Menu

Návraty 2.0 Herní problémy #2

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Raptorek » ned 15. dub 2018 8:49:47 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Ahoj chlapci, mám menší problém. Plním úkoly pro skřety a mám sehnat ten grog, co spadl tomu dozorci pod mostem. Je to pod tím mostem, kde stojí a hlídá? Byly tam asi 4 důlní červi, prohledal jsem to tam křížem krážem desetkrát a prostě v tom malém prostoru jsem žádný grog nenašel. Je možné, že je to bug, nebo hledám na špatném místě?

Jo a mimochodem....kde najdu skřeta Tag-Nora? Ve městě ho nemůžu najít.

Díky moc za radu. :)

PS: přejmenování z ginu na kořalku byla dobrá věc. :P
Raptorek
Uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 15. dub 2018 8:54:21 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Beowulf píše:Uci Snipes. 1VB (100zlatych) = 5%

Díky za radu, trošku pomotané na můj vkus. Nejdřív je nutné dát Snipesovi jeho podíl rudy, jinak si umím představit, že by mě poslal do háje, kdyby musel neustále makat u Lobarta. U něho se pak naučím pouze kopání železné rudy a teprve až mi řekne o Viperovi, tak ten mě naučil tavit jak železnou, tak i magickou rudu. Jinak bych na to asi nedošel.

Huro píše:1: Plnim quest Mrtví či živí a nemôžem najst jedneho banditu menom Nestor. Vraj je niekde pri novej pobrežnej oblasti u Khorinisu a ja neviem či som na spravnom pobreži lebo som našiel pobrežnu oblast ked som šiel do Xardasovej veže smerom k lobartovej farme tak nalao bola nejaka väčšia pobrežna oblast no tam som našiel par potvor a trolla ale banditu Nestora nie tak kde potom pls je?

Ta pobřežní oblast se nachází, když půjdeš od Xardasovy věže, tak kolem jeskyně s bandity, se kterými chce pomoct Cavalorn, tak u té jeskyně se otoč doleva. V původní hře tam byly jenom skály, nyní je to průchozí. Potkáš pár příšer, jednoho trola a pak nalevo bude jeskyně, do té nechoď, jdi pořád dál až dozadu, kde potkáš první bandity společně s malým skladištěm zásob. A jejich vůdce se nachází v další jeskyni, když výjdeš ten malý kopec.

A já bych měl tři otázky -

1. Kde najdu další ektoplazmy pro Xardase? Mám tři kousky, z toho jednu z Khorinisu, jednu ze zlatého dolu (průchod do HÚ) a jednu z Kreolovy věže. Kde najdu ty zbývající dvě, abych dostal tu runu zničení nemrtvého? Ten přízrak se strašně málo objevuje, co jsem tak zjistil, proletěl jsem celý ostrov zkrz na zkrz a opravdu jsem žádného dalšího nenašel, na žádném hřbitově nebo tak, kde by měl normálně být. Jsem na konci 3. kapitoly a přejdu do 4., takže v té to už musím najít určitě :D

2. Naučil jsem se od Ramireze kovat všechny zlodějské meče, ale pořád mám reputaci 30. Jak to u nich zvednu na 50, abych mohl začít ten úkol s tím Fingersovým mečem?

3. Zkoušel jsem v nejbližší kovárně ukovat některý z těch dosud naučených zlodějských mečů, ale nemůžu kovat ani jeden. Přitom kovářské kleště jsem si koupil od Huna, jinak bych nemohl ani tavit rudu. Ale nemám tam prostě nabídku ukovat nějaký meč. Tak jak to kování začít?

K Haradovi bych nejspíš ani jako bojová postava nešel do učení, protože kožešiny u Bospera prostě vynášejí daleko víc si myslím. Hlavně, když vykupuje už i plazí kůže, panteří kůže nebo králičí kůže.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 15. dub 2018 9:31:52 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Snipes te nauci tezit rudu klidne prvni den hry. Zelezo pak tavit Viper a hned muzes rubat. Neni treba mu dat podil rudy. To az kdyz chces tavit rudu naucit. Me to prijde naopak logicke - hrac se k rudnym zbranim dostane az pozdeji. A ze ty rudne zbrane uz jsou fajn.

