZ » pát 03. kvě 2019 16:19:25 » Re: Problém s Gerbrandtem
Já jsem to ještě dělal v první kapitole bez frakce ale už sem zapomněl ten večer jít za ten barák abych viděl tu vraždu Wamba a už se mi tam nikdy nespawnul škoda, chtěl jsem jít taky k vrahům ale mají to fakt debilně udělaný celý ten začátek.
ToshiroCZ
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 03. kvě 2019 20:22:06 » Re: Problém s Gerbrandtem
ToshiroCZ píše:... chtěl jsem jít taky k vrahům ale mají to fakt debilně udělaný celý ten začátek.

Stačí si pamatovat, že je nutno prokecnout Gerbrandta před přidáním se k frakci, na tom není nic až tak složitýho ... pak si samozřejmě pohlídat schůzku s Asmalem v hospodě ten den o půlnoci a následně vraždu Wamba v 10 večer u soudcova domu ... poprvý jsem to taky prošvihnul, ale příště jsem si na to dal pozor ... občas taky pomůže průběžně ukládat hru na více pozic, aby to člověk nemusel hrát od začátku, když si zmrší úkol špatnou volbou v dialogu nebo se nedostaví včas na rande ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Garruk » pát 03. kvě 2019 22:38:46 » Re: Problém s Gerbrandtem
Emperor píše:
ToshiroCZ píše:... chtěl jsem jít taky k vrahům ale mají to fakt debilně udělaný celý ten začátek.

Stačí si pamatovat, že je nutno prokecnout Gerbrandta před přidáním se k frakci, na tom není nic až tak složitýho ... pak si samozřejmě pohlídat schůzku s Asmalem v hospodě ten den o půlnoci a následně vraždu Wamba v 10 večer u soudcova domu ... poprvý jsem to taky prošvihnul, ale příště jsem si na to dal pozor ... občas taky pomůže průběžně ukládat hru na více pozic, aby to člověk nemusel hrát od začátku, když si zmrší úkol špatnou volbou v dialogu nebo se nedostaví včas na rande ...

To by som chcel vidiet toho sialenca, co hra na jeden save. Hlavne take bug free rozsirenie ako navraty.
Garruk
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » sob 04. kvě 2019 0:06:31 » Re: Problém s Gerbrandtem
Nbohuzel docela hodne lidi.
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ToshiroCZ » sob 04. kvě 2019 8:31:28 » Re: Problém s Gerbrandtem
Tak já mám asi 8 pozic a dvě ještě bokem úplně dole když vím že jde velké rozhodnutí tak uložím jeden tam abych ho náhodou nepřepsal. Bohužel u tohoto questu kdy jsem se měl podívat na tu vraždu jsem šel ještě někam ven a strávil tam skoro tři dny a přeuložil všechny pozice a když sem se vrátil neměl jsem save předtím protože mě to zrovna nenapadlo.
ToshiroCZ
Uživatel