Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Carrion » ned 04. úno 2018 23:49:04 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Potreboval by som poradiť ohľadom 2 vecí, na ktorých som sa zasekol a neviem ako ďalej. Prvá vec je, že neviem nájsť tropické drevo. Kde presne sa nachádza? Vedel by mi niekto dať nejakú presnejšiu polohu aby som ho vedel nájsť? :-D
Môj druhý problém spočíva v tom, že Ur-Thrall mi povolil vstup do dolu, ale neviem ako sa tam ide. Skúsil som ísť k tým mrežiam, ktoré sú magicky chránené, ale keď sa k nim priblížim tak ma to hneď zabije. Strážca pred tými dverami nemá na výber žiaden dialóg. Nachádza sa teda vstup niekde inde alebo robím niečo zle?
Za akékoľvek rady budem vďačný
Carrion
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 05. úno 2018 6:41:23 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Tropické dřevo najdeš, když skočíš na dno propasti, která je na cestě k táboře pirátů v Jharkendaru. Je tam taky pěkně vyžraný pavouk :D. Druhé by mělo být někde na Starověké plošině.

Někde okolo by měl být spínač.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pon 05. úno 2018 11:21:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
prosimvas,mozna jsem uplne blbej ,ale jakou "zbran" potrebuju na to paceni zamku silou?predtim jsem truhly resil runou,ale za melee mam smulu,ze :D
macin33
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 05. úno 2018 14:41:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Carrion píše:Potreboval by som poradiť ohľadom 2 vecí, na ktorých som sa zasekol a neviem ako ďalej. Prvá vec je, že neviem nájsť tropické drevo. Kde presne sa nachádza? Vedel by mi niekto dať nejakú presnejšiu polohu aby som ho vedel nájsť? :-D
Môj druhý problém spočíva v tom, že Ur-Thrall mi povolil vstup do dolu, ale neviem ako sa tam ide. Skúsil som ísť k tým mrežiam, ktoré sú magicky chránené, ale keď sa k nim priblížim tak ma to hneď zabije. Strážca pred tými dverami nemá na výber žiaden dialóg. Nachádza sa teda vstup niekde inde alebo robím niečo zle?
Za akékoľvek rady budem vďačný

na sloupu nebo stene je paka kterou otevres ty mrize, je to naproti tem mrizim u toho orka
Keel
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 05. úno 2018 14:45:15 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Hellscream píše:Za sebe můžu říct, že se mi teď Návraty 2 líbí mnohem víc než jednička. Ze zvědavosti jsem dvojku v ruštině vyzkoušel hned poté, co vyšla a mé pocity byly hodně rozporuplné. Pak jsem to zkusil znovu po víc než po roce a už to bylo o hodně lepší. Většina věcí, které se mi tenkrát nelíbily, byla upravena. Sice i tak mě ta hra kolikrát vytáčela a stále vytáčí některými nesmysly, ale pozitiva drtivě převažují. Když člověk rozumí herním mechanikám a celkově se ve hře "vyzná", tak je to úplně o něčem jiném, než když ve všech těch novinkách plave. Některé vychytávky ve dvojce jsou opravdu parádní.

Nedávno jsem to znovu rozehrál na těžkou za nekromanta (v "angličtině") a dost mě to baví. Zatím mám nahráno asi 30 hodin.

specielne za necromancera by jsi mel hrat na cestine.armada temnot na cestine uz summonuje 3 skeleton guardy namisto 2 guardu a jednoho maga jako je tomu v anglictine.

ti skeleton magove jsou naprosto k nicemu, jsou naranu aji od polniho skudce a kevsemu jedine zabijijou tvoje melee skeletony
cim vic skupinek vyvolas tim horsi pac jim strilijou d ozad
Keel
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 05. úno 2018 16:17:25 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
No, já stejně nikdy nebyl fanoušek vyvolávacích kouzel. Možná vyzkouším tu démonologii, abych měl nějaký meat shield proti bossům.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Carrion » stř 07. úno 2018 15:12:42 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Prosím vás, neviem nájsť Diegov mešec. Obehol som celú tú oblasť kde bol v G2 asi 15x ale nikde nie je. Je v Návratoch niekam presunutý? Je to jedna z posledných veci, ktorá ma delí od vstupu do 4. Kapitoly. Za každú radu budem vďačný
Carrion
Uživatel