Prizraky hledas? Jeden je na hrbitove jak jdes s Laresem jak je to rozcesti (je tam ten super skret ) tak o kus dal je hrbitov. Dalsi je nad kruhem slunce v dole kdyz jdes k cernemu trollu a jeste jednoho jsem nasel v udoli jak jdes z khorinisu k hospode tak dole. Tam je jeskyne a v ni je taky.

Bosper je knicemu protoze trofeje vykupuje Alfred.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » ned 15. dub 2018 9:43:10 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Těch přízraků se vyskytuje víc na těžké obtížnosti, na normální jich tolik není. Tři strašidla jsou před tou věží s nemrtvými v pobřežní oblasti u Khorinisu.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Huro » ned 15. dub 2018 9:46:38 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Díky Nestora jsem už našel ale Jesseho jsem bohužel zabil. Nenapadlo me že je to ten bandita ale neavadi questu je stale dost. Každopadne ješte jednou díky.
Huro
Uživatel

Příspěvekod macin33 » ned 15. dub 2018 10:10:43 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Jestli si ho zabil a nevybral mu inventar muzes ho ozivit...
macin33
Uživatel

Příspěvekod Snupy » ned 15. dub 2018 12:16:13 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Beowulf píše:Snipes te nauci tezit rudu klidne prvni den hry. Zelezo pak tavit Viper a hned muzes rubat. Neni treba mu dat podil rudy. To az kdyz chces tavit rudu naucit. Me to prijde naopak logicke - hrac se k rudnym zbranim dostane az pozdeji. A ze ty rudne zbrane uz jsou fajn.

Prizraky hledas? Jeden je na hrbitove jak jdes s Laresem jak je to rozcesti (je tam ten super skret ) tak o kus dal je hrbitov. Dalsi je nad kruhem slunce v dole kdyz jdes k cernemu trollu a jeste jednoho jsem nasel v udoli jak jdes z khorinisu k hospode tak dole. Tam je jeskyne a v ni je taky.

Cože? Mě Snipes ani Viper nechtějí učit nic, dokud jim rudu nedám.

Bosper je dobrej, ale Harrad je podle mě lepší. Alfred ty kůže nevykupuje za plnou myslím a Bosperovi můžeš prodávat i kůže plazů, což předtím myslím, nešlo. U Bospera se můžeš ještě naučit dělat vlastní luky a to je taky celkem výdělečné :)
Snupy
Uživatel

Příspěvekod XardasTheGreat » ned 15. dub 2018 13:38:13 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Snupy píše:
Beowulf píše:Snipes te nauci tezit rudu klidne prvni den hry. Zelezo pak tavit Viper a hned muzes rubat. Neni treba mu dat podil rudy. To az kdyz chces tavit rudu naucit. Me to prijde naopak logicke - hrac se k rudnym zbranim dostane az pozdeji. A ze ty rudne zbrane uz jsou fajn.

Cože? Mě Snipes ani Viper nechtějí učit nic, dokud jim rudu nedám.

Bosper je dobrej, ale Harrad je podle mě lepší. Alfred ty kůže nevykupuje za plnou myslím a Bosperovi můžeš prodávat i kůže plazů, což předtím myslím, nešlo. U Bospera se můžeš ještě naučit dělat vlastní luky a to je taky celkem výdělečné :)[/quot

Viper a Snipes učí už v 1. kapitole, nicméně při maximálce 50% kutání ( v 1 kapitole ) je to hoooodně pomalá těžba a člověk tak na větší produkci může jen stát a několik desítek minut držet ENTER :D Nehledě na výdrž a únavu charakteru. S regenerací výdrže už je to v klidu, to pak vždycky mezi ENTER strčím třeba 2 KČ a za hoďku se vrátím ke hře a mám několik tisíc kusů natěžených.

