Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod macin33 » sob 03. úno 2018 18:30:11 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
corpsen1 píše:Vyplatí se za nekromanta na zacatku naucit se temný šíp, nebo blesk z knihy vatrase?

blesk je sit.to je totalne k nicemu.temnej sip bude urcite lepsi....(aspon podle me)
macin33
Uživatel

Příspěvekod luksuk » ned 04. úno 2018 9:15:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Tak jsem získá ten rudný ingot na co ho teď použít? Z toho vyrobím meč z magické rudy, který se naučím u žoldáků? Jinak oplatí se kupovat v první kapitole od leeho brnění žoldáků za 2000, když v hú ho dostanu od gorna jak ho zachráním?
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Lama6543 » ned 04. úno 2018 15:00:32 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Je to stašně roztahané (Asi aby měli větší gametime). Ještě než jsem vstoupil do HÚ, tak se to dalo. Sorry, ale abych proběhl celé HÚ plné skřetů kolem kterých se nedá projít bez proměny, pak se vrátit za xardasem a od něj hned zase zpátky (Ještě přes debilní důl, který je tam fakt navíc ...) Dále dlouhé dialogy, které snad nikdo nečte protože jsou nezajímavé se špatným dabingem. Hra se nedá hrát bez návodu, protože v rozhovoru máte 1 možnost z 5 která je správná a nemůžete nijak zjistit která to je.
Soudruzi se měli řídit pravidlem "Málo je někdy více". A musím říct že původní návraty mě bavili více.
Naposledy upravil Lama6543 dne ned 04. úno 2018 18:33:16, celkově upraveno 1
Lama6543
Uživatel

Příspěvekod Keel » ned 04. úno 2018 15:51:08 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
bez navodu se to hrat neda, ale jestli si zkoncil jeste pred hornickym udolim tak opravdu bez hrat raci counterstrike nebo co se dneska hraje za strilecky : )
Keel
Uživatel

Příspěvekod Lama6543 » ned 04. úno 2018 16:08:12 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Hrát si budu co chci. Dohrál jsem TT(G1) i Lhiver, ani jeden z těchto módů mi nepřišel tak nesmyslně udělanej jak návraty 2.0. A nauč se číst, skončil jsem v HÚ a ne před ním.
EDIT: Psal jsem to trochu naštvanej, teď když mám ulu-mulu tak je to hratelnější. Ale stejně to co jsem napsal je z velké části pravda.
Lama6543
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » ned 04. úno 2018 20:03:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Za sebe můžu říct, že se mi teď Návraty 2 líbí mnohem víc než jednička. Ze zvědavosti jsem dvojku v ruštině vyzkoušel hned poté, co vyšla a mé pocity byly hodně rozporuplné. Pak jsem to zkusil znovu po víc než po roce a už to bylo o hodně lepší. Většina věcí, které se mi tenkrát nelíbily, byla upravena. Sice i tak mě ta hra kolikrát vytáčela a stále vytáčí některými nesmysly, ale pozitiva drtivě převažují. Když člověk rozumí herním mechanikám a celkově se ve hře "vyzná", tak je to úplně o něčem jiném, než když ve všech těch novinkách plave. Některé vychytávky ve dvojce jsou opravdu parádní.

Nedávno jsem to znovu rozehrál na těžkou za nekromanta (v "angličtině") a dost mě to baví. Zatím mám nahráno asi 30 hodin.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Carrion » ned 04. úno 2018 23:49:04 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Potreboval by som poradiť ohľadom 2 vecí, na ktorých som sa zasekol a neviem ako ďalej. Prvá vec je, že neviem nájsť tropické drevo. Kde presne sa nachádza? Vedel by mi niekto dať nejakú presnejšiu polohu aby som ho vedel nájsť? :-D
Môj druhý problém spočíva v tom, že Ur-Thrall mi povolil vstup do dolu, ale neviem ako sa tam ide. Skúsil som ísť k tým mrežiam, ktoré sú magicky chránené, ale keď sa k nim priblížim tak ma to hneď zabije. Strážca pred tými dverami nemá na výber žiaden dialóg. Nachádza sa teda vstup niekde inde alebo robím niečo zle?
Za akékoľvek rady budem vďačný
Carrion
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 05. úno 2018 6:41:23 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Tropické dřevo najdeš, když skočíš na dno propasti, která je na cestě k táboře pirátů v Jharkendaru. Je tam taky pěkně vyžraný pavouk :D. Druhé by mělo být někde na Starověké plošině.

