Menu

Návraty 2.0 Herní problémy #2

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod macin33 » pát 13. dub 2018 19:23:04 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
jak zabit toho posledniho draka na tom ohnivym ostruvku.za maga to bylo vcelku snadny,ale pokazdy me odhodi do lavy a to je konec.se zbrani na blizko.nebyt okolo ta lava tak si myslim ze bych si snim vytrel zadnici...ale takhle je to dost kruty.
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 13. dub 2018 19:45:15 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Bez elixíru nesmrtelnosti si to nedovedu představit a i s elixírem jsem ho zabil až na několikátý pokus tuhle hru (na těžkou obtížnost 066.2). Po dobu účinků jsem mu stihl sebrat tak 85% života. Pak mě zabil na 2-3 rány a to jsem měl přes 5000 životů. Neubíral jsem mu skoro nic. Zajímavé, že píšeš, že měl 75000 HP, u mě měl 115000 HP. 75000 HP měl Azgalor. Třeba je to v češtině snížené - což bych považoval za rozumné. Mám rád výzvy, ale takhle mi to připadá nemožné bez elixíru nesmrtelnosti.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 13. dub 2018 19:48:48 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
nooo 75 000 hp ma pred pokecem.po pokecu ho obdaruje beliar a ma 95 000 (paladin).pritom za maga vody co si pamatuju mel 125 000.je to zajmavy.no chtel jsem si ten elexir usetrit,ale ta lava se asi obejit neda....
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 13. dub 2018 19:54:21 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Nevím, na koho bys ten elixír ještě šetřil, v 7. kapitole už nic zdaleka tak extrémního nepotkáš. Sice jsou Creol, Stonnos (ten se tě netýká) a Kratuk hodně nebezpeční, ale proti nemrtvému draku jsou prd :).
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 13. dub 2018 19:55:54 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
na to zatraceny ztraceny udoli.na toho kok...a ducha.kdybych si nemusel doplnovat zivoty stihnu ho sejmout.ale to me proste zdrzuje.-
macin33
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pát 13. dub 2018 21:31:55 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
ja to pecu.za toho fajta je to marny.jedina vec ktera jaks taks funkuje je excelsior.jenze tim mu ubydu necelou pulku hp a dojdou sipy.pak klasika odhozeni do lavy = smrt.i pres lektvar nesmrtelnosti.nez vylezu nahoru ma plny HP.takze za me navraty na tezkou hrat jen za maga,jinak 6 kapitola ENDE.Hellscreame jestli jsi ho sejmul se zbrani na blizko,chtel bych to videt.Ja neverim ze to jde.to je tak vse.
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 13. dub 2018 21:47:49 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
macin33 píše:Hellscreame jestli jsi ho sejmul se zbrani na blizko,chtel bych to videt.Ja neverim ze to jde.to je tak vse.

Hrál jsem za guru a nekromanta, takže nevím, jak jde zabít za bojovníka. Já bych zase rád viděl, jak jsi ho snadno porazil za mága (bez elixíru nezranitelnosti). Sice jsi měl 4x vyšší odolnosti, než je normální, ale to ti v tomhle případě asi moc nepomohlo. Mohl jsi vydržet tak 4 zásahy. S těmi kostlivci, co periodicky vyvolává, tam není vůbec místo na manévrování. Nebo jsi přišel na nějaký trik?
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 13. dub 2018 21:55:49 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
lektvar nesmrtelnosti + fire blast. nez lekvar vyprsel byl KO .neubyl me ani jednu HP(dal jsem ho snad napoprve),proste jsem sel na tu uzkou cesticku ktera vede k tomu ostruvku a tam jsem ho porad kosil tim blastem.to je vyhoda naproti exekrutoru.neomezene strel...ty odolnosti vtom tu chvilu nemaj zadnej efekt.proste byl behem par minut KO ikdyz mel pres 100 K HP
jinak bych chtel jeste dodat.kdyz pominu toho ducha ve ztracenym udoli,tak hra za melee (s normalnima odolnostma) je lehci nez za maga.problem jsem mel jen tam a tu.jinak to docela slo.skoda.....
jo jinak jeste jedno ps....vydrzel jsem ted 3 zasahy.na dalku.na blizko vic,ale kcemu to je kdyz te odhodi do te lavy.(odolnosti mam 470,470,360,200 a 165)
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 13. dub 2018 22:05:06 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
macin33 píše:lektvar nesmrtelnosti + fire blast. nez lekvar vyprsel byl KO .neubyl me ani jednu HP(dal jsem ho snad napoprve).

