Menu

Kompletní seznam runových tabulek

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Rammer » sob 03. lis 2018 17:04:42 » Kompletní seznam runových tabulek
Takže jak jsem slíbil - zde je odkaz :) https://uloz.to/!8MlFwvZQuKgr/runove-tabulky-rar

Najdete tam jak ručně popsané, kudy jít a kde hledat všechny teleportační tabulky ve všech lokacích, tak i fotky přímo ze hry, že na daných místech tabulky skutečně leží :)

Zároveň je tam ručně popsané, kde hledat všech 15 tabulek pro Riordiana v rámci úkolu ,,Pozůstatek bývalé velikosti''.

Kromě map Khorinisu a Hornického údolí převzatých z ruského fóra a kromě mapy Starověké plošiny převzaté od Hellscreama, jde kompletně o vlastní tvorbu. Proto prosím omluvte případné nedostatky.

Zároveň prosím všechny, kdo si soubor stáhnou, aby mi napsali svůj názor. Za jak dlouho jste našli konkrétní tabulku a tak dále. Případně pište návrhy, co zlepšit. Jde mi o to, jestli mou navigaci pochopíte hned nebo budete muset i tak hledat :wink:

Ale věřím tomu, že ostřílení matadoři Wulf, macin nebo Hellscream nebudou mít problém :D
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Shhaarrkky » ned 04. lis 2018 12:48:03 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
hneď som si to stiahol a pôjdem hľadať zvyšné 3 tabuľky pre Riordiana :D

PS: Ďakujem
Shhaarrkky
Uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 04. lis 2018 14:23:38 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Pak dej vědět, kde přesně jsi je našel :D
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 04. lis 2018 23:06:17 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Parada Rammere. Uz jsem myslel ze jsi to vzdal a hle, nahle je to tu, kompletni a pro vsechny. Jsi frajer.

Urcite vyuziji pri dalsim hrani. Chtel bych se pokusit vlozit mapy primo do hry. Uvidime.
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 05. lis 2018 0:34:20 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
no pekny,neco si pamatuju o necem vubec nevim,kazdopadne od ted budu mit vice portu :)
ale obdivuju te ze to davas tu hru takhle tmavou.me by asi mrsklo....
macin33
Uživatel

Příspěvekod Rammer » pon 05. lis 2018 5:35:16 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Tak je to o zvyku :) A úplně tmavé to zas tak není, to jen tak vypadá, vyfocené pomocí Frapsu. Teleporty mám aktivní všechny, aktivně používám tak třetinu z nich :D

Ale co mi pořád vrtá hlavou, jsou ty Zasněžené hory. Mohl jsem to tam popsat líp. A ta přiložená mapa, která je v návodu, je alespoň pro mě nepoužitelná. Chtělo by to novou, o dost přehlednější.

Nebo vy snad z tohohle něco vyčtete? https://jpeg.cz/obrazek/PuI2
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 05. lis 2018 6:27:45 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Vyctu dost :) ovsem lepsi by se sikla to jooo :D
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Zdenda » pon 12. lis 2018 14:00:10 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
V první řadě díky.

Zatím sem projel Khorinis, chyběly mi 2 (ta za ještěrama, kde je ten polochcíplej bídák a dáš mu keš a žrádlo + ta vedle místa, kde se spawne první strážce, vedle goblina) a zrovna tyhle dvě mi z obrázku daly celkem zabrat. Myslim si, že to je dost pro pokročilejší hráče, ale zas, to bude asi většina tady. Toť můj názor, ještě jednou dík.
Zdenda
Uživatel

Příspěvekod Rammer » stř 14. lis 2018 21:58:39 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Ono ani tak nejde o to, jak moc jsi nebo nejsi pokročilý. Stačí jenom znát cílové body, např. když tě vzbudím o půlnoci a řeknu ''jeskyně Zkoušky ohně'', tak z tebe by bez přemýšlení mělo vypadnout: ''za mostem, poblíž černého trola, na severu ostrova'' :)

Některé fotky byly foceny v noci, proto z nich moc vyčíst nejde. Proto jsem psal i ten textový návod, který by měl pochopit každý alespoň průměrně zdatný hráč :)

Jinak není zač, ať slouží 8-)
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » stř 14. lis 2018 22:35:13 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Fotit v noci neni uplne dobry napad, marvin set time je reseni.
Ono me ted napadlo ze asi uplne nejlepsi by bylo vytvorit u kazde tabulky SAVE aby si to misto kazdy mohl projit a poznat.
Kazdopadne podle me Rammerova mapa je dobra a staci.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Rammer » čtv 15. lis 2018 8:41:41 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Možnost to je, ovšem podle mě už přebytečný luxus. Jak říkám, některé fotky mohou být nepřehledné až matoucí. Proto jsou součástí i mapy s očíslovanou pozicí každé tabulky + v textovém dokumentu je ke každému číslu i ručně psané, kde přesně hledat. Lépe už to snad zpracovat ani nejde :D
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Zdenda » pát 23. lis 2018 11:27:01 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Rammer píše:Ono ani tak nejde o to, jak moc jsi nebo nejsi pokročilý. Stačí jenom znát cílové body, např. když tě vzbudím o půlnoci a řeknu ''jeskyně Zkoušky ohně'', tak z tebe by bez přemýšlení mělo vypadnout: ''za mostem, poblíž černého trola, na severu ostrova'' :)

Některé fotky byly foceny v noci, proto z nich moc vyčíst nejde. Proto jsem psal i ten textový návod, který by měl pochopit každý alespoň průměrně zdatný hráč :)

Jinak není zač, ať slouží 8-)

Já sem vocas, sem si nevšiml toho texťáku v cz, kde to je popsaný ... to pak jo, ten názor sem psal jen dle obrázků ...
Zdenda
Uživatel

Příspěvekod macin33 » sob 24. lis 2018 1:12:33 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
no jo ,ja co vyuziju tak 60-70 % tabulek ,nemam potrebu hledat 100 %...ale prace si te prace vazim,obcas se i mrku,ale na tohle jsem flink ....njn ,tak me zabte,ani jednou jsem neplnil ukoly ve skretim dole......a co dohral jsem vzdy :D
macin33
Uživatel

Příspěvekod hranolius » čtv 10. led 2019 20:33:04 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Rammer píše:Tak je to o zvyku :) A úplně tmavé to zas tak není, to jen tak vypadá, vyfocené pomocí Frapsu. Teleporty mám aktivní všechny, aktivně používám tak třetinu z nich :D

Ale co mi pořád vrtá hlavou, jsou ty Zasněžené hory. Mohl jsem to tam popsat líp. A ta přiložená mapa, která je v návodu, je alespoň pro mě nepoužitelná. Chtělo by to novou, o dost přehlednější.

Nebo vy snad z tohohle něco vyčtete? https://jpeg.cz/obrazek/PuI2

já bloudim všude a tady sem si bloudění užil nad míru a koumal nad tím jestly zasněžený hory nejsou kulatý když sem vždy dorazil na stejný místo..:D

V dolech jsem se taky naběhel než sem našel postavičku kterou sem hledal a skřetí město,rači bez komentáře :D
hranolius
Uživatel

Příspěvekod Rammer » čtv 10. led 2019 23:06:03 » Re: Kompletní seznam runových tabulek
Návod jsem psal v době, kdy jsem hory neměl ani načaté :D Ale jak říkáš, bloudil jsem a zkoušel metodu pokus - omyl, až jsem nakonec našel vždycky to, co jsem potřeboval :D A při dalších hrách už si člověk pamatuje, kde co je. Alespoň zhruba :D
Rammer
Uživatel

Další