Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod corpsen1 » pon 15. led 2018 17:11:14 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
mimochodem jak zapinate toho marvina? ja upravy delal jen pres GVE?
corpsen1
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 15. led 2018 22:44:42 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Carrion píše:Je v Návratoch nejak možné pomocou marvina prehodiť preferovaný skill zbraní a zmeniť umenie so zbraňami? Mám odohraných 40 hodín a rád by som skúsil dvojručné zbrane (jednoručné ma nejak prestali baviť), tak či nie je možné nejako prehodiť percentá na týchto zbraniach tak, aby to nepokazilo ďalší postup. Mám odohraných 40 hodín a odznova sa mi začínať nechce. Za každú radu budem vďačný

marvin zapnes "pause" klavesa nad numlockem

take pauze > napises marvin > stisknes esc

pak zmacknes myslim f2 nebo neco kolem toho
das edit abbilities myslim a tam si muzes napsat ktereou chces met na 100% - musis se v tom trochu postelovat nez nato prijdes

pak musis marvin vypnout aby si mohl hru ulozit , to udelas tak ze das znovu pause a potom napises "42" ale musis met v hernim menu nastavit ast " num lock - vypnout" jinak ti hra hodi error

jinak ti doporucim marvin nepouzivat protoze to je pro chuje. naco budes cheatovat v single player hre - to ojebavas jenom sebe. cheat ma smysl pouze a jenom v multiplayerovych hrach.......
Keel
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 16. led 2018 4:34:09 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Hlavne se nepokousejte letat F8 , vypne se hra.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Lama6543 » úte 16. led 2018 15:43:38 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Keel píše:
Carrion píše:jinak ti doporucim marvin nepouzivat protoze to je pro chuje. naco budes cheatovat v single player hre - to ojebavas jenom sebe. cheat ma smysl pouze a jenom v multiplayerovych hrach.......

A jaký má smysl cheatovat v multiplayerové hře ? :D
Aby to nebyl offtopic, nevíte jestli jde zpětně aktivovat ta hudba z návratů ? Při instalaci jsem zaškrtl že chci hudbu od Kaie, ale chtěl bych si poslechnou i tu "originální"
Lama6543
Uživatel

Příspěvekod Keel » stř 17. led 2018 13:03:26 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Trivett píše:Caau :-) mel bych dotaz tykajici se cechu a gild v Navratech. Je mozne vstoupit do vicero cechu? napr. byt zaroven v cechu obchodniku a lovcu, nebo s gilde vrahu atd? Díky :)

pokud jses mag, tak nejdulezitejsi ze vseho jsou protebe cech lovcu - dostanes spacak a tim si krasne regenerujes manu

pokud ses archer s agility , tak nejdulezitejsi jsou protebe zlodeji - bude to vuj jediny zdroj zbroji ve hre az do pridani se k Horadrimum po zabiti draku ( popripade vrazi ale ti maji zbroj tak do treti kapitoly jenom)

samozdrejmne ze se oplati byt ve vsech cechach.a neboj se ujebat LP za trofeje u lovcu - v prubehu hry jim prodavej drapy zuby za pekne penize
Keel
Uživatel

Příspěvekod luksuk » ned 21. led 2018 10:48:26 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Ahoj, nainstaloval jsem návraty a nevím jak začít hrát. Co jsem se tu dočetl, tak hodně lidí, pokud jede bojovníka, jede na dexterity, ale já to tak nikdy nehrál ani v normální hře. Bude velký problém, když pojedu str hrdinu ? Popř. jaké budu mít nevýhody? Nějaké rady do začátku? Díky
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Keel » ned 21. led 2018 16:07:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
luksuk píše:Ahoj, nainstaloval jsem návraty a nevím jak začít hrát. Co jsem se tu dočetl, tak hodně lidí, pokud jede bojovníka, jede na dexterity, ale já to tak nikdy nehrál ani v normální hře. Bude velký problém, když pojedu str hrdinu ? Popř. jaké budu mít nevýhody? Nějaké rady do začátku? Díky

podle vsech znamek zas tak velke nevyhody mit nebudes, puvodne jsem myslel ze dexterity zveda presnost strelby luku, ale to neni pravda bohuzel. takze je uplne jedno jestli mas kusi na 100% nebo luk na 100% protoze se trefovat budes porad stejne na chuja.

- nevyhoda je , ze se ti nepodari okradat lidi protoze nato je potreba hodne obratnosti a za kazdych okradenych 15 lidi dostanes
+1 obratnosti.

