Menu

Alternativni Balance pro Returning 66.2

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Keel » čtv 07. úno 2019 17:12:49 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
yo lord sargon uz to prestal prekladat pokud vim, jestli to hrajes na te jeho poslednim prekladu tak mas verzi z vanoc.pokud teda nezacal znovu, ale proto nam dal ten program at si to prekladame sami

hele je to uplne easy a muzes si prekladat hned vsecky nove AB_scripts ktere rusove vydaji za cerstva
mod_vdf se nepreklada,to sem zblbl protoze me lord sargon zblbl ze to stim jde prekladat,ale evidentne to neni potreba

my si pomoci programu prekladame jenom AB_scripts na AB_scripts_en
mod_vdf zustava ruskej
ast.dll zustava ruskej ten co je spolu ve slozce vzdycky s novym AB_scripts , akorad se do system folder mrskne ten anglickej preklad kterej stahnes zde https://rpgrussia.com/threads/alternati ... log.13992/

----------------------------------

potrebujes google chrome na auto preklad, to je bottom line. otevri https://rpgrussia.com/threads/alternati ... log.13992/

jsou tam tri linky

1- kliknes na ten prvni a hodi te to do ruskeho navodu, kdyz sjedes dolu kde je napsane important tak vyber download google
tam jsou na stahnuti nejake soubory pro dualky aby byly bud 1h nebo 2h, ale ty si kliknes na ten mod hlavni.
tam je AB_mod 2.2.2019 a ten nechavam rusky a placnu to podle souboru do hry. jenom nepouziju tu jejich music protoze
chcu met originalni

pak ten AB scripts s tim AST.DLL stahnu coz je druhej soubor na stazeni v tomhle modu
AST.dll vezmu v rustine a jebnu to system ve hre a necham tak. ten AB_scripts je jedina ptakovina kterou my prekladame,potom napisu presny postup i kdyz se nato do prijit intuitivne

2.- udajne jsou tam hoveziny co se jakoze zmnenilo ale moudrej z toho nejsu, jsou tam nejake podelane tabulky a cumim nato jak pero z gauce takze si radeji otevru tento odkaz a sjedu uplne az na spoedek, zkopiruju text a placnu to do nejakeho online prekladace a zjistim jake jsou zmneny ke kteremu dni https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =918322555

3.- a tohle je bejkarna ktera preklada AST.dll do anglictiny ktera se mneni jednou za uherskej rok a Liker to dela sam,takze zase stahnu,zkopiruju a placnu to do slozky system a to mi bude cist ruskej ast.dll v anglictine kdyz otevru hru

thats it

takze jsem prelozil jenom AB_scripts a jinak jsem pouzil vsechny soubory v rustine

-----------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------
jak prelozis AB_scripts

stahni ptakovinu od lorda sargona https://forum.worldofplayers.de/forum/t ... st26018289 a mrskni to na plochu at mas prehled

v ruske AB script souboru najdes 2 slozky - AST.dll rovnou vem a placni ho do hry at si jede a AB_scripts budes prekladat.

otevri sargonuv prekladasca make sure ze mas vybrane ru-en a potvrd to
import database tam vyberes to co je v tou prekladacu ve slozce Ret2_AB_2019-01-12_EN to je pro anglictinu
load mod tam vyberes ten cerstve stazenej ruskej AB_scripts
potom das google translate
export database nekde kde to najdes - na plochu - objevy se ptakovina v poznmkovem bloku na plose
das translate mod
pak das ulozit mod file zase na plochu kvuli poradku a ulozi se ti hotovej AB_Scripts_en a sup snim do hry
Keel
Uživatel

