Menu

Alternativni Balance pro Returning 66.2

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Snupy » stř 13. bře 2019 13:59:19 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Mám otázku ohledně překování brnění. U Beneta jsem se naučil překovávat brnění, ale nemůžu překovat lehké ani střední brnění žoldáka. Kde je problém?
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Keel » stř 13. bře 2019 18:35:39 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
mam pocit ze nejak mnenily prekovavani brneni v poslednich verzich, ale uz to nesleduju tak nevim. kdyz sem loni hral zoldaka tak mi to slo.vecinou nato potrebujes iron ibar a nebo magic bar. dela se to na kovadline kladivem, takze mozna aji nahratej prut
Keel
Uživatel

Příspěvekod hranolius » čtv 14. bře 2019 15:49:28 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
V 2.0 jsou potřeba kleště,kovařské kaldivo + nahřotej prut aby se dalo kovat...
Na překování věčinou stačí jeden či víc bud ocelovejch nebo magickejch ingotu...
Muže tam bejt i přísada ale to by bylo v návodu....
hranolius
Uživatel

Příspěvekod Snupy » sob 16. bře 2019 17:45:57 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Vim, jak se kove, v předchozích verzích mi to taky šlo, jenže teď mě ten Benet naučil prekovani vícero zbroji (3LP, 6000) a umím překovat i zbroj domobrany i když jsem zoldak (nechápu k čemu), ale lehkou a střední žoldáckou překovat neumim, nemám to v nabídce.

aha, tak jsem zjistil, že to nakonec v těch novějších verzích odebrali. Nechápu proč.. Kováři učí pouze nějaké zbroje (ale od všech frakcí). Třeba u žoldáka umíte jen těžké brnění + nějaké 2 brnění drakobijců (stojí to 6000 a 3 LP), zatímco u domobrany to zůstalo skoro stejné za stejnou cenu, haha, dobrá blbost, nechápu, proč to odebrali. Asi aby armory neměly takové staty.
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Kowalskicz » úte 26. bře 2019 21:18:24 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Zdravím chtěl bych se zeptat proč mi hned na začátku stráže neotevřou bránu do Khorinisu. Viděl jsem že se někomu otevřela potom ce se dostal do města přes moře a pak po pokecu s Lotharem ale mě se i po tom neotevřela. Předem díky za rady :D
Kowalskicz
Nováček

Příspěvekod Keel » stř 27. bře 2019 3:28:50 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
v novejsich verzich je brana v khorinisu zavrena kdyz hrajes od zacatku ? ja jsem to nehral dlouho uz pac jsem bussy ,ale tipl bych si ze musis pokecat s laresem v pristavu jestli si tak neucinil a potom az s Lotharem. a nebo je to mozna bugnute cert vi
Keel
Uživatel

Příspěvekod skag523 » stř 14. srp 2019 19:52:00 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Teď jsem si pročítal changelog alternative balance a tohle jsem tam našel.
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Paladinové nyní mají na výběr: zmocnit se Beliar Claw nebo zasvětit meč, který bude mít stejnou sílu jako Claw
Nyní, místo Beliarova drápu, mají paladinové přístup k slzám Innos, na ostrově Etlu, pro konečnou aktualizaci požehnaného meče (vyžaduje 25 k zlatu a 400 karma Innos). Čepel posvěcená slzami je ve statistikách stejná jako Claw Beliar s duší Seniac a také, s 40% šancí, rozdává 400 dalších poškození. Podmínky pro zasvěcení meče - mrtvý Senyak
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Je to přeložené z ruštiny pomocí google překladače, tak se nedivte, že je to psané tak divně.
skag523
Uživatel

Příspěvekod Ondrapop » čtv 22. srp 2019 12:13:46 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
já v tý češtině mám strašný chyby třeba když dám nastavení tak to píše třeba 08b4b845b0478... A nevim jak to opravit . děkuji za odpověd .
Ondrapop
Nováček

Příspěvekod Beowulf » čtv 22. srp 2019 16:00:04 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Pro balance cestina ani neni.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Keel » čtv 22. srp 2019 17:29:51 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
kdosi se me ptal mailem jak nainstalovat balance ze mu to podle mojeho navodu dela bordel a nejde spustit. ten navod jak je napsanej funguje asi jenom pokud hrajes na Direct x 11. protoze alespon me pokud jsem odstranil directx 11 tak hra taky nesla spustit.