Příspěvekod Keel » stř 07. úno 2018 16:04:27 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Carrion píše:Prosím vás, neviem nájsť Diegov mešec. Obehol som celú tú oblasť kde bol v G2 asi 15x ale nikde nie je. Je v Návratoch niekam presunutý? Je to jedna z posledných veci, ktorá ma delí od vstupu do 4. Kapitoly. Za každú radu budem vďačný

treba naliskat a vylootovat toho skretiho bosse u toho jezirka s kladkou jak byval ten mesec
Keel
Uživatel

Příspěvekod Carrion » stř 07. úno 2018 16:25:16 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Vďaka za radu, skutočne ho mal ten ork. Vôbec som si nevšimol ze tam je nejaký špeciálny s menom, tak som nevidel dôvod na to ich tam pozabíjať.
Carrion
Uživatel

Příspěvekod becherak » pát 09. úno 2018 1:57:33 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Ahoj, přišli ste někdo na to jak získat více ingotů železa? Než sem po dlouhé době znovu nainstaloval návraty koukal sem na let's play kde borec během pár herních dní nadrtil kovařinu na 100. Normálním těžením je to podle mě nemožné to hned v první kapitole takto nadrtit bez nějakého triku. Samozřejmě myslím těžkou obtížnost, kde je únava a omezené spaní. Během jednoho herního dne jsem schopný nakutat maximálně 150 kusů rudy a to v případě když využiju brko trávy nebo vodnici, svěcenou vodu, ohniště i spacák. Prostě všechny mě známé způsoby jak redukovat únavu.

V dexterově táboře je ohniště hned vedle rudné žíly, pokud vydrtíte důlní červy.
becherak
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pát 09. úno 2018 6:10:53 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Ahoj,
Jeste snizuje unavu adanova voda (ziskas na staroveky plosine ze studny) ato opakovane...
macin33
Uživatel

Příspěvekod becherak » pát 09. úno 2018 13:30:00 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
To je sice hezký, ale když už si dost drsnej abys vydrtil adanovu plošinu, tak to nepotřebuješ. :D A hlavně ve třetí kapitole si zaměstnáš horníky který ti kopou rudu za tebe. Myslel sem v první kapitole, pokud hraješ za bouchače na sílu, tak musíš vykovat 100 mečů abys dostal +10 sílu každou kapitolu. Co to znamená pro mě? Po udělání všech úkolů musím 30 herních dní zevlovat abych nakutal dost rudy než promluvím s Hagenem. Já vím, že se na to stačí prostě vyprdnout a jít dál, ale pokud se vyprdneš jednou, tak se vyprdíš zas a nasčítá se to. Každý bodík se počítá. :)
becherak
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 09. úno 2018 17:37:17 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
BETA - 009

https://uloz.to/!pzootOq61sBg/cz-beta-rar

heslo:
tencoskodilprekladujevul

Jinak toto je verze 009 a je to zase o něco lepší CZ. řeší hodně bugy s těmi přízraky, stříbrné zbraně si je dávaj a vůbec by měla řeštit :D bugy s těmi zbraněmy co dávaj bonusová DMG (damage) to znamená že je to dobrá čeština. Jestli je funkční ještě není jisté ale mne fungovala co jsem testoval a i měl dobré výsledky.
Každý ovšem má jinou ru trochu takže je to inviduální.

Každopádně tento UPGRADE DOPORUCUJI VESEMY 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keell už testuje tak uvidíme jak to dopadne. Kdyby hudroval tak to smažte a dejte starou.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Petrlej » sob 10. úno 2018 20:37:15 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
zdravím chtěl bych se zeptat jestli tu je nějaká možnost jak se přidat k vrahům i když sem prošvihnul tu noc kde měl asmal zabít wamba. wambo normálně žije a asmal ho nejde večer zabít
Petrlej
Nováček

Příspěvekod macin33 » sob 10. úno 2018 21:45:46 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Petrlej píše:zdravím chtěl bych se zeptat jestli tu je nějaká možnost jak se přidat k vrahům i když sem prošvihnul tu noc kde měl asmal zabít wamba. wambo normálně žije a asmal ho nejde večer zabít

taky jsem na to zapomel a prosvihl to.myslel jsem ze to obejdu tim ze se pridam k domobrane.ale marne.podle me jina cesta jak se ted pridat neni :D
macin33
Uživatel

PředchozíDalší