Příspěvekod Tomislav » sob 09. úno 2019 15:09:43 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Mám dotazy. Hraju tu verzi AB z prosince.
- je možné aby hrála hudba jako ze starého Gothic 2 NR?
- když překovám těžkou zbroj domobrany, nemůžu ji nosit, víte proč? Požadovanou sílu mám. Napadlo mě, jestli tam není problém s váhou. U většiny zbrojí je weight 1, u téhle je 3.
- všimli jste si "AB_OldGuardArmor"? Je to těžká zbroj bandity, vypadá jako stráž z G1, ale mám v ní ruce jak kdyby to byly ruce zombie, šedivé a shnilé. Zkusil někdo, jak to spravit?
Tomislav
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » sob 09. úno 2019 15:26:23 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
To s hudbou je mozne.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Tomislav » sob 09. úno 2019 17:51:38 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Beowulf, a jak to udělat, co kam zkopírovat?
Tomislav
Uživatel

Příspěvekod Keel » ned 10. úno 2019 1:16:47 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
aji kdyz hrajes verzi z prosince tak si muzes nahrat tu nejnovejsi a popravde by jsi to mel udelat. navod jsem zesebe vypotil nakonec

ve slozce mod kterej stahnes tak jsou aji soubory music tak ty nekopiruj do hry a zustae originalni music. ty je tam uz mas tak je dohledej zpetne a vyhod. co to je za soubory najdes v te slozce mod z prosince nebo mod z 2.2 2019

brneni nemuzes nasadit protoze podle me nemas staminu, jestli tam neni napsanej zvysenej pozadavek po prekovani tak je to bug, nauc se vic staminy a vyzkousej to

se spinavyma rukama to nevim, ale jak vyzenes ravena tak ti prodaji to nejlepsi banditske brneni. a nebo cheatujes a oldguard armor je brneni ktere nosijou ty zombie. pokud hadam spravne tak bych typl ze se to bude jmenovat guard armor jenom. ale to jsou nepodlozene spekulace
Keel
Uživatel

Příspěvekod Riegorn » ned 10. úno 2019 12:35:15 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Ahoj, měl bych dotaz na zkušené nekromanty. Akorát jsem se naučil vyvolávat toho mého peta démona a měl bych pár dotazů.

V záležce se statama jak jsou crafty atd. tak nevidím jeho staty pod částí Pet. Je to normální nebo bug? Případně kde bych mohl vidět jeho staty a kolik třeba potřebuje zkušeností na další úroveň.

Ve hře předtím jsem měl Krajtu a té se zvyšoval level i pokud jsem ji neměl vyvolanou, u demona to vypadá, že se zvyšuje jeho level jen když je vyvolaný, je to ok nebo by měl taky nabírat zkušenosti i když není vyvolaný?

Díky.
Riegorn
Nováček

Příspěvekod Keel » ned 10. úno 2019 16:21:06 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
demonickej pet skutecne dostava expy jenom kdyz je vyvolanej

odcouvej odneho a klikni naneho normalne levym mysitkem jako by jsi s snim chtel zacit rozhovor a uvidis jeho expy, dmg apd

vyvolej ho pred kazdym bojem a bud ho posli do utoku,nebo ho nechej na pasivnim a strilej kouzlama a jenom ho lvluj - on kdyz je pekne nalevelovanej tak ti bude tankovat bossy

zaklad pro necromancera je umet pouzivat zkratky, takze si otevri legendu ve hre pod klavesou "h" a precti si whats up

nejdulezitejsi shift+g ti resetuje summony, kdyz mas oznacenej cil a kliknes "g" tak se tvuj pet naneho vrhne , a ted my vypadlo z hlavy jak prepinas agresivni mod / utocny mod pro peta najdi si to v te tabulce , ma dve stranky takze posun sipkama ( mam pocit ze numlock)

demonologii se neuc,vyvolat se daji jenom dva demoni a na bossa muzes mit jenom jednoho takze druhej automaticky zdechne. pet properly vytrenovanej je lepsi nez pan demonu.presvedcil jsem Likera aby umoznil combo armada temnot a demon pet, takze pokud chces summonovat skeletony tak je v tom alespon trochu logiky se je naucit, i kdyz abych byl uprimnej je to jenom "cool" potreba to neni,stejne chcipnou na bossa a zustane ti jenom pet.

nejdulezitejsi pro tebe je mana, vykasli se ze se budes zbesile snazit dosahnout na saktanomen. 100 many circle 1, 200 many circle 2 , 400 many circle 3
dokud nedosahnes na sesty kruh nekdy ve ctvrte kapitole, tak hrej necromancera jako normalniho maga,jasne sakta nomen se nauc ale LP davej povecinou do many. kevsemu na krvave roucho budes potrebovat 1400 many myslim
Keel
Uživatel

Příspěvekod Tomislav » pon 11. úno 2019 17:59:07 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Keel díky za radu, s tou zbrojí to funguje. Se soubory hudby to budu zkoušet dál.