Bosper je vykupuje lépe ty kůže to je pravda. Nicméně Alfred je dobrá náhrada pokud jedeš na sílu u Harada, ale s obratností se vyplatí Bosper a jemu to pak prodávat. Ty luky jsem nikdy nějak nevyužil. Kůže společně s těžbou rudy zlata a železa daly vždy dostatek zlatých.
Your magic will not save you..
XardasTheGreat
Uživatel

Příspěvekod Snupy » ned 15. dub 2018 13:54:03 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Moment, ale Viper učí tavbu. A to už v první kapitole ? :D to je zvláštní, já u nich ten dialog nemám...
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 15. dub 2018 14:16:51 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Ano Snipes uci tezbu hned jak ho prokecnes. Pak se ho zeptas na taveni a posle te za Viperem. Ten te nauci tavit zeleznou rudu. Magickou az mu doneses rudu. Naucili me to hned v prvni kapitole. Jestli je tam omezeni
Tak jeste me napada jestli treba neni nutne byt u Harada nebo tak neco. Zitra se na to kouknu jak to je presne.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Snupy » ned 15. dub 2018 14:34:25 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
No, já totiž šel za Viperem, ten mě poslal, že na farmě je Snipes.. ten mi řekl o tý rudě a tady to končí. Teď musim najít rudu. Jedinej dialog, co mám s nima přístupnej je ten, že jak se mají.
Snupy
Uživatel

Příspěvekod XardasTheGreat » ned 15. dub 2018 15:17:34 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Beowulf píše:Ano Snipes uci tezbu hned jak ho prokecnes. Pak se ho zeptas na taveni a posle te za Viperem. Ten te nauci tavit zeleznou rudu. Magickou az mu doneses rudu. Naucili me to hned v prvni kapitole. Jestli je tam omezeni
Tak jeste me napada jestli treba neni nutne byt u Harada nebo tak neco. Zitra se na to kouknu jak to je presne.

Ee to s mistrem nemá co společného. Normálně jsem to zkoušel ze starého save a jen s ním pokecáš a jste dohodnutí, pokud mu samozřejmě Viperovi neodpovíš při otázce ( to nestačí )..to pak na tebe dlabe.
Your magic will not save you..
XardasTheGreat
Uživatel

Příspěvekod Snupy » ned 15. dub 2018 15:26:35 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Tak to ti snad nezadá ani ten úkol. Já ten úkol mám, ale neučí mě zatím nic :D
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 15. dub 2018 17:07:01 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Beowulf píše:Dalsi je nad kruhem slunce v dole kdyz jdes k cernemu trollu a jeste jednoho jsem nasel v udoli jak jdes z khorinisu k hospode tak dole. Tam je jeskyne a v ni je taky.

Tak jsem našel dalšího a to v té jeskyni poblíž města v tom údolí, směrem k hospodě. Díky za radu :) Ještě mi tedy chybí jeden, to myslíš kde na kruhem Slunce poblíž černého trola? Tam je jeskyně jenom jedna cestou k němu a v ní byl jen obyčejný kostlivec a zatarasený vchod dál jakýmsi balvanem, je k tomu potřeba klíč. Typuju, že se tam dostanu až v 5. kapitole v rámci té invaze nemrtvých. No a další jeskyně je až za mostem od černého trola, to je vlastně jeskyně ohně. Včera jsem v ní zabil Sergia pro Fariona. Ale poslední přízrak nikde, ani v jedné.

Hellscream píše:Tři strašidla jsou před tou věží s nemrtvými v pobřežní oblasti u Khorinisu.

Která věž s nemrtvými v pobřežní oblasti? Je to ta směrem od Xardasovy věže ne? Je tam ten vůdce banditů a pár příšer. No tak tam jsem byl před chvílí a tam žádná věž s nemrtvými není.

Rammer píše:2. Naučil jsem se od Ramireze kovat všechny zlodějské meče, ale pořád mám reputaci 30. Jak to u nich zvednu na 50, abych mohl začít ten úkol s tím Fingersovým mečem?

3. Zkoušel jsem v nejbližší kovárně ukovat některý z těch dosud naučených zlodějských mečů, ale nemůžu kovat ani jeden. Přitom kovářské kleště jsem si koupil od Huna, jinak bych nemohl ani tavit rudu. Ale nemám tam prostě nabídku ukovat nějaký meč. Tak jak to kování začít?

A věděl by někdo odpověď na tyto dvě otázky prosím? 8-)
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Snupy » ned 15. dub 2018 19:02:49 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Já normálně přijdu ke kovadlině a mám tam možnost kovat rapíry.

Jinak abych mě Viper naučil tavit rudu, musím promluvit s Haradem a musím umět kovat.. :D a nemusí být doopravdy ani hotový úkol

e: jak vykovu šípy pro stínovej luk? Pero harpie mám, klasickej hrot šípu taky, dřeva taky
Snupy
Uživatel

PředchozíDalší