mona by to slo obejit kdyz nainstalujes Pokud hra hází Access Violation:

Jigsee píše:
Mně už jen základní hra gothic 2 noc havrana házela acces violation a na to jsem jen stáhnul a hodil tam https://bitbucket.org/veg/tinyddraw/dow ... ndmode.zip do \Gothic II\system a pak mi to šlo, a pak jsem teprve až instaloval návraty 2.0 sevším všudy

z tohoto odkazu kterej je mimochodem na tomto foru v navodu instalace na klasicke navraty II

ale nevim to jiste, ja to bez directu nehraju a jede to docela slusne nato ze to tahne jedno podelane core , aji rusaci se priznali ze to jede na jednom coru takze mi jenom potvrdily to co jsem si myslel od zacatku. proto nechapu naco tam porad vylepsujou grafiku a detaily aby to jedno core jeste vic zatizily.
Keel
Uživatel

Příspěvekod Keel » čtv 22. srp 2019 17:31:38 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
mimochodem ten prekladas od lorda sargona co je v navodu je starej a neprelozi vsechno jak by mel, je potreba si stahnnout novej , asi ve 2/3 stranky je kec od lord sargon s odkazem na novou verzi translatoru

https://forum.worldofplayers.de/forum/t ... light=1034
Keel
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 22. srp 2019 17:48:38 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
To priznali co mi vime 10 let ze Gothic jede na jednom core.
Jinak vy prekladate balance?
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Keel » pát 23. srp 2019 0:23:48 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
nevim o tom ze by nekdo prekladal balance,nemci delaji strojovou anglictinu a lord sargon poskytuje univerzalni prekladac pomoci ktereho to jde prelozit do strojove anglictiny doma na kolenu. pokazde kdyz vyjde nova verze coz je skoro denne tak si to kazdej muze aktualizovat.
Keel
Uživatel

Příspěvekod Keel » pát 23. srp 2019 0:28:31 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
tohle je ta hlavni stranka, ten prvni odkaz te dovede na stranku kde si muzes stahnout ten mod a AB_scripts a ten druhej odkaz si stahnes ten AB translation.lbr kterej jenom hodis do souboru system ve hre
https://rpgrussia.com/threads/alternati ... log.13992/

kdyz otevres ten prvni odkaz tak ti to hodi tuhle stranku https://rpgrussia.com/resources/alterna ... reliz.160/

pojed trochu dolu a uvidis tam : Changelog (changelog tab): Link
Link to download the AB mod: Google or Yandex
Archive download 1 time, on top of fresh scripts.

vyber si ze to chces stahovat pres google asi

to by ti melo hodit na download https://rpgrussia.com/redirect?to=aHR0c ... 1zaGFyaW5n

nevim jestli se ti tento odkaz otevre z tohoto postu to asi musis kliknout u rusaku na odkaz

jak se dostanes na downloady tak se otevrou 4 ruske soubory na stazeni , tebe zajima ten treti ,je to v rustine ale da se to domyslet ze to je mod

tak to klikni a tam jsou jsou potom AB mod 2019 kterej stahni a rozdel podle koncovek a potom AB cripts 2019 kterej se updatuje skoro denne. z toho AB scripts se preklada jenom ten AB_Scripts_vdf jak pisu v navodu. jinak ten AST.dll zkopiruj do system tak jak je.

tohle je primej odkaz na ten mod a AB scripts, ale zase nevim jestli to otevre z tohoto odkazu, asi musis jet z ruskych stranek https://drive.google.com/drive/folders/ ... FbQ7nw6sRe

jinak ten mod 2019 se updatuje jednou za par mesicu, cim se obden updatuje verze hry podle toho jak to vydavaji je ten AB-Scripts.vdf kterej prekladas jako jedinej
Keel
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 23. srp 2019 15:06:47 » Re: Alternativni Balance pro Returning 66.2
Jo aha, proto ten clovek psal ze prelozil balance, to myslel tohle.
Me osobne balance nezajima ale urcite to spouste lidi pomuze.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

PředchozíDalší