S novou verzí - nechtěla se mi pročítat diskuze ale psal jsi tady, že když dám novou verzi a budu hrát z původní uložené hry, tak se mi můžou rozházet úkoly a musí se začít hrát odznova. Tak jak to je? Ale v Hornickém údolí jsem ještě nebyl.
Tomislav
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 11. úno 2019 18:10:39 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
K te hudbe.
AB ma nejakou jinou music? To nema ne?
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 11. úno 2019 18:53:00 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
jinou music ma jenom pokud si nahodis music soubory to co je pribalene k mod_vdf balicku. staci se podivat co je to za soubory a pak je zpetne vyhodit doprdele

mno ja jsem myslel ze hrajes verzi z vanoc 2018 kde uz je zmnenenej Khorinis a predelane hornicke udloi. jestli hrajes na verzi kde je predelanej Khorinis mesto,tak si muzes nahravat nove verze aktualni. pokud hrajes na uplne stare verzi kde je jeste khorinis jako v zakladni hre tak bys mel stejne zacit odznova. mno ale dohrat by to melo jit aji ta tri ctvrte roku stara verze.

za necromancera se ta hodne stara verze neoplati a neni tam ani demon pet. kevsemu na tech novejsich verzich kdyz se zaseknes o sutr coz je prumerne kazdych 15 minut tak zmacknes "p" a to te premisti na zem
Keel
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 11. úno 2019 19:03:09 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
V tom pripade by melo stacit pri instalaci Navratu zatrhnout - original mucic by Kai - pak jen nahodit AB bez toho jejich music.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Tomislav » pon 11. úno 2019 20:58:06 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Keel díky, jo rozehrál jsem tu verzi z Vánoc 2018. Vždycky umíš se vším poradit.

Jinak mně se ty dveře navíc v Khorinisu líbí, i když jsou nanic, je to hezký prvek. Taky úkoly jako pokus o vraždu Andreho se mi líbí, jsou takové emotivní, i když jak z béčkového filmu, ale noaco.

I ta síň s obrovským oltářem Innose je dobrá. Prostě je to posvátná síň. Jestli jsem pochopil správně, tak bonusy za karmu si můžu čerpat jen v té síni a ne u jakéhokoliv oltáře? První bonus jsem čerpal na 26 úrovni. Kdy můžu čerpat další? A vyplatí se hromadit si karmu Innose, asi jo, když hraju za domobranu že? Omlouvám se pokud se to řešilo už dřív, nechce se mi to hledat.
Tomislav
Uživatel

Příspěvekod Keel » úte 12. úno 2019 2:53:59 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
vsecky ty questy nove a inosova obrovska sin na malem ostrove obklopenem vodou je dumbasovina a brak jak vystrizenej z hluboke totality umocnenej naprostym nedotcenim logiky a vkusu ruskych vyvojaru.

modlit se za bonus stoji 100 karmy a muzes se pomodlit na kterekoliv svatyni chces. prvni pomodleni muzes na 10 urovni a potom na 20,30 and so on.
Keel
Uživatel

Příspěvekod Snupy » sob 02. bře 2019 22:35:33 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Keele, jak doporucujes nastavit ty veci zezacatku, kdyz bych chtěl rozjet bojovníka?
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Keel » ned 03. bře 2019 15:01:56 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
vsecko na 100 a LP s zivotama kolik chces . nazacatku a staroveke plosine to bude moc eazy a budes si myslet ze to nema cenu hrat. potom elitni orci ,jesterani a nove lokace kde jsou predelane potvory to nebudes davat a zacnes pouzivat kusi.
Keel
Uživatel

PředchozíDalší