- vyhoda je ze budes met lepsi armory , rekl bych tak o 20-35% lepsi nez maji dexterity charactery

- nebudes moc pouzivat dualwielding pokud jedes strength

v kazdem pripade se nauc strelnou zbran pro siloveho bojovnika doporucuji Kusi , prej ti sila zveda aji damage u kuse, coz je podle me poradnej bullshit ale ok. jedina nevyhoda je, ze se asi nebudes moct jako silovej character naucit od lovce prurazne strely coz pronikne obcas protivnikovym armorem, ale nevim presne jak to funguje

kusi budes potrebovat kdyz bude tezkej boss ktereho nedas, tak vyskocis na sutr nebo na slopupek a zastrelis ho

- za vykovani 15 obycejneho mece vlastni vyroby dostanes +1 sila ( jde ziskat 15 sily za kazdou kapitolu)

-jinak doporucju obourucky
Keel
Uživatel

Příspěvekod luksuk » ned 21. led 2018 19:00:24 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Na dualky kašlu, to mi nevadí, takže když od začátku pojedu str tak by neměl být problém jo? Vidím to tak, že rozjedu jednoručky + str + kuše a později přejdu na ty obouručky. Někde jsem četl že se dají vyučit až ve 3. kapitole nebo co.
luksuk
Uživatel

Příspěvekod macin33 » ned 21. led 2018 19:11:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Na to bacha,jak pojedes prvne jednorucni budes je mit preferovany(budou stat min lp na uceni),ale za to drazsi budou na uceni obouruc,nez vnich budes lepší nez v jednoruc.moc bych se jednoruč neucil(myslim ze tam je hranice 30%)kdyz pojedes pak obouruc
macin33
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 22. led 2018 3:01:32 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
mno a taky se nechces dozit toho ze ti z bossu budou vypadavat jednorucni legendarni zbrane misto obourucnich. raci jednorucky vubec nechod to je pravda.

jednorucky maji mozna smysl kdyz chces hrat se stitem,ale to neni muj styl hry
Keel
Uživatel

Příspěvekod luksuk » pon 22. led 2018 8:29:40 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Aha no ja se vyučil hned u Cavalorna na začátku s jednoručkou na 25 %. Takže se mám na to vykašlat jo ? Jak potom ale budu bojovat, když se obouručky nemůžu naučit hned na začátku? To mám po mapě běhat jenom s jednoručkou vyučenou na 25 % ? Jinak jsou ty štíty v něčem dobré? Můžu se s nimi bránit útokům zvířat, nebo jen přidávají bonus k brnění ? Jednoručky mám rád hlavně kvůli rychlosti, vždycky jsem s nimi vysekával celé hornické údolí v havranovi ale i v návratech 1.
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Carrion » pon 22. led 2018 9:05:43 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Podľa mňa sú jednoručky dobré či už ideš so štítom alebo bez. Skúšal som nedávno už aj obojručky a vôbec mi nesadli, sú síce silné, ale neskutočne pomalé. Teraz už mám skill s jednoručkami nad 90% a tá rýchlosť útokov je neuveriteľná, kým sa nepriateľ začne brániť tak mu stihneš dať aj 2 alebo 3 rany. Štíty sú dobré v tom že pridávajú kopu armoru, ja osobne som im na chuť neprišiel a dobré to s nimi je tiež len ak máš skill 90% a viac a to stojí kopu LP. Podľa mňa by si mal hrať to, čo ťa viac baví a čo ti viac sedí. Príde mi že vo výsledku sú tieto zbrane rovnako silné.
Carrion
Uživatel

Příspěvekod luksuk » pon 22. led 2018 11:25:14 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Tak jak píšeš. Jednoručky sice nemají takový dmg jako obouručky, nicméně to vynahrazují svou rychlostí, takže ten výsledný dmg bude asi stejný. Pojedu to teda na jednoručky, možná zkusím i štíty.
luksuk
Uživatel

Příspěvekod tinito » pon 22. led 2018 12:11:43 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Vzhladom k tomu ze sa treba obcas ohanat ulu-mulu a striebornym obojrucakom ja som vytiahol obojrucne cez 50 plus prsten od Roda ziadna slava ale troch skretich psov naraz to da...
Co sa tyka stitu dava plus ochranu a je to citit, co som ale nedokazal vypozorovat pri naucenej akrobacii raz mi pri bojovom rezime so stitom idu kotuly do strany a raz nejdu a to je zasadny rozdiel pri boji...?!
tinito
Uživatel

Příspěvekod HiHi789 » pon 22. led 2018 21:51:21 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Mě přijde, že když máte naučen boj se štítem, tak jsou jednoručky rychlejší než bez něj. Možná se mi to jen zdá.
Endure, In enduring grow strong
HiHi789
Uživatel

PředchozíDalší