Někde okolo by měl být spínač.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pon 05. úno 2018 11:21:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
prosimvas,mozna jsem uplne blbej ,ale jakou "zbran" potrebuju na to paceni zamku silou?predtim jsem truhly resil runou,ale za melee mam smulu,ze :D
macin33
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 05. úno 2018 14:41:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Carrion píše:Potreboval by som poradiť ohľadom 2 vecí, na ktorých som sa zasekol a neviem ako ďalej. Prvá vec je, že neviem nájsť tropické drevo. Kde presne sa nachádza? Vedel by mi niekto dať nejakú presnejšiu polohu aby som ho vedel nájsť? :-D
Môj druhý problém spočíva v tom, že Ur-Thrall mi povolil vstup do dolu, ale neviem ako sa tam ide. Skúsil som ísť k tým mrežiam, ktoré sú magicky chránené, ale keď sa k nim priblížim tak ma to hneď zabije. Strážca pred tými dverami nemá na výber žiaden dialóg. Nachádza sa teda vstup niekde inde alebo robím niečo zle?
Za akékoľvek rady budem vďačný

na sloupu nebo stene je paka kterou otevres ty mrize, je to naproti tem mrizim u toho orka
Keel
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 05. úno 2018 14:45:15 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Hellscream píše:Za sebe můžu říct, že se mi teď Návraty 2 líbí mnohem víc než jednička. Ze zvědavosti jsem dvojku v ruštině vyzkoušel hned poté, co vyšla a mé pocity byly hodně rozporuplné. Pak jsem to zkusil znovu po víc než po roce a už to bylo o hodně lepší. Většina věcí, které se mi tenkrát nelíbily, byla upravena. Sice i tak mě ta hra kolikrát vytáčela a stále vytáčí některými nesmysly, ale pozitiva drtivě převažují. Když člověk rozumí herním mechanikám a celkově se ve hře "vyzná", tak je to úplně o něčem jiném, než když ve všech těch novinkách plave. Některé vychytávky ve dvojce jsou opravdu parádní.

Nedávno jsem to znovu rozehrál na těžkou za nekromanta (v "angličtině") a dost mě to baví. Zatím mám nahráno asi 30 hodin.

specielne za necromancera by jsi mel hrat na cestine.armada temnot na cestine uz summonuje 3 skeleton guardy namisto 2 guardu a jednoho maga jako je tomu v anglictine.

ti skeleton magove jsou naprosto k nicemu, jsou naranu aji od polniho skudce a kevsemu jedine zabijijou tvoje melee skeletony
cim vic skupinek vyvolas tim horsi pac jim strilijou d ozad
Keel
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 05. úno 2018 16:17:25 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
No, já stejně nikdy nebyl fanoušek vyvolávacích kouzel. Možná vyzkouším tu démonologii, abych měl nějaký meat shield proti bossům.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Carrion » stř 07. úno 2018 15:12:42 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Prosím vás, neviem nájsť Diegov mešec. Obehol som celú tú oblasť kde bol v G2 asi 15x ale nikde nie je. Je v Návratoch niekam presunutý? Je to jedna z posledných veci, ktorá ma delí od vstupu do 4. Kapitoly. Za každú radu budem vďačný
Carrion
Uživatel

Příspěvekod Keel » stř 07. úno 2018 16:04:27 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Carrion píše:Prosím vás, neviem nájsť Diegov mešec. Obehol som celú tú oblasť kde bol v G2 asi 15x ale nikde nie je. Je v Návratoch niekam presunutý? Je to jedna z posledných veci, ktorá ma delí od vstupu do 4. Kapitoly. Za každú radu budem vďačný

treba naliskat a vylootovat toho skretiho bosse u toho jezirka s kladkou jak byval ten mesec
Keel
Uživatel

Příspěvekod Carrion » stř 07. úno 2018 16:25:16 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Vďaka za radu, skutočne ho mal ten ork. Vôbec som si nevšimol ze tam je nejaký špeciálny s menom, tak som nevidel dôvod na to ich tam pozabíjať.
Carrion
Uživatel

PředchozíDalší