Aha, takže s elixírem nesmrtelnosti. Já to pochopil, že ses s drakem snadno vypořádal bez něj. Takže to můžu dál považovat bez elixíru nesmrtelnosti za "nemožné", alespoň na těžkou obtížnost. No, já při první hře taky používal fire blast (5. kruh), který je lepší než dead creek (6. kruh), takže jsem to předtím taky stihl ještě před vypršením účinků elixíru. To teď nešlo, i když mám lepší postavu než předchozí hru.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 13. dub 2018 22:10:09 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
jasne.ja tu prvni hru v tom udoli vubec nebyl.drap jsem znicil.nevedel jsem ze je tam takova "bonus stage"(a to hodne v uvozovkach :D) jinak stebou souhlasim.asi je to udelany tak, aby to bez nej na tuhle obtiznost proste neslo.ale ono to snim za bojovnika nejde stejne.odhozeni je proste smrt,jak ho zabit nemam tuseni.tim pro me tato postava bohuzel konci....
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 13. dub 2018 22:32:04 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Ještě bych zkusil hledat na ruském foru. Určitě existuje možnost, jak přes nemrtvého draka přejít jako bojovník. Hmm, podle tohoto videa ho drak neodhazuje. Že by mělo srdce kamenného golema tento účinek :D? Taky se mu tam neobjevují ti mrtví paladinové.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Beowulf » pát 13. dub 2018 23:29:27 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
V Navratech 1 se po pridani k Strazcum pri vyberu kamene zvysila odolnost proti odhozeni tak ze uz hera neodhazovali. Ale nevim jak v 2.0
Za bojovnika je kamen jasna volba - odolnost.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Keel » sob 14. dub 2018 1:28:30 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Kaisere pokud si neco mnenil s tim Ginem a koralkou tak to vrat spatky jak to bylo , i beg you.

nemam pocit ze vis co sem celou dobu myslel z toho co si psal v bugach a pokud si neco mnenil ve questu u zahradnika nebo v alchymisticke kolone tak je to tedka dojebane kralovsky.

az si nato prijdes sam co s tim je spatne v ramci alchymie a delani questu a kupovani u hospodskeho a lahvy chlastu ktere vidis v inventari tak potom si to krasne opravis iam sure.

jeste posledni pokus:kdyz koupis u hospodskeho flasku chlastu,tak je chybne prelozena jako Gin. ale hra si SPRAVNE mysli ze to je koralka.a podle toho se taky chova v questech a v alchymistickych receptech.

------------------------------------------------------------------------------------------------
proto si tenhle chlast od tebe zahradnik nevezmne ,prestoze je v questu napsane ze chce Gin !

proto kdyz zadas v alchymisticke kolone uvarit Gin tak ti z inventare zmizijou 3 flasky ktere jsou chybne prelozene jako Gin a
objevi se ti v inventari jedna flaska ktera je chybne prelozena jako koralka ( ta alchymisticka kolona to dela spravne, napicu jsou pojmenovane jenom ty flasky ktere vidis v inventari ,ale hra je rozeznava spravne tak jak maji byt, jenom ignoreuje jejich napicu POJMENOVANI)

proto u hospoedkeho koupis za 10 goldu flasku ktera je prelozena jako Gin ( gin nejde koupit, ten se musi vyrobit a ta alchymisticka kolona to vi moc dobre a taky se tim ridi)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

prosim zacni varit gin v kolone a sleduj jak se co jmenuje , bez si koupit do hospody zakladni chlast a pln quest pro zahradnika, vsak si uz tedka ve hre.
Keel
Uživatel

Příspěvekod macin33 » sob 14. dub 2018 2:02:00 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
Hm ja si vybral temnotu (skrz odolnost na magii kterou ma valecnik dost malou) jinak zadny srdce jsem nikdy nepouzil. Rano jeste teda zkusim. Nemyslim si, ze vsechny bojovy postavy musi umet zrovna kamen....
Co se tyce toho ginu taky nechapu.. 10 flasek koralky za obycejnej gin, kterej je k nicemu.. Tam je jeste co opravovat asi
macin33
Uživatel

Příspěvekod macin33 » sob 14. dub 2018 8:07:43 » Re: Návraty 2.0 Herní problémy #2
tak sem pouzil vsechny 4 ty srdce a stejne marny,.zas tam litam jak papirovej drak.odhozeni do lavy = cca 70 % ze se mu kompletne obnovi HP.tohle nema smysl.
jinak jsem koukal jeste na to video a ty statistiky co on tam ma ,tak jsou minimalne o 1/4 horsi nez co mam ja.levl je taky urcite nensi nez ja,ke vsemu ten drak si neprida hp ma porad 75K a nakonec ani nesumunuje ty kostlivce.tohle je bud lehci obtiznost nebo starsi verze.
macin33
Uživatel

PředchozíDalší